18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Brukseli po staremu.

kacper060 • 2023-10-16, 23:16
Przed dzisiejszym meczem pomiędzy Belgią I Szwecją doszło do ataku terrorystycznego, napastnik zabił dwóch Szwedzkich kibiców, krzycząc przy tym wszystkim nam znane Allahu akbar. Przynajmniej strzelał celniej niż Arek Milik


smc

2023-10-17, 11:30
Myślisz, że ciapaci czytali nasze referendum? :->

viader80

2023-10-17, 11:38
pytolsky napisał/a:

No tak, bo bez tych kwot to myśmy żadnych nielegalnych imigrantów z bliskiego wschodu tutaj nie wpuścili. ŻADNYCH! A te bajki o płaceniu za wizy to wymysł opozycji niepoparty faktami. No bo przecież znacznie lepiej wydać w ciągu 3 lat ponad 3 miliony wiz, niż przyjąć do siebie 2 tysiące ludzi xD


ale teraz będzie ich o wiele więcej i nikt się nie będzie pytał o zdanie. referendum to była decyzja OBYWATELI, teraz bedą decydować politycy. nie rozumiecie że to było polskie referendum, nie pisowskie, nie peowskie, tylko POLSKIE. co jest głupiego w pytaniu " czy jesteś za przymusową relokacja imigrantów". prosta odpowiedź tak lub nie. tvn wyprał mózgi opozycji i ich wyznawcom. i żeby nie było tvp wypiera mózgi swoim również, krzyczycie do demokracji , ale na własne życzenie z niej zrezygnowaliście. to był wasz głos, niestety zmarnowany


Draxiu

2023-10-17, 11:40
chorym napisał/a:

Już niedługo u nas



Twoja matka na pewno

darek1234

2023-10-17, 11:49
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Debilne pytania referendalne to i debilny wynik

Manolito666

2023-10-17, 11:55
darek1234 napisał/a:

Debilne pytania referendalne to i debilny wynik



Dla tvn wszystkie pytania są debilne. Po cóż ludzie mieliby się w czymkolwiek wiążąco wypowiedzieć. Niech tyrają i płacą podatki, a rządzenie pozostawią politykom. Najlepiej tym o pierwszorzednych, komunistyczno-jarmułkowych korzeniach.

Amon1969

2023-10-17, 11:57
erutlev napisał/a:

Tak k***a, już od dziś. A jak nie? To będziesz zawiedziony?
Gówno warte było to referendum, w Unii nie tak się walczy o swoje interesy. Pisiaki nigdy nie walczyli, potrafią tylko szczekać na Brukselę i na Niemca ku uciesze idiotów.
Czyli kretyn, krótko mówiąc. Na Sadolu też takich pełno, tylko wygięci w drugą stronę. Dlatego zmieniłem zdanie w sprawie powszechnego dostępu do broni. Kiedyś byłem za, ale po tym co tu czytam, jestem przeciw. Broń w rękach prawicowego kretyna to zagrożenie większe niż zużyty granatnik w rękach komendanta policji.



Spoczko lewaczku, z całego serca życzę ci, by kiedyś tobie, lub komuś z twoich bliskich stała sie krzywda wyrządzona właśnie prze takich imigrantów. 10 lat w UK spędziłem i widziałem takie rzeczy o które tobie w tej małej, pustej główce sie nie mieszczą.

Havelock

2023-10-17, 11:59
pytolsky napisał/a:

No tak, bo bez tych kwot to myśmy żadnych nielegalnych imigrantów z bliskiego wschodu tutaj nie wpuścili. ŻADNYCH! A te bajki o płaceniu za wizy to wymysł opozycji niepoparty faktami. No bo przecież znacznie lepiej wydać w ciągu 3 lat ponad 3 miliony wiz, niż przyjąć do siebie 2 tysiące ludzi xD



Chopie, ale zdajesz Sobie sprawę z faktu, że większość z tych wiz to Ukraińcy i Białorusini?

Kooondor2000

2023-10-17, 12:45
a wy wyżej zapomnieliście, że pisiory cały czas ich po kryjomu sprowadza za kasę, czy propaganda tvp zrobiła swoje?

tbom

2023-10-17, 12:45
W czym problem? Dostęp do broni w Polsce jest zajebiście prosty. Nie jesteś karany? Nie masz naj***ne pod deklem? Miesiąc i masz giwerę jaką chcesz.

T0B1

2023-10-17, 13:14
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Zapomniałeś dodać: nie zaprotestowali tylko dlatego, że inne debile postanowiły wykorzystać ten temat do dalszego polaryzowania społeczeństwa - referendum nie powinno zawierać innych durnych pytań, a tym bardziej odbywać się w dniu wyborów.

Siriuz

2023-10-17, 14:40
No-idea napisał/a:

Trzeba być mentalnie na poziomie 3latka żeby nie rozumieć co te "referendum" miało na celu i jacy oszuści je przygotowali.



No wyjaśnij zatem co to referendum miało na celu i jacy oszuści je przygotowali? Możesz też przy okazji powiedzieć jak nazwałbyś ludzi, którzy przy jednym referendum krzyczą, że trzeba brać udział bo demokracja, a przy drugim namawiają do bojkotu.

darek1234 napisał/a:

Debilne pytania referendalne to i debilny wynik



Wyjaśnij co było w nich debilnego? Dlaczego ktoś miałby np odpowiedzieć TAK na pytanie czy popiera wyprzedaż polskiego majątku?

Kooondor2000 napisał/a:

a wy wyżej zapomnieliście, że pisiory cały czas ich po kryjomu sprowadza za kasę, czy propaganda tvp zrobiła swoje?



Wyjaśnij mi w jaki sposób odbywa się sprowadzanie emigrantów "po kryjomu" kiedy na granicy wszystkie dokumenty są weryfikowane elektronicznie.

tbom napisał/a:

W czym problem? Dostęp do broni w Polsce jest zajebiście prosty. Nie jesteś karany? Nie masz naj***ne pod deklem? Miesiąc i masz giwerę jaką chcesz.



Problem w tym, że jak odjebiesz murzynka choćby wchodził do przedszkola obwieszony dynamitem, to TVN zrobi zaraz z Ciebie prawicowego fanatyka nazistę i skończysz z 20-sto letnim wyrokiem.

alahu1

2023-10-17, 14:42
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Ja pie**ole. Czy ty czytałeś te pytania z referendum? Czy może masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Pytanie było o NIELEGALNYCH imigrantów. Nielegalni imigranci są nielegalni w całej europie. To, że siedzą w niemczech czy innym wyp*zdowie wynika z tego, że przeskoczyli przez granicę. Jaki sens ma w takim wypadku to pytanie? Reszta też nie miała żadnego znaczenia, były tendencyjne, niesprecyzowane i w połączeniu z gazetkami, na których mowili jak głosować można łatwo dojść do wniosku, że całe to gówno jest skierowane przeciwko opozycji.

Siriuz

2023-10-17, 15:02
alahu1 napisał/a:

Ja pie**ole. Czy ty czytałeś te pytania z referendum? Czy może masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Pytanie było o NIELEGALNYCH imigrantów. Nielegalni imigranci są nielegalni w całej europie. To, że siedzą w niemczech czy innym wyp*zdowie wynika z tego, że przeskoczyli przez granicę. Jaki sens ma w takim wypadku to pytanie? Reszta też nie miała żadnego znaczenia, były tendencyjne, niesprecyzowane i w połączeniu z gazetkami, na których mowili jak głosować można łatwo dojść do wniosku, że całe to gówno jest skierowane przeciwko opozycji.



Zatem na czym polegał problem, żeby powiedzieć, że NIE popierasz NIELEGALNYCH imigrantów? Rozumiem, że skoro twierdzisz, że referendum było wymierzone w opozycję, to owa opozycja zamierza przyjmować NIELEGALNYCH imigrantów?

Havelock

2023-10-17, 15:12
alahu1 napisał/a:

Ja pie**ole. Czy ty czytałeś te pytania z referendum? Czy może masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Pytanie było o NIELEGALNYCH imigrantów. Nielegalni imigranci są nielegalni w całej europie. To, że siedzą w niemczech czy innym wyp*zdowie wynika z tego, że przeskoczyli przez granicę. Jaki sens ma w takim wypadku to pytanie? Reszta też nie miała żadnego znaczenia, były tendencyjne, niesprecyzowane i w połączeniu z gazetkami, na których mowili jak głosować można łatwo dojść do wniosku, że całe to gówno jest skierowane przeciwko opozycji.




Ale jak nazwać ekipę, która tłumnie pcha się z Afryki do Europy - przecież Oni z żadnej strony nie są ani legalnymi imigrantami ani uchodźcami? A to właśnie z Nimi jest problem (vide chociażby Lampedusa czy towarzystwo po białoruskiej stronie Naszej granicy), więc pytanie (nawet jeśli wyglądało głupio) było w obecnej sytuacji niestety zasadne.

Dokument szykowany przez UE jest dla niepoznaki opisywany jako mechanizm wspomagający państwa członkowskie, które mają problem ze zwiększoną liczbą uchodźców/azylantów, ale obawiam się, że na tych statkach/pontonach jest może 1 osoba na 1000 która faktycznie sp***ziela przed wojną/prześladowaniami, a pozostała część to zwykli nielegalni, których media próbują przerabiać na "uchodźców".

alahu1

2023-10-17, 15:24
Siriuz napisał/a:

Zatem na czym polegał problem, żeby powiedzieć, że NIE popierasz NIELEGALNYCH imigrantów? Rozumiem, że skoro twierdzisz, że referendum było wymierzone w opozycję, to owa opozycja zamierza przyjmować NIELEGALNYCH imigrantów?



Proste, chodzi o bojkot. Nie miałem zamiaru brać udziału w tej szopce i przykładać do niej ręki. Co do drugiego pytania to nie wiem czy udajesz, że nie wiesz, czy nie zdajesz sobie sprawy w jakiej rzeczywistości żyjesz i dlaczego tak twierdzę. Nie wiem czy miałeś okazję widzieć ten wysryw który rozdawali i wrzucali do skrzynek gdzie tłumaczyli jak głosować, ale tam jawnie było j***nie na ko i ryżego ch*jka. Poza tym Polska jest pod presją migracyjną ze wschodu więc jest zwolniona z przyjmowania bydła.