18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa reakcja na dubstep

Fakerę • 2012-03-04, 21:30


Trochę go wygieło :amused:

alkoboy

2012-03-05, 10:17
Z dubstepem jest jak swego czasu z PiSem . Nikt nie głosował a jednak ktoś ich wybrał. Niektórzy myślą , że jak coś leci na Vivie albo w Esce to jest k***a miód. Jak coś jest k***a dobre to ludzie sami znajdą i docenią. Techno też kiedyś ludzie słuchali a teraz to raczej wiocha. Ja tam wole house, minimal przy tym można fajnie się pogibać bez spiny :D

Skora2

2012-03-05, 10:19
@Czesiek181 dubstep nie powstał dwa lata temu jak większość tutaj myśli i nie stworzył jej skillerex? Kur.. nadal nie wiem jak go się pisze... :P Ta muzyka wywodzi się z bądź co bądź lubianej przez wielu ludzi regge;) co niektórzy pewnie zdziwieni... ;) powstanie dubstepu przypisuje się Wielkiej Brytanii. Historia jest dłuższa więc odsyłam do jakiegoś źródła w internecie;) Źródła przede wszystkim rzetelnego.

Wikmndfm

2012-03-05, 10:25
alkoboy, :samoboj: techno ma korzenie w housie i powstało w Detroit. Minimal to podgatunek techno więc 2 samobój. 3ci samobój to twierdzenie, że ludzie słuchali techno nie wiedząc co to techno. :plzdie:

.:...........:.

2012-03-05, 10:26
Mewin napisał/a:

Minimal to podgatunek techno



Dobry minimal nie jest zły. 8-)

kietong

2012-03-05, 11:55
Ja to widzę większą modę na jechanie po dubstepie niż słuchanie go.

pumpernikiel94

2012-03-05, 13:29
Nie dziwie wam się, że tak psioczycie na dubstep skoro nigdy nie słyszeliście PRAWDZIWEGO.
Sam osobiście jestem przeciwko orgii transformersów, ale to co możecie usłyszeć niżej zmienia postać rzeczy.

Blue Foundation - Eyes On Fire (Zeds Dead Remix)


MT Eden Dubstep - Sierra Leone


Największy fafarafa we wsi przy dobrym sprzęcie audio mięknie.

Sl...........nx

2012-03-05, 14:48
Tak czytam te teksty, w których broni się dubstepu, padają różne słowa, a jak próbuję tego przesłuchać, to nie potrafiłbym tego inaczej nazwać, niż techno.
Może dlatego, że muzyka dzieli się na muzykę wykonywaną przez instrumenty tradycyjne i na muzykę elektroniczną, która dla mnie to jeden ch*j. bo z tradycją nie ma nic wspólnego.
Nie oceniam ludzi, którzy słuchają odmiennych gatunków, to ich gust, ja tego zwyczajnie nie lubię, bo nie ma niczego wspólnego z muzyką, nie ma właściwego rytmu, a ludzie, którzy to tworzą nie potrzebują talentu, ani umiejętności.

rybzon

2012-03-05, 15:14
Widać że co drugi hejter ma magistra w dziedzinie muzyki itd. :D

NomedN

2012-03-05, 16:25
Slonx napisał/a:

Nie oceniam ludzi, którzy słuchają odmiennych gatunków, to ich gust, ja tego zwyczajnie nie lubię, bo nie ma niczego wspólnego z muzyką, nie ma właściwego rytmu, a ludzie, którzy to tworzą nie potrzebują talentu, ani umiejętności.



Rasowo nie oceniasz.

Skrillex wykonał jedną piosenkę z The Doors. Beztalencia?


Zrobiliście sobie na sadisticu circle jerking, w którym walicie se gały nawzajem mówiąc jak bardzo dubstep jest ch*jowy itp. itd.

Tu nie ma co bronić. Muzyka prosta jest najlepiej się sprzedającą, patrząc na budowę piosenek klasyków rocka czy innej muzy często dojdziemy do tej samej konkluzji. Znajome akordy, podobna budowa. Wszystko opiera się na gamach więc jeśli nie jest grane na uwerturach to nic nowego nie wnosi. Nawet muzyka klasyczna często jest o wiele prostsza niż brzmi. Dubstep wniósł brzmienia ktore czy sie podoba czy nie, ma w sobie moc. Dlatego fajnie się sprawdza w filmikach np ze sportami ekstremalnymi.

needweed

2012-03-05, 16:43
" a pohejtuję, to piwa zarobię! "
k***a, w czym wy macie problem.
Jeden woli blondynki, drugi brunetki, trzeci i te i te - jakoś w tym problemu nie widzę. Ale zbierze się pie**olone grono ekspertów, wielcy twórcy i znawcy, i będą jechać po wszystkim co dźwięki wydaje.

tRampcoRe

2012-03-05, 16:52
k***a dubstep to k***a muza jak muza wiec poco te spiny ze kurna h*jowy? kogo wasz gust muzyczny obchodzi -_-

kials

2012-03-05, 17:05
Zajebisty filmik, piwo. :D By the way jebnięci jesteście z tą nienawiścią do "dubstepuf". :idzwch*j:

Wikmndfm

2012-03-05, 17:09
Slonx, Nie wiesz- nie komentuj. Muzyka elektroniczna zalicza się do muzyki współczesnej, która wywodzi się z muzyki... klasycznej!!

NaughtyBear

2012-03-05, 17:09
"Słucham muzyki, a nie gatunków" - L.U.C