18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa reakcja na dubstep

Fakerę • 2012-03-04, 21:30


Trochę go wygieło :amused:

kotinzr

2012-03-05, 19:46
@pumpernikiel94

Hahahahahhah... To żeś zabłysnął tym "PRAWDZIWYm" dubstepem... :idzwch*j:

jafar19

2012-03-05, 22:47
każdy słucha co lubi i o tym nie powinniśmy dyskutować, najważniejsze to się nie zamykać w 1 gatunku muzycznym:

Bardzo fajna kompozycja:

Sl...........nx

2012-03-06, 03:31
Mewin napisał/a:

Muzyka elektroniczna zalicza się do muzyki współczesnej, która wywodzi się z muzyki... klasycznej!!


Niby jakim, k***a, cudem?!
NomedN napisał/a:


Skrillex wykonał jedną piosenkę z The Doors. Beztalencia?

Z członkami tego zespołu, bo The Doors skończyło się po śmierci Morisona.

Oni kiedyś wykonywali muzykę. KIEDYŚ, nie teraz, a najlepszym tego dowodem jest fakt jakiegokolwiek kontaktu z tym całym skrillexem, innego kontaktu, niż przemoc fizyczna wobec niego.

Po prostu zabrakło im kasy, to sobie dorobili. Tyle, nie jaraj się.
Ja kiedyś rozmawiałem z Markusem Grosskopfem, ale nie uważam się z tego powodu za muzyka.

speedrw

2012-03-06, 04:26
Po pierwsze, miałem prawo się wypowiedzieć co do tego gatunku i dalej uparcie będę twierdzić, że dubstep jest przech*jowy. Skąd moje zdanie ? Otóż przesłuchałem sporo skrillexa, borgore, rusko i innych randomów na YT i nie widzę nic pociągającego w tej muzyce.

Po drugie, nie oceniam gustów tylko powiedziałem, że dubstep jest przech*jowy. Do ludzi słuchających takiej muzyki nic nie mam. Nawet chętnie bym posłuchał ich zdania co jest takiego pociągającego w tej muzyce i gdzie jest ten flow.

Po trzecie, gadanie, że ktoś słucha muzyki, a nie gatunków jest delikatnie mówiąc lekkomyślne. Wrzucanie do jednego wora disco polo, hip hopu, metalu, muzyki klasycznej (a przecież to wszystko muzyka) jest nie na miejscu. Jednak widać wielu podłapało słowa swojego hiphopowego wieszcza.

Większość kłótni na tle muzyki to jak kłócenie się jaki kolor jest lepszy biały czy czarny. Oba istnieją i tyle, mają swoich zwolenników i przeciwników. Jednak takiego rodzaju kłótnie istnieją od zawsze i będą aktualne do końca świata.

Tyle chciałem dopisać do mojej wypowiedzi.

Pozdro dla internetowych napinaczy bluzgających innych oraz biednych dzieci słuchających muzyki z telefonów w transportach komunikacji miejskiej bez słuchawek ;-)

~Bogu

2012-03-06, 11:36
lepszy dubstep niż rock, metal i inne ścierwo tego typu

TheGuy

2012-03-06, 20:38
słuchałem dub'a przed tym "bumem" na niego i będę go słuchał bo nic tak nie zagłusza poj***nych myśli przed snem jak głęboki drop ;)

patison419

2012-03-07, 16:34




TO jest dubstep. ;-)





a to dla odmiany nie jest dubstep. dlaczego? niby ma half-stepowy snare, ale bas zamiast tworzyć przestrzeń wrzyna się w banię, czyli jest typowo drumowy, poza tym po drugim dropie napie**alają ameny. niezrozumiałe? to się nie wypowiadaj.

co do tego, że elektronika wywodzi się z klasyki... śmiesznie to brzmi dla kogoś, kto kończy w tym roku muzyczną. to, że jest repetytywna nie znaczy, że wywodzi się z klasyki, raczej z potrzeby puszczania wałków na imprezach.

Majsteriusz

2012-03-10, 12:57
@Mewin to w takim razie bluesa tez sluchac nie bedziemy bo jest z niewolnictwa? Abstrachowanie do zamierzchlych czasow ma jakikolwiek sens w tym wypadku? To, ze moim przodkiem byla jakas kijanka w genetycznej morskiej brei oznacza ze mam spedzac cale dnie w wodzie? "Chlopska" Metallica nagrala plyte z orkiestra symfoniczna, jakos ciezko mi wyobrazic sobie zrobienie tego w edycji dubstepowej. Czyzby muzyka klasyczna wstydzila sie swojego dziecka? :-P

artis1990

2012-04-02, 13:44
Od 2006 słucham połamanych bitów, drumnbass (troche wczesniej) dubstep od 2006... i sram na zdania ekspertów w Polsce co poznali dubstep rok albo dwa lata temu... bo jest to żenujące, rozumiem jeśli się nie podoba, nie każdemu musi, ale co wy k***a możecie wiedzieć o dubstepie, przesłuch*jąc kilka numerów na youtubie, w szczegolnosci skrillexa, który dubstepu nie robi... tylko mieszanke electro house z dubstepem... Pozdrawiam i polecam Kryptic Minds!

maslo6

2013-01-09, 17:42
widze ze niektorzy sa ograniczeni ; ).zna ktos moze tytul tego serialu ?; )