18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa reakcja na dubstep

Fakerę • 2012-03-04, 21:30


Trochę go wygieło :amused:

piochux

2012-03-05, 00:32
tukisowy - plebs to tego syfu słucha.

nynek345

2012-03-05, 00:54
Aktualnie jak widzę panuje moda na gnojenie dubstepu. Sam nie słucham takiej muzyki, niezbyt mi się ona podoba, lecz też nie wypowiadam się "ale gówno". Ostatnio większość słuchała dubstepu, teraz większość wypowiada się "dubstep jest beznadziejny". Filmik jest dla niektórych zabawny, dla niektórych nie... ale jak widać, komentarze nie są o filmiku, tylko o tym który gatunek muzyczny jest najlepszy i dlaczego akurat mój.

mcgregor666

2012-03-05, 01:05
Skrillex - Scary Monsters & Nice Sprites

Skora2

2012-03-05, 01:12
Co za konserwatyści... ja pier... Kiedyś muzyka była taka sraka i owaka ok była teraz też jest, tylko jak ograniczasz się do kanałów muzycznych to się nie dziw jeden z drugim, że wciskają Ci kupę nie muzykę. Stacji muzycznych i radiowych nie słucham od 7 lat dokładnie nie pamiętam (prócz Czwórki i Trójki oprócz muzyki mi odpowiadającej mają tam fajne wywiady artykułu programy felietony) Na tym moje poszukiwania muzyczne się nie kończą jest mase różnych stron, gdzie o danym wykonawcy można poczytać, posłuchać jego kawałków ewentualnie odwiedzić wytwórnie w której nagrał, nagrywał piosenki - podobne klimaty, inni wykonawcy - coś nowego. Trochę mi się śmiać chce z ludzi którzy twierdzą, że dub to gówno bo posłuchali kilku piosenek Skilersa? nawet nie wiem jak go się pisze. Sam lubię dubstep, dub. Ludzi którzy uważają ze to wyżej to gówno (w sumie podzielam ich zdanie) odsyłam chociażby do imprezy z poznańskiego eskulapu pt. New Bass Order.
Pozdrawiam!

Coliber

2012-03-05, 01:38
- Komandorze zgodnie z rozkazem wysłaliśmy ziemianom wiadomość
- I co?
- Nazwali ją dubstep i zaczęli do niej tańczyć

Czesiek181

2012-03-05, 02:04
A czy ktoś mi wytłumaczy bez wyzwisk co to jest ten dubstep to jakaś muzyka czy techno?

czokletmen

2012-03-05, 03:02
i hate dubstep for ever in my fucking life

Mistyczny

2012-03-05, 03:04
Przede wszystkim, to to nie jest dubstep, tylko brostep. Różnica w nazewnictwie niewielka, jednakże w muzyce już kolosalna. Po szczegóły odsyłam do Wujka Google, którego wiedza zdaje się nie mieć granic. Korzystajmy z niej.
PS: Nie mam złudzeń, że mój post coś zmieni i wiem, że już do usranej śmierci muzyka Skrillexa i jemu podobnych będzie nazywana dubstepem. Po prostu musiałem zrzucić z siebie nieco frustracji spowodowanej ludzką ignorancją. ;]

zonk

2012-03-05, 06:50
@up, co za różnica jak tak samo ch*jowo to wszystko brzmi ? :idzwch*j:


A poza tym i tak to jest do dupy.

Pokahontaz

2012-03-05, 07:16
Czyli jak ktoś potrafi się dobrze bawić przy dubstepie to jest jakiś gorszy czy co?

Go...........ay

2012-03-05, 08:11
Basco napisał/a:

Stare produkcje Rusko



taaaaa : ( wieś tańczy i "śpiewa" )

4 miejscowości w Polsce:

Rusko - wieś w woj. dolnośląskim, w pow. średzkim, w gminie Malczyce, niem. Rauße
Rusko - wieś w woj. dolnośląskim, w pow. świdnickim, w gminie Strzegom, niem. Rauske
Rusko - wieś w woj. wielkopolskim, w pow. jarocińskim, w gminie Jaraczewo
Rusko - wieś w woj. zachodniopomorskim, w pow. sławieńskim, w gminie Darłowo, niem. Rußhagen

kerugo

2012-03-05, 08:45
Co wy wszyscy pie**olicie, muzyczni koneserzy :D

koras1897

2012-03-05, 09:06
A co was k***a obchodzą czyjeś gusta, chce to niech słucha sobie tego dubstepu, nikomu krzywdy tym nie robi.
pie**olenie takie, ostatnio naroiło się takich popie**oleńców którzy twierdzą, że wszystko co jest popularne to ch*jowe, a wszystko co jest niszowe, lepsze. Sam nie wiem dlaczego ludziom podoba się cięcie blach z basem, ale szczerze mnie to jebie, że jakiś mietek z siwogrodu słucha sobie dubstepu.

Aishenbai

2012-03-05, 09:34
Niektórzy widać są gnębieni w szkole i chcą się dowartościować cisnąc komuś. Znaleźli sobie dubstep na forum, gdzie większość osób słucha ciężkiej muzyki, mają tutaj przewagę i czują się przez to lepsi. Biedne gimbuski :( A ja mimo iż lubię dubstep daje plus, bo filmik śmieszny jest. o.

Valdrake

2012-03-05, 10:08

Ty masz po prostu przech*jowo ograniczony łeb ! Słucha się muzyki nie gatunków