18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Brukseli po staremu.

kacper060 • 2023-10-16, 23:16
Przed dzisiejszym meczem pomiędzy Belgią I Szwecją doszło do ataku terrorystycznego, napastnik zabił dwóch Szwedzkich kibiców, krzycząc przy tym wszystkim nam znane Allahu akbar. Przynajmniej strzelał celniej niż Arek Milik


quack

2023-10-17, 15:34
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Sadol zrobił sie obrzydliwie pisowsko-nacjonalistyczny. Rzygam wami robaki bez mozgu, prawaki pod przykrywka graja wami w swoja gre matoły, nie dla dobra kraju a dla własnego.
Czy jestem za wpuszczeniem do nas ciapaków? Oczywiscie ze nie. Ale nie w ten sposob ktorym politycy pluja nam w twarz.

slaveyy

2023-10-17, 16:04
Ja pie**ole ile tu durniów siedzi na sadisticu, z przedziału 35-55, pokolenie tvnu, z gównem zamiast mózgu.

Skoro ta cała j***na opozycja była przeciw imigrantom - przynajmniej w wersji oświadczenień kampanijnych, bo w ostatnich głosowaniem w EU to odwrotnie akurat - to chyba powinni poprzeć to referendum? DEMOKRATYCZNA opozycja - jak to teraz wszędzie w nagłówkach można zobaczyć, a referendum be.

Ci co poszli za oszołomami z TD, rudym i lewactwem to chyba tylko na złość. Poczekajcie rudy już się zajmie sprzedawaniem swojej dupy Niemcom, a imigrantów z otwartymi rękami będzie witać. Poerdolone scierwa

Siriuz

2023-10-17, 16:15
quack napisał/a:

Sadol zrobił sie obrzydliwie pisowsko-nacjonalistyczny. Rzygam wami robaki bez mozgu, prawaki pod przykrywka graja wami w swoja gre matoły, nie dla dobra kraju a dla własnego.
Czy jestem za wpuszczeniem do nas ciapaków? Oczywiscie ze nie. Ale nie w ten sposob ktorym politycy pluja nam w twarz.



Wiec na złość PiSowi ich wpuścisz... i kto tu jest rozgrywany? Debil

slaveyy napisał/a:

Ja pie**ole ile tu durniów siedzi na sadisticu, z przedziału 35-55, pokolenie tvnu, z gównem zamiast mózgu.
Skoro ta cała j***na opozycja była przeciw imigrantom - przynajmniej w wersji oświadczenień kampanijnych, bo w ostatnich głosowaniem w EU to odwrotnie akurat - to chyba powinni poprzeć to referendum? DEMOKRATYCZNA opozycja - jak to teraz wszędzie w nagłówkach można zobaczyć, a referendum be.
Ci co poszli za oszołomami z TD, rudym i lewactwem to chyba tylko na złość. Poczekajcie rudy już się zajmie sprzedawaniem swojej dupy Niemcom, a imigrantów z otwartymi rękami będzie witać. Poerdolone scierwa



Najgorzej, że jak już to całe szambo się wyleje na Polskę, to Rudy powie, że to nie oni, nie ich wina, że to PiS albo układ gwiazd, albo że w ogóle to bardzo dobrze się stało... i ci ogłupieni idioci to kupią.

afoker

2023-10-17, 17:43
Igorek95 napisał/a:

Igorek



pozwoliłem sobie skomentować....


12 mln osob zaglosowalo w sprawie referendum:

Pytanie 4:

Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?
Tak 3,21%

to daje 97%, ktore zaglosowaly na nie. To chyba wystarczajace...

mcs89

2023-10-17, 18:21
za chwile to samo u nas. oby trafilo na wyborców tfuska a nie normalnych polakow

to samo u nas zaraz

faasf

mazga50

2023-10-17, 18:30
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Dokładnie. Ale też pisiory są winne temu, bo nie wytłumaczyły ciemnemu ludowi po co to referendum i co dadzą jego wyniki. Chyba nikt prócz żydolewarów nie chce tego ciapatego gówna w Polsce, a ludzie bronili się przed tym referendum, jakby chodziło o zabranie im domów i mieszkań.

Rak.Odbytu

2023-10-17, 18:47
Glauberyt napisał/a:

tak bo ten beżowy osobnik napewno ma tą broń legalnie

O to właśnie lewicowym lamusom chodzi żebyśmy w obliczu zagrożenia byli bezbronni. Ja też nie jestem za dostępem do broni jak w USA ale coraz więcej sprowadza się tu takich beżowych osobników skąd on miał to AK? Za coś takiego cała ta Unia do dymisji.
I kretyni mówisz? Bo Koran spalili? Dziś za to jutro odstrzeli taki Twoją matkę albo siostrę bo mu sie nie spodoba że w burkach nie chodzą….


Ten Konfederata z Poznania co odstrzelił faceta swojej byłej, a potem siebie miał broń 100% legalnie. A może nie powinien mieć.

Mdok***o69 napisał/a:

Spoczko lewaczku, z całego serca życzę ci, by kiedyś tobie, lub komuś z twoich bliskich stała sie krzywda wyrządzona właśnie prze takich imigrantów. 10 lat w UK spędziłem i widziałem takie rzeczy o które tobie w tej małej, pustej główce sie nie mieszczą.


No patrz, a ja w UK siedzę od 14-stu i nie widziałem. Cud jakiś chyba. Może widzisz co chcesz widzieć?

quack napisał/a:

Sadol zrobił sie obrzydliwie pisowsko-nacjonalistyczny. Rzygam wami robaki bez mozgu, prawaki pod przykrywka graja wami w swoja gre matoły, nie dla dobra kraju a dla własnego.
Czy jestem za wpuszczeniem do nas ciapaków? Oczywiscie ze nie. Ale nie w ten sposob ktorym politycy pluja nam w twarz.


To jeszcze mało powiedziane. Tu siedzą nawet jawni naziole, którym się wydaje, że Hitler był przyjacielem Polaków. Widać, że niedokładnie czytali "Mein Kampf", albo w ogóle z czytaniem mają problem.

Igorek95

2023-10-17, 20:44
Siriuz napisał/a:

A myślisz, że ktoś ich będzie pytał z przydziału kwotowego? Debile u nas wyj***li do kosza referendum, w którym mieli okazję zaprotestować... Wyślą nam ich teraz z uśmiechem na mordzie.



Debile myślą że to referendum miało jakikolwiek cel poza propagandowym dla najniższej polskiej "inteligencji".

Siriuz

2023-10-17, 23:47
wnosjana napisał/a:

E, paziu, k***y z pisu sprowadzaly terrorystow za kase z wiz, takze ryj i wypie**alaj za ural obsrana ruska onuco. ch*j ci w dupe na droge smieciu



No i co się prujesz głupku? Aż dziw, że jeszcze bana nie wyłapałeś.
Ludzie, którzy potrafią w komputer, mają chociaż pół mózgu i znają internet wiedzą, że dane na temat wystawionych wiz są dostępne i łatwo sprawdzić jakie kłamstwa opowiada ta zj***na manipulacyjna "opozycja".

Igorek95 napisał/a:

Debile myślą że to referendum miało jakikolwiek cel poza propagandowym dla najniższej polskiej "inteligencji".



A co można powiedzieć o debilach, którzy tak uważają, a mimo to wyrzucili referendum do śmieci? 30 lat temu wszyscy się k***a cieszyli, że mogą głosować, a dzisiaj głupie k***y bojkotują referenda. Pojeby nie zasługują na żadną formę demokracji.

chorym

2023-10-18, 00:29
Draxiu napisał/a:

Twoja matka na pewno



Twoja szmata i pijaczka już dawno

neo001

2023-10-18, 03:14
alahu1 napisał/a:

Proste, chodzi o bojkot. Nie miałem zamiaru brać udziału w tej szopce i przykładać do niej ręki. Co do drugiego pytania to nie wiem czy udajesz, że nie wiesz, czy nie zdajesz sobie sprawy w jakiej rzeczywistości żyjesz i dlaczego tak twierdzę. Nie wiem czy miałeś okazję widzieć ten wysryw który rozdawali i wrzucali do skrzynek gdzie tłumaczyli jak głosować, ale tam jawnie było j***nie na ko i ryżego ch*jka. Poza tym Polska jest pod presją migracyjną ze wschodu więc jest zwolniona z przyjmowania bydła.



Tak tak szopka. Pytania były pisdzielców, ale to "demokratyczna" opozycja uznała referenda są nie demokratyczne.
Tylko debile kupiły taką merytorykę, czyli lewaki i nie ma w tym żadnego problemu- wyniki i tak mówią same za siebie.
W przyszłości należy na pedalskie pytania lewaków zareagować tak samo. Czy jesteś za pedalskimi ślubami? Wzięło udział 45%, z czego 60% była przeciw :lol:

pytolsky

2023-10-18, 08:53
viader80 napisał/a:

ale teraz będzie ich o wiele więcej i nikt się nie będzie pytał o zdanie. referendum to była decyzja OBYWATELI, teraz bedą decydować politycy. nie rozumiecie że to było polskie referendum, nie pisowskie, nie peowskie, tylko POLSKIE. co jest głupiego w pytaniu " czy jesteś za przymusową relokacja imigrantów". prosta odpowiedź tak lub nie. tvn wyprał mózgi opozycji i ich wyznawcom. i żeby nie było tvp wypiera mózgi swoim również, krzyczycie do demokracji , ale na własne życzenie z niej zrezygnowaliście. to był wasz głos, niestety zmarnowany



Jeszcze raz - 3 miliony wydanych wiz za PiSu vs. propozycja 2 tysiące imigrantów za PO. Tym bardziej, że od początku proponowali, żeby to byli syryjscy chrześcijanie a nie muzułmanie. I te 0,75% dodatkowych migrantów, na tle jakichś trudnych do zidentyfikowania murzynów wpuszczonych tylko dlatego, że za to zapłacono, to serio taki duży problem?

Jakby referendum przeszło to z pytania o wyprzedaż majątku wyciągnęliby wnioski, że teraz trzeba nacjonalizować wszystkie istotne gałęzie przemysłu. Na szczęście (nie twoje) już nie wyciągną, bo przestają rządzić.

tbom napisał/a:

W czym problem? Dostęp do broni w Polsce jest zajebiście prosty. Nie jesteś karany? Nie masz naj***ne pod deklem? Miesiąc i masz giwerę jaką chcesz.



Jak powiedzieć, że nie masz pozwolenia na broń bez mówienia wprost o tym, że nie masz pozwolenia na broń :D

alahu1

2023-10-18, 09:50
neo001 napisał/a:

Tak tak szopka. Pytania były pisdzielców, ale to "demokratyczna" opozycja uznała referenda są nie demokratyczne...



Pytania referendalne
Pytanie 1:
Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?

Co ma na celu to pytanie? Sugerując się drugą częścią o sektorach gospodarki rozumiem, że mają na myśli spółki skarbu państwa. Tylko k***a żadna spółka nie należy w 100% do Polski i dlaczego stara Malinowska ma decydować o tym co z nimi robić jak nie ma żadnej wiedzy o gospodarce i ekonomii? Czujesz abstrakcję tego pytania?

Pytanie 2:
Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?

Hehhe temat na każde wybory. To mam odpowiedzieć na pierwsze czy na drugie pytanie? Bo drugie wyraźnie nawiązuje do wieku emerytalnego podniesionego za kadencji po. Pytanie wcale nie jest stronnicze.

Pytanie 3:
Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?

A kto ją k***a ma likwidować? Nawet jakby lewusy doszły do władzy to tego nie zrobią, bo to j***na granica nato, szczególnie w obecnej sytuacji na wschodzie.

Pytanie 4:
Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

Już tłumaczyłem dlaczego to pytanie nie ma sensu.

pie**olona kampania strachu, bo na tym opierają się te pytania. Na wywołaniu obawy wśród ludzi, że jak pisdzielce nie będą na stołkach to opozycja Polskę sprzeda, nawpuszcza murzynów i będą zapie**alać za miskę ryżu. A nie sory, to o ryżu to tekst Morawieckiego.

pytolsky

2023-10-18, 10:50
erutlev napisał/a:

Ten Konfederata z Poznania co odstrzelił faceta swojej byłej, a potem siebie miał broń 100% legalnie. A może nie powinien mieć.



No nie powinien mieć - policja cofnęła mu pozwolenie, ale facet się odwołał i pozwolenie odzyskał. Z czego co wiem, to nie było podstaw merytorycznych do przywrócenia mu pozwolenia. Ponowne badania istniały tylko na papierze, już w momencie ich "robienia" facet był niepoczytalny. Powołanie się na ten przykład akurat dowodzi czegoś przeciwnego, niż byś najwyraźniej chciał.

Skoro ktoś chory psychicznie może mieć broń a osobom zdrowym prawo ustanawia nadmierne trudności, to znaczy, że z systemem jest problem. Nigdy i nigdzie w całej znanej historii ludzkości tego problemu nie naprawiono ograniczając (swoją drogą jeden z najbardziej restrykcyjnych systemów na całym kontynencie) dostęp do broni palnej. Pokaż mi jeden przypadek, na całej kuli ziemskiej w dowolnym okresie, w którym ograniczenie dostępu do broni było przyczyną mniejszej ilości przestępstw z jej udziałem.

erutlev napisał/a:

No patrz, a ja w UK siedzę od 14-stu i nie widziałem. Cud jakiś chyba. Może widzisz co chcesz widzieć?



No to teraz spójrzmy na statystyki z 2022 roku. Porównajmy UK i PL. W UK żyje 67 mln ludzi i popełniono w zeszłym roku 696 zabójstw. 1,1 zabójstwa w przeliczeniu na sto tysięcy mieszkańców. W PL żyje 37 mln i popełniono 273 zabójstw, więc odsetek wynosi 0,7.

W UK 2/5 zabójstw dokonuje się z użyciem noża. Łącznie przestępstw z użyciem noża popełnia się tam ponad 20 000 każdego roku. Mimo drakońskich przepisów dotyczących ich posiadania i przenoszenia. No cóż za k***a dziwny zbieg okoliczności.

W samym Londynie czarnoskórzy, stanowiąc 12% ludności, popełniają zgodnie z informacjami Scotland Yardu 67% strzelanin. Oprócz tego 54% rozbojów i 32% zgwałceń. Nie trzeba chyba dodawać, że niemal wszystkie strzelaniny w UK dokonywane są z nielegalnie posiadanej broni palnej.

Swoją drogą - w Czechach, gdzie broń można nabyć znacznie łatwiej niż w Polsce i jest jej proporcjonalnie więcej niż u nas, nie ma strzelanin jak w dzikim zachodzie. Nie dość, że odsetek zabójstw ogółem jest taki sam jak u nas, to jeszcze odsetek zabójstw z użyciem broni palnej jest - uwaga, uwaga - niższy. Któż mógł to przewidzieć :D

Tak więc to nie żaden cud. Po prostu jesteś zbyt głupi, żeby zauważać pewne prawidłowości.

erutlev napisał/a:

Tu siedzą nawet jawni naziole, którym się wydaje, że Hitler był przyjacielem Polaków. Widać, że niedokładnie czytali "Mein Kampf", albo w ogóle z czytaniem mają problem.



Nawet tutaj wykazujesz się ignorancją. W Mein Kampf jest tylko jeden fragment o naszych rodakach:

Polityka wobec Polski miała także połowiczny wymiar. Drażniono tylko Polaków nigdy nie traktując ani ich, ani tej polityki poważnie. W efekcie nie było ani zwycięstwa dla Niemiec, ani pojednania z Polską, a wywołało to tylko wrogość Rosji.

Ogólnie o słowianach pisze tylko, że ich zwolennikiem był Franciszek Ferdynand, który później sam był przez jednego z nich zastrzelony.

Oczywiście, że nie był przyjacielem Polaków, ale ty jesteś zbyt glupi, żeby taką oczywistość nawet uzasadnić.

Siriuz

2023-10-18, 11:30
alahu1 napisał/a:

Pytanie 1:
Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?

Co ma na celu to pytanie? Sugerując się drugą częścią o sektorach gospodarki rozumiem, że mają na myśli spółki skarbu państwa. Tylko k***a żadna spółka nie należy w 100% do Polski i dlaczego stara Malinowska ma decydować o tym co z nimi robić jak nie ma żadnej wiedzy o gospodarce i ekonomii? Czujesz abstrakcję tego pytania?



To teraz wyjaśnij mi dlaczego odpowiedzenie na to pytanie NIE jest złe?

alahu1 napisał/a:

Pytanie 2:
Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?

Hehhe temat na każde wybory. To mam odpowiedzieć na pierwsze czy na drugie pytanie? Bo drugie wyraźnie nawiązuje do wieku emerytalnego podniesionego za kadencji po. Pytanie wcale nie jest stronnicze.



Ponownie, co jest złego w odpowiedzi TAK lub NIE? Nie chcesz zajmować stron? Może jesteś za likwidacją systemu emerytalnego?



alahu1 napisał/a:

Pytanie 3:
Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?

A kto ją k***a ma likwidować? Nawet jakby lewusy doszły do władzy to tego nie zrobią, bo to j***na granica nato, szczególnie w obecnej sytuacji na wschodzie.



Więc ponownie pytam - co jest złego w odpowiedzi NIE lub TAK?

alahu1 napisał/a:

pie**olona kampania strachu, bo na tym opierają się te pytania. Na wywołaniu obawy wśród ludzi, że jak pisdzielce nie będą na stołkach to opozycja Polskę sprzeda, nawpuszcza murzynów i będą zapie**alać za miskę ryżu. A nie sory, to o ryżu to tekst Morawieckiego.



Skoro zatem nienawpuszca, to co do k***y nędzy jest złego w zabraniu głosu w tym referendum? Bo k***a wyjdzie na to, że są tematy w których zgadzasz się z PiSem? I to jest taki ból, którego nie możesz znieść?