18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa reakcja na dubstep

Fakerę • 2012-03-04, 21:30


Trochę go wygieło :amused:

speedrw

2012-03-04, 21:33
Dubstep jest przech*jowy. Czekam z niecierpliwością, aż moda na to gówno się skończy.

CorT7

2012-03-04, 21:35
Jest też inna reakcja -> :samoboj:

chybeck

2012-03-04, 22:06
nie rozumiem w ogóle jakim cudem przyszła moda na dubstep. to tak jakby w świecie spodni zapanowała moda na gacie z zardzewiałych podków lub w świecie higieny osobistej zaczęto robić patyczki do uszu z papieru ściernego. za cholerę to użyteczne czy w ogóle zdatne do akceptacji.

lapsikoss

2012-03-04, 22:27
@up
Prawda jest taka, że muzyka idzie w tragicznym kierunku.
Kiedyś rytmiczna, przemyślana i wymagająca gry na instrumentach. A teraz coraz częściej robi się zwykłą kupę, która oczywiście wielu ludziom pasuje. Zastanawiamy się tylko z chybeckiem dlaczego...

RmX

2012-03-04, 23:13
@up
Bo np taki skrillex chciał być DJem i coś mu nie wyszło dlatego takie gówno wyszło w końcu nazwał to dubstepem

veno

2012-03-04, 23:16
lapsikoss napisał/a:

@up
Prawda jest taka, że muzyka idzie w tragicznym kierunku.
Kiedyś rytmiczna, przemyślana i wymagająca gry na instrumentach. A teraz coraz częściej robi się zwykłą kupę, która oczywiście wielu ludziom pasuje. Zastanawiamy się tylko z chybeckiem dlaczego...



Robi się to co się sprzedaje :)
ludzie to kupują , więc przemysł muzyczny idzie w tym kierunku , musi powstać kolejny znając życie jeszcze gorszy rodzaj muzyki od dup stepu (do którego osobiście nic nie mam , gdyż prawdziwy krytyk potrafi dostrzec piękno i wituozerie w nawet takim utworze :) ) , którym ludzie będą się zachwycać podobnie jak tym :)

lapsikoss

2012-03-04, 23:24
@veno
W sumie masz rację. Niestety, ludzie mają coraz bardziej popie**olone gusta.
Po co produkuje się seriale jak "trudne sprawy"? Po co robi się tysiąc edycji przeciekawego
"tańca z p*zdami"? Czy dlatego, że jest na to zapotrzebowanie? Nie.
To zapotrzebowanie się kreuje, wmawiając ludziom, że to fajne, albo żeby się tym zainteresowali,
oczywiście po to, żeby zbić kasę, bo po cóż by innego?
Myślisz, że na dubstep było zapotrzebowanie? Skoro już jest, sprzedaje się, bo gusta są różne.
Ale nie wierzę, że ktokolwiek potrzebował czegoś takiego :P

KaeReS

2012-03-04, 23:48
"dziś muzyka to syf a nie przełom jak kiedyś"

Ba...........co

2012-03-05, 00:01
@RmX... Skrillex akurat nie jest prekursorem dubstepu, gdyby nie Korn i ich wspólna nagrywka, dubstep nigdy by się nie stał tak popularny a co za tym idzie ch*jowy. Stare produkcje Rusko, Borgore czy Doctor P nadal wywołują u mnie dreszcze, natomiast teraźniejszy dubstep to komercyjna papka dla małolatów, którego naprawdę nie da się już słuchać.

Earth

2012-03-05, 00:03
k***a, kosiarka ma silnik spalinowy ale nie jest samochodem.

Tak samo dubstep to nie muzyka, tylko zbiór debilnych dźwięków.

tukisowy

2012-03-05, 00:09
"Słucham muzyki, nie gatunku". Plebs jak zwykle będzie spinać dupę, w końcu są specjalistami w każdej dziedzinie

GnS

2012-03-05, 00:14
znawcy w ch*j ... dawajcie jeszcze, bo mam beke jak czytam te wasze wypowiedzi :mrgreen:

fejzez

2012-03-05, 00:18
speedrw napisał/a:

Dubstep jest przech*jowy. Czekam z niecierpliwością, aż moda na to gówno się skończy.



a ja czekam z niecierpliwością aż ludzie przestaną hejtować :facepalm:

bania88

2012-03-05, 00:29
A ja czekam az ktos da tytul tej muzy. To jakis remix Skrillex-First of the year, tylko jaki?