18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Brukseli po staremu.

kacper060 • 2023-10-16, 23:16
Przed dzisiejszym meczem pomiędzy Belgią I Szwecją doszło do ataku terrorystycznego, napastnik zabił dwóch Szwedzkich kibiców, krzycząc przy tym wszystkim nam znane Allahu akbar. Przynajmniej strzelał celniej niż Arek Milik


chorym

2023-10-16, 23:24
Już niedługo u nas :D

Igorek95

2023-10-16, 23:37
chorym napisał/a:

Już niedługo u nas



Nasz kraj jest zbyt nieatrakcyjny, a my zbyt nietolerancyjni, raczej nieprędko u nas :D

smc

2023-10-16, 23:47
Może i nasz kraj jest jak stara brzydka k***a, ale kiedyś ktoś się skusi...

Siriuz

2023-10-16, 23:50
Igorek95 napisał/a:

Nasz kraj jest zbyt nieatrakcyjny, a my zbyt nietolerancyjni, raczej nieprędko u nas



A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.

Onepumpjump

2023-10-17, 00:00
Godzina 19:00 podjechały dwa patrole pod hotel w którym pracuje, alert terrorystyczny 4 poziomu. Jak kończyłem zmianę o 23:00 wciąż siedzieli pod hotelem, dobre chłopaki trochę z nimi pogadałem. Sprawa wygląda tak że parę dni temu paru Szwedów spaliło Koran na filmiku i wrzucili to do neta, w ramach zemsty brudas stwierdził że będzie to dobry moment na odwet gdyż akurat trwal mecz Szwecja - Belgia i poszedł strzelać z AK. Podobni kierował się w stronę stadionu na którym już działa się rozruba.


onucek

2023-10-17, 00:31
a ci zabici to Szwedzi (tacy od potopu)? czy to tacy "szwedzi" co jebią kozy?

Rak.Odbytu

2023-10-17, 00:36
chorym napisał/a:

Już niedługo u nas


Tak k***a, już od dziś. :lol: A jak nie? To będziesz zawiedziony?

Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.


Gówno warte było to referendum, w Unii nie tak się walczy o swoje interesy. Pisiaki nigdy nie walczyli, potrafią tylko szczekać na Brukselę i na Niemca ku uciesze idiotów.

Onepumpjump napisał/a:

Godzina 19:00 podjechały dwa patrole pod hotel w którym pracuje, alert terrorystyczny 4 poziomu. Jak kończyłem zmianę o 23:00 wciąż siedzieli pod hotelem, dobre chłopaki trochę z nimi pogadałem. Sprawa wygląda tak że parę dni temu paru Szwedów spaliło Koran na filmiku i wrzucili to do neta, w ramach zemsty brudas stwierdził że będzie to dobry moment na odwet gdyż akurat trwal mecz Szwecja - Belgia i poszedł strzelać z AK. Podobni kierował się w stronę stadionu na którym już działa się rozruba.


Czyli kretyn, krótko mówiąc. Na Sadolu też takich pełno, tylko wygięci w drugą stronę. Dlatego zmieniłem zdanie w sprawie powszechnego dostępu do broni. Kiedyś byłem za, ale po tym co tu czytam, jestem przeciw. Broń w rękach prawicowego kretyna to zagrożenie większe niż zużyty granatnik w rękach komendanta policji.

chorym

2023-10-17, 00:51
erutlev napisał/a:

Tak k***a, już od dziś. A jak nie? To będziesz zawiedziony?



wręcz przeciwnie :D


kubik77717

2023-10-17, 00:52
I na ch*j im to było ? Niby fajnie bo zachodnie społeczeństwa bardzo szybko się starzeją i przydały by się ręce do pracy i podcierania dupy starym Niemcom. A ch*ja prawda. I tak większość siedzi na zasiłkach i robi rozróby a tolerancyjne rządy zamiast się tym zająć wprowadzają prawa typu dobrowolna sprzedaż alkoholu przez kasjerów muzułmańskiego wyznania. Ps- Mam znajomą w Berlinie, mieszka przy sonnehale. Po 21 strach z domu wyjść bo kręcą się zorganizowane bandy syryjskich brudasów. W najlepszym wypadku zabiorą komórkę i dla przyjemności złamią nos nawet kobiecie. W najgorszym obezwładnią gazem i zgwałcą. O zamiłowaniu naszych kozojebnych przyjaciół do wszelkiej maści broni białej i dźgania ofiar stawiających jakikolwiek opór po 20 razy już nawet nie wspomnę

wojtas09999

2023-10-17, 03:02
To teraz czeka Paryż na to samo potem Berlin

czerczil

2023-10-17, 04:58
Szkoda ze taki dingu- brudas nie zastrzeli jakiegos lewaka u wladzy, tylko ofiarami sa zwykli cywile, moze wtedy co poniektorzy przejrzeli by na oczy

Glauberyt

2023-10-17, 06:02
Lewicowi idioci spowadzą ich i tu. Może nie być idealnie ale jak Unia narzuci kwoty socjalu dla nich to Lewica to łyknie jak pelikan. I nieciekawie to będzie ale tylko dla Polaka.

erutlev napisał/a:

Tak k***a, już od dziś. A jak nie? To będziesz zawiedziony?
Gówno warte było to referendum, w Unii nie tak się walczy o swoje interesy. Pisiaki nigdy nie walczyli, potrafią tylko szczekać na Brukselę i na Niemca ku uciesze idiotów.
Czyli kretyn, krótko mówiąc. Na Sadolu też takich pełno, tylko wygięci w drugą stronę. Dlatego zmieniłem zdanie w sprawie powszechnego dostępu do broni. Kiedyś byłem za, ale po tym co tu czytam, jestem przeciw. Broń w rękach prawicowego kretyna to zagrożenie większe niż zużyty granatnik w rękach komendanta policji.



tak bo ten beżowy osobnik napewno ma tą broń legalnie

:mrgreen:

O to właśnie lewicowym lamusom chodzi żebyśmy w obliczu zagrożenia byli bezbronni. Ja też nie jestem za dostępem do broni jak w USA ale coraz więcej sprowadza się tu takich beżowych osobników skąd on miał to AK? Za coś takiego cała ta Unia do dymisji.

I kretyni mówisz? Bo Koran spalili? Dziś za to jutro odstrzeli taki Twoją matkę albo siostrę bo mu sie nie spodoba że w burkach nie chodzą….

Lexter

2023-10-17, 06:55
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.





Banda Popaprancow ma jeszcze bardziej a pewne mózgi od pisiorow.
Żeby tylko później płaczu nie było jak jeden z drugim kogoś zaszlachtuje bądź się rozerwie w imię zasad najbardziej pokojowej religii na świecie :shock:
Przykre , że jesteśmy tak oglupionym narodem by tego nie dostrzegać a na zachodzie już pewnie niemiaszki czy żabojady zacierają ręce bo zwolni im się "kilku" potencjalnych lekarzy czy prawników na rzecz Polski, która przecież jest tak zacofana że trzeba ją ubogacić kulturowo.

weltmajster

2023-10-17, 07:04
U nas to strzelają na stadionie piłkarze, chociaż rzadko. Ewentualnie w komendzie głównej. Ale my to jesteśmy zaścianek.
ch*j im na ryj za to wpuszczanie kogo popadnie i politykę uległości i podległości wobec przyjezdnych. Niech nie zapomną odwołać świąt, żeby szmatoglowych nie urazić.