18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka bronią białą

Dz...........ak • 2013-04-17, 09:09



Katana


Szabla husarska


Maczeta


Nóż


Rapier


Floret






Dildo

:trollencjusz:

Wszystko może posłużyć za broń.

radzik05

2013-04-17, 17:03
"Po prostu mnie obszczekaliście jak yorki wilka"

hehe chyba jak kundla :)

Klapu

2013-04-17, 17:07
Skończ waść zarzucać pejsami i gadać od rzeczy, bo już z tego nie wyjdziesz, a tylko głębiej w gówno deptasz.

ru_ziolo

2013-04-17, 17:36
BongMan napisał/a:


katana była mieczem do honorowych pojedynków samurajów 1vs1,



Że k***a co? Że jak ?
Brak słów...

prozac27

2013-04-17, 18:27
Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o Gladiusie Te miecze pomogły rzymianom podbić prawie cały kontynent Super broń w zwarciu i na Discovery Channel w zestawieniu broni białej wygrała z kataną i innymi dzieki prostocie wykonania i innym cechom Nie ma broni idealnej czy palnej czy białej! Nie da się tego porównać gdyż powstawały w róznych odstępach czasowych i ideowych Przecież ważne jest w co ubrany jest przeciwnik jaka jest strategia ataku w jakich warunkach bojowych. Jak dla mnie najbardziej wrzechstronną bronią jest właśnie Gladius gdyż ma ostrze obusieczne jest w miarę lekki da sie nim łądnie wywijać, pchać jak i ciąć i to z niezłą dokładnością.

blade87

2013-04-17, 18:27
BongMan napisał/a:

Po prostu mnie obszczekaliście jak yorki wilka
.



O k***a, jakie ego o.O

BongMan napisał/a:

klakiery



I to narcystyczne podejście do swoich tesktów :D Spodobał się, to trzeba dziesięć razy napisać pod jednym tematem.

headowsky93

2013-04-17, 18:36
Mam 20 lat i jak tak patrze na wypowiedzie bogmana to wydaje mi się, że nie ma więcej niż 18 a jeśli tak to współczuć nie opluwać.

sory za błędy alko grill ładna pogoda

Azazel

2013-04-17, 18:51
BongMan napisał/a:

a szabla husarska to broń typowo na bitwy.


Tak w sumie nie wiem czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak pojedynki szlacheckie??
Kmicic z Bohunem np...

contowsky

2013-04-17, 18:55
za zdissowanie Bongmana zawsze piwko ;)

el...........iz

2013-04-17, 19:43
machasz waść jak cepem ;)

xarkons

2013-04-17, 20:19
BongMan napisał/a:


k***a, następny nadęty polską dumą ignorant. Porównanie miecza samurajskiego do szabli husarskiej (dla wojownika NA KONIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) jest z dupy wzięte i absurdalne, to raz. Szablą się walczy inaczej, kataną inaczej. Nadążasz? A dwa - katana, pod względem ostrości, jest najlepszą bronią białą. Przecina w locie pociski z broni palnej. Są filmiki na necie. Jeśli chodzi o szybkość, też jest jedną z lepszych.


Najpierw zrob prawdziwa szable husarska zamiast pie**olic. Juz nikt ich nie robi wiec nie porownasz. Na discovery nawet bylo ze szabla husarska stanowila lepsza bron niz katana wiec z czym ty wyjezdzasz. Swego nie znasz cudze chwalisz.

Silnoręki

2013-04-17, 20:22
BongMan jakie ty musisz mieć nudne życie. Sadolowy celebryto od 7 boleści.

mik777pl

2013-04-17, 20:31
Brechta:D ,,uroczyłeś mnie swoją historią" xD
Co do naszej Szabelki mam pewność że trzymana w odpowiednim ręku zrobiła by robotę.

PS. Sutydzibaka kim Ty jesteś ? Oo

Połykaczem piwa? :D

mr_9mm

2013-04-17, 20:34
BongMan napisał/a:


Widzisz, koleś mnie prostacko zwyzywał


Nazwał ciebie ignorantem(sam zacząłeś) i napisał, że gówno się znasz. Prawda boli?

Jak do tej pory, to właśnie ty zachowujesz się jak prostak:
BongMan napisał/a:

Do debila


BongMan napisał/a:

jego bandy klakierów


BongMan napisał/a:

Te tępaki


BongMan napisał/a:

Napinacze (...) jeden buc


BongMan napisał/a:

banda klakierów podchwyciła.



---
BongMan napisał/a:

Miałem w rękach więcej broni białej niż moja była ch*jów w ustach, więc trochę znam temat.


Chwalisz sie czy żalisz w tym momencie? Pogubiłem się.
Już myślałem, że dałeś sobie spokój z wrzucaniem na "byłą".
Nie sądzisz, że pisanie takich tekstów na publicznym forum jest, powiedzmy, co najmniej... osobliwe?
Chociaż... w sumie potwierdzasz badania psychologów. Słabsi mężczyźni (pod wzgledem charakteru i psychiki) dłużej chowają urazę po zdradzie.

Podsumowując: zachowujesz się gorzej niż dziecko, czyli nie adekwatnie do podanego wieku w rubryce.
ps
Widziałeś kiedyś pejsatego wilka?

BongMan

2013-04-17, 20:38
Za uporczywy debilizm i brak zdolności czytania ze zrozumieniem powinny być bany. Nigdzie k***a nie stwierdziłem, że jedna broń jest lepsza od drugiej. Tamten debil to sobie dopowiedział, a reszta jak tresowane yorki poleciała za nim. Szkoda słów na taką głupotę... Jeśli ktoś twierdzi inaczej, niech pokaże mi fragment mojego postu w którym stwierdzam, że katana jest lepszą bronią niż szabla. Jeśli takiego fragmentu nie znajdziecie, to znaczy że wszyscy którzy mnie tu cisnęli są debilami, nie potrafią czytać ze zrozumieniem i dopowiadają swoje słowa do cudzej wypowiedzi. Znaczy to też, że nie powinni brać udział w dyskusji na forum, tylko siedzieć w szkole i uczyć się czytania ze zrozumieniem. Poza tym nie powinni czytać o broni, bo broń nie jest dla dzieci, a ich zachowanie jednoznacznie wskazuje, że mentalnie nie opuścili jeszcze gimnazjum. Specjalnego.

ru_ziolo

2013-04-17, 20:46
BongMan napisał/a:

Za uporczywy debilizm i brak zdolności czytania ze zrozumieniem powinny być bany.


1 w kolejce znaczy się jesteś?