18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Whats Goin On...

Rabel • 2011-12-04, 23:29
Na swój sposób jest w tym dużo sadyzmu - albo jego efektów.. jakkolwiek.



Powell

2011-12-05, 18:31
po obejrzeniu filmu z komentarzy - nie dziwię się że go wyzywają... małoletnia emo ciota

cannabis7777

2011-12-05, 18:35
nie wiem jaki ma problem, nie znam angielskiego widocznie na tyle. Ale na poczatku pokazał tricka lewego, potem prawego, potem pochwalił się kapturem. Coś mu spadło na siłce na łeb zapewne... A tak serio, to wyglada na emo pedałka nie radzacego sobie z zyciem, słabe elementy odpadają ;) Silna psycha ponad wszystko i każdy da rade! j***ć lamusów.

kubatorek

2011-12-05, 18:47
wiecie tak ogladam ten film i ze wzruszenia az sie podrapalem po jajach...

Refeuz

2011-12-05, 19:23
Czy da sie pobrac ten film? Jestem w klasie o proflu psychologicznym i szukałem czegoś takiego gdyz robie wazny projekt i bardzo potrzebuje tego typu materiały.

wojtas45

2011-12-05, 19:57
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy można stwierdzić 90% naszego społeczeństwa to bezduszne cioty potrafiące się tylko śmiać z innych, ponieważ przez to się dowartościowują. Jestem bardzo ciekaw jak Ci TWARDZI kolesie by się zachowywali gdyby to ich wyzywano. Chętnie bym został jego przyjacielem i mu pomógł z tą straszną depresją.

P.S. @cannabis777 jak jesteś takim niedoukiem i nie znasz angielskiego to się nie wypowiadaj bo ch*ja wiesz.

BetonowyKominiarz

2011-12-05, 20:41
k***a mać! Prawie mnie poruszyło to pierwsze wideo, zrobiło mi się go żal i najzwyczajniej smutno z jego powodu...do momentu kiedy obejrzałem drugie....ZDYCHAJ cwe*U!

Eth

2011-12-05, 20:50
Po zobaczeniu drugiego filmiku rozumiem dlaczego w pierwszym uzyl kartek.

Moze by filmik byl smutny gdyby nie bycie attention whore, ktora tnie sie po rekach by inni widzieli blizny - chcesz sie ciac by z soba skonczyc ?



A jak by poczuc bol to mozna ciac w miejscach gdzie tego nie widac, a nie swiecic bliznami mniejszymi niz te co wiekszosc osob ma zdobytych w normalny sposob.

Nie trawie obecnej mody by nagrywac ze soba filmiki bo sie ma sraczke.

Dzieciaki w szkole potrafia byc okrutne, ale po zobaczeniu drugiego filmiku sadze, ze w sporej mierze sam sobie na to zapracowal - zwala wine na orientacje, ale w pierwszej czy drugiej klasie to na pewno nie bylo powodem - do k***y nedzy przeciez wtedy nie wystepuje jeszcze zaden pociag seksualny do plci przeciwnej (w tym wypadku do tej samej) - mozna miec inna orientacje i byc normalnym, mozna tez byc po prostu ciota, bez wzgledu na to jaka dziure sie preferuje.
Musial sobie zaskarbic niechec innymi rzeczami, a to ze pozniej okazalo sie co sie okazalo bylo tylko kolejnym czulym punktem, w jaki uderzaly osoby, ktorych niechec sobie wczesniej zaskarbil.

Smutne to sa historie ludzi bezradnych, ktorzy pomimo swojej odwagi / wewnetrznej sily nie sa w stanie cos poradzic na dany problem - nie k***a nastolatka co uwaza, ze jest strasznie nieszczesliwy, a po 4 miesiacach nagrywa filmik i twierdzi, ze nagle praktycznie cala szkola go uwielbia.

Na karteczke bylo DOUCHE i k***a celnie bo to typowy douche bag.

agaa7

2011-12-05, 21:00
czytając wasze komentarze właśnie widze jakie macie serce.
pomyślcie jak wy byście sie czuli na miejscu tego chłopaka !
ja sie popłakałam jak oglądnęłam ten filmik, a wy nie macie serca i piszecie takie głupoty. Pomyślcie sobie jakby was to spotkało a inni lali by z tego jak nie wiem. Mnie jest szkoda tego chłopaka...chciałabym mu jakoś pomóc...

Suq-Madiq

2011-12-05, 21:03
mateooo napisał/a:

Jaki jest tytuł tej piosenki?



Soundtrack dla kazdej p*zdy vol. 2


gumis_42 napisał/a:

Filmik spoko sam mam debili w klasie i nie tylko w niej,Czasem czułem się tak samo-Ci co nie są po jego stronie są frajerami!!!

PS:Nie jestem gejem:P



Raczej ci, ktorzy trzymaja z nim sztame sa takimi samymi p*zdami bez kregoslupa jak on.

wojtas45 napisał/a:

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy można stwierdzić 90% naszego społeczeństwa to bezduszne cioty potrafiące się tylko śmiać z innych, ponieważ przez to się dowartościowują. Jestem bardzo ciekaw jak Ci TWARDZI kolesie by się zachowywali gdyby to ich wyzywano. Chętnie bym został jego przyjacielem i mu pomógł z tą straszną depresją.
(...)



Od kiedy to ci 'bezduszni' sa ciotami? :D Ja bym raczej obstawial, ze to te wszystkie p*zdy, ktore nie potrafia udzwignac zycia i szukaja atencji wsrod innych slabych p*zd.
Ci twardzi kolesie zwykle spuszczaja wpie**ol gdy sie ich wyzywa.
"Chętnie bym został jego przyjacielem i mu pomógł z tą straszną depresją."
Haha, to chyba nie jest miejsce na pedalskie ogloszenia matrymonialne.

agaa7 napisał/a:

czytając wasze komentarze właśnie widze jakie macie serce.


Skad zalozenie, ze ktos tutaj 'ma serce'?

agaa7 napisał/a:

pomyślcie jak wy byście sie czuli na miejscu tego chłopaka !


Wcale. Nikt kto ma troche wieksze niz mikroskopijne jaja nie pozwolilby sie gnoic.

agaa7 napisał/a:

ja sie popłakałam jak oglądnęłam ten filmik


Sa dwa wyjscia, albo jestes nadwrazliwa, albo rownie p*zdowata i sie z nim po prostu utozsamiasz.

agaa7 napisał/a:

a wy nie macie serca i piszecie takie głupoty.


brak ci logiki - mamy w koncu to serce czy nie?


agaa7 napisał/a:

Pomyślcie sobie jakby was to spotkało a inni lali by z tego jak nie wiem. Mnie jest szkoda tego chłopaka...chciałabym mu jakoś pomóc...



Jest metoda pomocy dla takich jak on. Kup mu ostre zyletki.

Anty Jude

2011-12-05, 21:03
k***a! czego tu żałować nędznej cioty k***a przychodzicie na sadistica żeby pie**olić jaki to biedny pedał!?

meme18

2011-12-05, 21:24
On jest głuchy, chyba. Sam wybierał piosenkę ?

` Bibcio .!

2011-12-05, 21:28
Ludzie!! Najpierw czytamy/ogladamy, pozniej szukamy w google i dopiero sie wypowiadamy. Tez mi sie chcialo płakac pozniej zauwazylem cos takiego:




Ten filmik to fejk. Po drugie na filmie nie widac zeby mial blizny... -,-


Pzdro dla wszystkich ktorzy w to uwierzyli...

:homer:

Heviro

2011-12-05, 22:50

Ech, durna pała z tego palanta. To ,że był to fejk to jedno i pewnie na to poderwał to durne dziewczę obok ( Patrz jaki ze mnie władca umysłów, rozchylisz teraz nogi dla mnie ?) Żałosne. Boli mnie fakt, że gdyby to nawet było prawdziwe to i tak ten dupek znaczy tyle co brud za obciętym paznokciem. I zanim ktoś coś zająknie . Tak mam serce , ale nie dla takich CIOT jak on i jego podobni. Tnij się Debilu, odetnij sobie pieprzone jaja bo na tym świecie nie potrzebujemy twojego pedalskiego DNA. Można czasem płakać( czasem człowiek musi po prostu), można mieć pod górę ,ALE ZAWSZE MOŻNA SIĘ ZMIENIĆ! Znam przypadki chłopaków na których naprawdę weszli, bo zrobili parę głupot. Ale oni się NIE PODDALI SIĘ I WYGRALI - to jest zdanie jakie w tej pedalskiej generacji powinno być wyryte na dłoniach każdej Emo cioty.

Nie rozumiem czemu u niektórych uaktywnił się tryb" Jestem dobrym człowiekiem i kocham wszystkich" Ten chłopak ma zdrowe ręce wyraźnie gada , pewnie chodzi i biega . Więc pie**olić takich w dziób. Jak narobi się gówna ,trzeba to gówno zjeść, podziękować i wysnuć wnioski, aby podobne gówno nie stało się nigdy więcej w przyszłości.