18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Brukseli po staremu.

kacper060 • 2023-10-16, 23:16
Przed dzisiejszym meczem pomiędzy Belgią I Szwecją doszło do ataku terrorystycznego, napastnik zabił dwóch Szwedzkich kibiców, krzycząc przy tym wszystkim nam znane Allahu akbar. Przynajmniej strzelał celniej niż Arek Milik


viader80

2023-10-18, 12:22
pytolsky napisał/a:

Jeszcze raz - 3 miliony wydanych wiz za PiSu vs. propozycja 2 tysiące imigrantów za PO. Tym bardziej, że od początku proponowali, żeby to byli syryjscy chrześcijanie a nie muzułmanie. I te 0,75% dodatkowych migrantów, na tle jakichś trudnych do zidentyfikowania murzynów wpuszczonych tylko dlatego, że za to zapłacono, to serio taki duży problem?
Jakby referendum przeszło to z pytania o wyprzedaż majątku wyciągnęliby wnioski, że teraz trzeba nacjonalizować wszystkie istotne gałęzie przemysłu. Na szczęście (nie twoje) już nie wyciągną, bo przestają rządzić.
Jak powiedzieć, że nie masz pozwolenia na broń bez mówienia wprost o tym, że nie masz pozwolenia na broń



dalej nie rozumiesz na czym polega demokracja, dalej dzielisz obywateli na pis i na po, na tvn i tvp. to jest właśnie problem tego kraju. skoro te 2 tys to żaden problem to czemu nie odpowiedziałeś na to pytanie "tak". ja mimo że delikatnie mówiąc nie lubię peło tak jak ty pisu, i teraz opozycja zorganizowała by referendum np czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę, czy za oddzieleniem państwa od kościoła. poszedł bym i wyraził swoją opinię. ty pewnie też bo teraz to twoi zrobili referendum. i tym się różnimy. ja dorosłem do demokracji, ty jeszcze nie.
pis peło, jedno zło

pytolsky

2023-10-18, 14:02
viader80 napisał/a:

dalej nie rozumiesz na czym polega demokracja, dalej dzielisz obywateli na pis i na po, na tvn i tvp. to jest właśnie problem tego kraju. skoro te 2 tys to żaden problem to czemu nie odpowiedziałeś na to pytanie "tak". ja mimo że delikatnie mówiąc nie lubię peło tak jak ty pisu, i teraz opozycja zorganizowała by referendum np czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę, czy za oddzieleniem państwa od kościoła. poszedł bym i wyraził swoją opinię. ty pewnie też bo teraz to twoi zrobili referendum. i tym się różnimy. ja dorosłem do demokracji, ty jeszcze nie.
pis peło, jedno zło



No to wyobraź sobie, że wiedziałem, że ci, co będą głosować w tym referendum, oddadzą głos 4 x nie. Jak się zresztą potwierdziło przy 41% frekwencji na to pytanie w 96% przypadków padła właśnie taka odpowiedź. Czyli referendum by przeszło przy ~70% frekwencji (nawet, gdyby cała reszta głosowała na "tak") i byłoby wiążące. A ja nie chciałem, żeby ta i inne odpowiedzi były wiążące. Bo są ch*jowe z wielu względów. Więc musiałem doprowadzić do tego, żeby uwalić całe referendum. Wystarczy to policzyć. Swoich braków w arytmetyce nie zasłonisz pie**oleniem o demokracji.

To nas właśnie różni - ja mam obie półkule mózgowe sprawne i dzięki temu mam zdolność myślenia. Ty masz IQ nie wyższe niż wartość temperatury pokojowej w stopniach Celsjusza i wystarczy ci pokazać napis "imigranci" żebyś dostał piany na pysku bez względu na kontekst całej wypowiedzi.

Siriuz

2023-10-18, 14:40
pytolsky napisał/a:

No to wyobraź sobie, że wiedziałem, że ci, co będą głosować w tym referendum, oddadzą głos 4 x nie. Jak się zresztą potwierdziło przy 41% frekwencji na to pytanie w 96% przypadków padła właśnie taka odpowiedź. Czyli referendum by przeszło przy ~70% frekwencji (nawet, gdyby cała reszta głosowała na "tak") i byłoby wiążące. A ja nie chciałem, żeby ta i inne odpowiedzi były wiążące. Bo są ch*jowe z wielu względów. Więc musiałem doprowadzić do tego, żeby uwalić całe referendum. Wystarczy to policzyć. Swoich braków w arytmetyce nie zasłonisz pie**oleniem o demokracji.
To nas właśnie różni - ja mam obie półkule mózgowe sprawne i dzięki temu mam zdolność myślenia. Ty masz IQ nie wyższe niż wartość temperatury pokojowej w stopniach Celsjusza i wystarczy ci pokazać napis "imigranci" żebyś dostał piany na pysku bez względu na kontekst całej wypowiedzi.



Czyli jesteś dumny z siebie, że wydymałeś demokrację i demokratyczną większość? Gratuluję. Jutro będziesz dumny jak razem z Tuskiem zdelegalizujecie wszystkie pozostałe partie?

Vindizel

2023-10-18, 14:43
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Ty jesteś to co mówisz jeśli myślisz, że referendum w tej formie mogło czemukolwiek służyć :) nawet jako protest to była słaba kupa. Nie wszyscy chcą żeby okradali ich wieśniaki. Ja np jestem za tym żeby okradali nas ludzie w białych rękawiczkach. Mniej się człowiek wk***ia i jakoś na arenie międzynarodowej mniejszy smród. Wszyscy politycy to zło, i nie ma tutaj co roztrząsać kto z nich jest lepszy czy gorszy. Dla mnie wszyscy to ścierwa, ale z unii wychodzić nie chce i sądy rządzone przez partię to też słaby pomysł moim zdaniem, a upolitycznienie telewizji to już zakrawa na komunizm w którym zresztą większość obecnych polityków się wychowała. Dlatego nic dziwnego, że znają tylko takie metody.

pytolsky

2023-10-18, 15:04
Siriuz napisał/a:

Czyli jesteś dumny z siebie, że wydymałeś demokrację i demokratyczną większość? Gratuluję. Jutro będziesz dumny jak razem z Tuskiem zdelegalizujecie wszystkie pozostałe partie?



Twoich starych zdelegalizuję od razu. Skoro frekwencja była poniżej połowy, to jaka k***a "większość"? Jak zarządzę sobie ogólnosadolowe głosowanie nad tym, czy jesteś zj***ny, ale nikt poza mną w nim nie zagłosuje, to mój głos (oddany oczywiście na "tak") to też będzie demokratyczna większość?

Siriuz

2023-10-18, 15:27
pytolsky napisał/a:

Twoich starych zdelegalizuję od razu. Skoro frekwencja była poniżej połowy, to jaka k***a "większość"? Jak zarządzę sobie ogólnosadolowe głosowanie nad tym, czy jesteś zj***ny, ale nikt poza mną w nim nie zagłosuje, to mój głos (oddany oczywiście na "tak") to też będzie demokratyczna większość?



Aha, ale to ok, ze przy 75% frekwencji w wyborach parlamentarnych 51% z tego - czyli 38%, rządzi krajem? Czy wiesz baranie, że 96% z 41% to 39%? To znaczy k***a, że więcej Polaków odpowiedziało NIE w tym referendum niż stanowi ponad połowa która w ogóle wzięła udział w wyborach.

Dokładnie według danych PKW:
- liczba ważnych głosów w wyborach do sejmu: 21 596 674
- liczba ważnych głosów na NIE dla pytań:
A: 10 857 496
B: 10 675 211
C: 10 808 410
D: 10 878 863

W referendum wydano 12 139 611 kart do głosowania, czyli 9 457 063 wyrzuciło karty do kosza i unieważnili w ten sposób wynik pomimo tego że byli w mniejszości i ogółem stanowią 32% wszystkich uprawnionych do głosowania Polaków. Demokracja k***a.

Czy to Ci uzmysławia już co się odj***ło?

alahu1

2023-10-18, 22:35
Siriuz napisał/a:

To teraz wyjaśnij mi dlaczego odpowiedzenie na to pytanie NIE jest złe?
Ponownie, co jest złego w odpowiedzi TAK lub NIE? Nie chcesz zajmować stron? Może jesteś za likwidacją systemu emerytalnego?
Więc ponownie pytam - co jest złego w odpowiedzi NIE lub TAK?
Skoro zatem nienawpuszca, to co do k***y nędzy jest złego w zabraniu głosu w tym referendum? Bo k***a wyjdzie na to, że są tematy w których zgadzasz się z PiSem? I to jest taki ból, którego nie możesz znieść?



Ja pie**ole typie, mam wrażenie, że ty jakiś upośledzony jesteś. Wyjaśniłem to już, ale jak kulą w płot.
1. Nie, bo napisałem przecież, że przeciętny obywatel nie ma żadnej wiedzy o zarządzaniu spółkami skarbu państwa i nie jest w stanie ocenić czy sprzedaż wpłynie korzystnie czy nie na dany sektor. Czaisz czy ci k***a cyrylicą napisać?
2. Znowu, na które mam odpowiedzieć? Jestem za podniesieniem, ale nie do 67. I to jest pie**olone pytanie, które atakuje opozycję, bo to POjeby podniosły wiek do 67 stąd drugi człon. Poza tym to jest grubszy temat do rozkminy ze względu na starzejące się społeczeństwo, a nie k***a wykorzystywanie go w kampanii.
3. Odpowiedziałem już, co ma na celu to pytanie? Po ch*j ono jest jak nikt nie chce tego rozbierać? Ale gazetka od pisdzielców pięknie wyjaśniła, że jak ryży ch*j będzie u władzy to rozbierze :krejzi:
4. A tak k***a żeby było do kogo strzelać jak już ich rudy wpuści...

Ja jebie, serio nie widzisz, że każde z tych pytań ma na celu wywołanie strachu przed opozycją? Że jest to część ich kampanii wyborczej?

Siriuz

2023-10-18, 23:26
alahu1 napisał/a:

Ja pie**ole typie, mam wrażenie, że ty jakiś upośledzony jesteś. Wyjaśniłem to już, ale jak kulą w płot.
1. Nie, bo napisałem przecież, że przeciętny obywatel nie ma żadnej wiedzy o zarządzaniu spółkami skarbu państwa i nie jest w stanie ocenić czy sprzedaż wpłynie korzystnie czy nie na dany sektor. Czaisz czy ci k***a cyrylicą napisać?
2. Znowu, na które mam odpowiedzieć? Jestem za podniesieniem, ale nie do 67. I to jest pie**olone pytanie, które atakuje opozycję, bo to POjeby podniosły wiek do 67 stąd drugi człon. Poza tym to jest grubszy temat do rozkminy ze względu na starzejące się społeczeństwo, a nie k***a wykorzystywanie go w kampanii.
3. Odpowiedziałem już, co ma na celu to pytanie? Po ch*j ono jest jak nikt nie chce tego rozbierać? Ale gazetka od pisdzielców pięknie wyjaśniła, że jak ryży ch*j będzie u władzy to rozbierze
4. A tak k***a żeby było do kogo strzelać jak już ich rudy wpuści...
Ja jebie, serio nie widzisz, że każde z tych pytań ma na celu wywołanie strachu przed opozycją? Że jest to część ich kampanii wyborczej?



Aha, więc przez bojkotowanie tego referendum zmniejszasz strach? :) Czy Ty k***a czytasz co piszesz?
W punkcie pierwszym rzeczywiście udowodniłeś, że przeciętny zjadacz chleba gówno wie o ekonomii państwa.
Drugi punkt nie jest żadnym grubszym tematem. Zjeby które okradały kraj od 30 lat chcą żeby Polacy tak myśleli, bo wtedy nie trzeba będzie szukać winnych w rządzie, który sp***olił temat rozkradając fundusz emerytalny. Jak ludzie tacy jak Ty machną ręką na swoje życie i emeryturę, to żaden pie**olny rząd nie stanie na wysokości zadania żeby coś z tym zrobić, bo po co jak k***a nie tzreba?
Trzeci punkt - nadal k***a nie wiem dlaczego na to pytanie nie chcesz udzielić odpowiedzi? Zwłaszcza, że tłumaczysz, że NIKT nie chce tego muru rozbierać. To k***a jaki problem w tym, żeby powiedzieć NIE?
Czwartego nie ma co komentować.

Największym siewcą strachu i emocjonalnych manipulacji od zawsze był TVN i sk***iałe PO... nawet k***a ktoś o tym j***ną książkę napisał "Przemysł pogardy". To oni są bezpośrednio odpowiedzialni za spolaryzowanie Polaków i sprowadzenie debaty publicznej do poziomu rynsztoku.

Sraj1

2023-10-19, 00:28
smc napisał/a:

Może i nasz kraj jest jak stara brzydka k***a, ale kiedyś ktoś się skusi...



Sama jesteś stara brzydka k***a.