18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening w domu - Ponadprzeciętne Umiejętności

sooortiero • 2015-02-13, 21:39
Rzuć siłownie - Zacznij ćwiczyć w domu !!! :)

Miszoq

2015-02-15, 00:00
Kura, nie oszukujmy się - 99,8% użyszkodników Sadola, nie jest w stanie 20 pompek zrobić więc to co pokazujesz, praktycznie jest poza ich (tak, tak napinacze... poza moim również :D ) zasięgiem

Wrzuć filmik co ćwiczyłeś jak zaczynałeś, jak budowałeś podstawy... Pokaż pierwszy stopień, nie setny :D

Matush5

2015-02-15, 01:51
nanab napisał/a:

Ławeczka z ukosem górnym i dolnym, hantle, sztanga prosta, sztanga łamana i można ładnie trenować.
Jak robisz plecy albo barki



Na plecy i barki ? LOOOOOOOOOOOL ziomeczku mało wiesz o siłowni chyba tyle co Pan edziu na siłowni CI powiedział :D Na barki i plecy jest od k***y ćwiczeń ze sztangą prostą i hantlami i wierz mi, tak samo mi rosną jak i tobie na atlasie :)

Pozatym same pompki (których robię w tygodniu z 300) dobrze pompują barki, plecy, klatę i ramiona - trochę oczytania stary. Do zajebistej sylwetki nie potrzeba wyk***ionej kuźni tylko chęci :)

franek1993 napisał/a:

Śmieszą mnie poglądy, iż masę mięśniową (co również jest tematem dyskusyjnym, bo dla każdego będzie oznaczało to inną granicę) można zrobić tylko wolnym ciężarem i na siłowni. Jest wiele sposobów rozwoju i wiele przykładów ludzi, którzy wyrobili się ze sprzętem oraz bez sprzętu. Jestem ciekawy ilu z Was zainteresowało się rozciąganiem mięśni przed i po treningu, oprócz machania sztangą.




Jeżeli chodzi o Stretching polecam zapoznanie się z programem P90x, tam nie mam możliwości nawet tego nie robić. Co dnia musze to trenować, rozciągać się. Szczególnie program Yoga X czy X Stretch lub świetne do rozciągania stawów Knepo X. Wierzcie mi lub nie ale naprawdę nie trzeba profesjonalniej siłowni, żeby fajnie wyglądać i sam się o tym przekonuje trenując co dnia ten program :)

sooortiero

2015-02-15, 12:49
Dziekuje za hejty sa naprawde bardzo motywujace :D Jakos w kwietniu bede robil film motywacyjny bo mija 2 lata treningu sw, bedzie tam jak zaczynalem potem cwiczenia podstawowe i co umiem teraz pozdro :) zapraszam do subskrypcji aby byc na biezaco i fanpage : kura - handstand, street workout

nanab

2015-02-15, 16:21
franek1993 napisał/a:

@vytotas
Jeżeli są w atlasie, to znaczy, że są sprawdzone i bezpieczne więc na pewno mogą być takie. Ja robię z książki, której używam do treningu, ale myślę, że część pokryłaby się z tymi co podałeś.


W samym atlasie większość jest zaznaczona jako "kontuzjogenne" i dla zaawansowanych, więc nie do końca takie bezpieczne.

Matush5 napisał/a:

Pozatym same pompki (których robię w tygodniu z 300) dobrze pompują barki, plecy, klatę i ramiona - trochę oczytania stary. Do zajebistej sylwetki nie potrzeba wyk***ionej kuźni tylko chęci


Pompkami bez obciążenia można robić masę i to na plecach albo barkach? Myślałem że głównie klatka i brzuch pracują no i obciążenie za małe żeby coś masy zrobić.(nie hejtuję, nie znam się)
Matush5 napisał/a:

Na plecy i barki ? LOOOOOOOOOOOL ziomeczku mało wiesz o siłowni chyba tyle co Pan edziu na siłowni CI powiedział Na barki i plecy jest od k***y ćwiczeń ze sztangą prostą i hantlami i wierz mi, tak samo mi rosną jak i tobie na atlasie


Trochę już próbowałem ale moje barki są nietykalne, atakowałem różnymi ćwiczeniami, różna ilość serii, powtórzeń, ale jeszcze nie udało mi się zrobić treningu żebym go czuł jeszcze dzień czy dwa dni po.

Matush5

2015-02-15, 18:30
nanab napisał/a:


W samym atlasie większość jest zaznaczona jako "kontuzjogenne" i dla zaawansowanych, więc nie do końca takie bezpieczne.


Pompkami bez obciążenia można robić masę i to na plecach albo barkach? Myślałem że głównie klatka i brzuch pracują no i obciążenie za małe żeby coś masy zrobić.(nie hejtuję, nie znam się)

Trochę już próbowałem ale moje barki są nietykalne, atakowałem różnymi ćwiczeniami, różna ilość serii, powtórzeń, ale jeszcze nie udało mi się zrobić treningu żebym go czuł jeszcze dzień czy dwa dni po.




Pompki bez obciążenia - wiesz co poczytaj troszkę o tym i się do edukuj. Jest coś takiego jak Kalistenika (najlepiej wygoogluj) Zobacz jak wielu ludzi ma doskonała sylwetkę trenując tylko własną masą ciała. Między innymi na tym opiera sie mój program P90x gdybyś doczytał o co w nim chodzi zapewne byś wiedział. Nikt tutaj nie piszę o jakiś horrendalnych rozrostach i masie. Bo ja celuję w nieco inną stronę. Najpierw wypracować świetną sylwetkę nastepnie masa. Jeżeli nie wiesz nawet o sposobach ćwiczeń to śmie twierdzić, że takowej sylwetki nie masz.

Pompki poprawią twoją kondycję, siłę ramion, klatki piersiowej, pleców czy barków. Oczywiście je uwydatniając na tym polega kalistenika...

Co do treningów barków - kto powiedział, że masz je czuć potem przez ileś dni ? Jeżeli masz odpowiednie dla siebie ćwiczenia, stosujesz odpowiednią diete i suplementację to takowych zakwasów nie ma. Zapewne jesteś jednym z tych, którzy mówią " JAK NIE BOLI TO NIE ROŚNIE " a tutaj się grubo mylisz :D Nie chcę tutaj się mądrzyć w komentarzach koledzy już Cię poprowadzili do odpowiednich stron z wiedzą. Poczytaj trochę a jeżeli Twoje treningi nie przynoszą rezultatu poświęć 60 zł skonsultuj się z dietetykiem i trenerem na pewno Ci pomogą.

Warto dodać, że nie umiejętne wykonywanie ćwiczeń również pozostawiają wiele do życzenia w kwestii przyrostu masy mięśniowej. Najważniejsze są chęci !

nanab

2015-02-15, 18:57
Matush5 napisał/a:

Pompki bez obciążenia - wiesz co poczytaj troszkę o tym i się do edukuj. Jest coś takiego jak Kalistenika (najlepiej wygoogluj) Zobacz jak wielu ludzi ma doskonała sylwetkę trenując tylko własną masą ciała.


Ale ja nie chce wygladac jak po aushwitz, chce zrobic mase. a robiac dziennie 100 pompek czy brzuszkow chyba nie zrobie.

sooortiero

2015-02-15, 20:10
ja wiem czy on wyglada jak po auschwitz :) Na typowych repsach i setach mozna zrobic galante cialo, akurat to nie jest moim glownym celem tylko elementy.

nanab

2015-02-15, 20:36
Nie wiem czy wiesz ale on jest na takich "soczkach" ze duzo robic nie musi zeby rosnac

sooortiero

2015-02-18, 16:22
A Ci na silowniach myslisz ze na soczkach nie sa ? znasz go ze wiesz, iz jest na "dobrych soczkach" ? :)