18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening w domu - Ponadprzeciętne Umiejętności

sooortiero • 2015-02-13, 21:39
Rzuć siłownie - Zacznij ćwiczyć w domu !!! :)

Fragless

2015-02-14, 03:10
Zawsze zastanawiała mnie logika chodzenia na siłownie. Płacisz gruby hajs żeby sobie pobiegać w miejscu, pomachać hantlami, które dość tanio można nabyć w dowolnym sklepie sportowym czy postękać na ławeczce, która też majątku nie kosztuje.

Genedan

2015-02-14, 04:23
Cytat:

Zawsze zastanawiała mnie logika chodzenia na siłownie. Płacisz gruby hajs żeby sobie pobiegać w miejscu, pomachać hantlami, które dość tanio można nabyć w dowolnym sklepie sportowym czy postękać na ławeczce, która też majątku nie kosztuje.



A w miastach przynajmniej moim na dworze są darmowe stanowiska do ćwiczenia np: w parku (Outdoor Fitness Center)
tylko obciążenie do plecaka trzeba brać.

Guwnojat

2015-02-14, 13:42
Fragless napisał/a:

Zawsze zastanawiała mnie logika chodzenia na siłownie. Płacisz gruby hajs żeby sobie pobiegać w miejscu, pomachać hantlami, które dość tanio można nabyć w dowolnym sklepie sportowym czy postękać na ławeczce, która też majątku nie kosztuje.

Ja jako osoba trenująca od kilku lat pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wolę wydawać gruby hajs (oczywiście jeżeli 90zł na miesiąc to dla Ciebie majątek) ponieważ jest tam masa sprzętu. Ja co miesiąc zmieniam sobie rozpiskę i staram się wprowadzać nowe bodźce dla moich mięśni więc siłownia jest dla mnie odpowiednim miejscem. Gdybym miał w domu tylko samą ławeczkę i kilka hantli, to nie osiągnąłbym tego co ja chcę. Nie widzi mi się też bieganie co miesiąc po nowe gadżety do trenowania, bo nie mam na to czasu i ochoty. Jedni wolą wydawać hajs na sprzęt do siebie do domu i tam trenować a drudzy, jak ja, wolą wydać ten hajs na siłownię. Po prostu nie mam miejsca na taką "kuźnię", bo mam mieszkanie. Gdybym miał dom, to co innego, bo może kiedyś bym postanowił sobie odj***ć swoją własną, domową siłkę. Tak czy inaczej nie jest ważne gdzie kto trenuje, ważne jest, że ktoś coś ze sobą robi. Zacznij trenować, to zrozumiesz sportowych świrów. ;)

jo...........49

2015-02-14, 15:40
Za bardzo nie ufam takim gadżetom jak drążek do drzwi, zbyt dużo jebnięć widziałem na failach :P .
Ogólnie zajebisty motyw. Leć na główną.

@Guwnojat
zgodzę się tutaj z Tobą jeśli chodzi o trenowanie. Nie ważne co, ważne żeby Cię jarało ;) . Jak jara to i kasę warto wydać.

NieWiemZeWiem

2015-02-14, 15:46
@kura
Jakieś kanały, linki, coś co pokazuje jak zacząć. Jestem dość już wysportowany ale przez siłkę straciłem swoją zwinność itp. dlatego chce zacząć kalenistyke, crossfit itp. a nie suche podnoszenie ciężarów.

Fabir

2015-02-14, 15:59
@TCO jesteś kretynem uwarzając że domowym sposobem nie można nabyć masy.

vytotas

2015-02-14, 16:30
Dobra, po pierwsze w domu ciężko byłoby stać się z grubego nolife'a od razu gościem, pokroju Kura'y/Kury. Po drugie ten sposób ćwiczeń polega bardziej na stworzeniu siły i kondycji mięśniowej, jest to trening wydolnościowy. Trzecie, jeśli chodzi o zbudowanie mięśni to najlepszy jest sprzęt( a tu tak, czy siak potrzebny jest większy lub mniejszy wkład finansowy). Street workout jest dobry jeśli chce się dobrze wyglądać(być wyrzeźbionym), jednak 90 kilogramowy chłop nie da rady zrobić flagi lub ustać na jednej ręce, ale za to weźmie dobre 120kg na klate. Albo to albo to.

Masę można zbudować nawet bez domu( a przecierz to było)...macie link
i cicho, że bierze suple

RyszardSatan

2015-02-14, 16:37
Nie sztuka krytykowac , sztuka ruszyc dupsko z domu. Ciekawe ilu sadoli zrobi chociaz z 10 prawidlowych pompek czy przysiadów. Gadać to kazdy tylko robic nie ma komu. Rośnie generacja fastfoodowcow żyjących w całkowitym bezruchu bez podstawowych umiejętności interpersonalnych-komórki ,laptopy i tablety eliminują normalną rozmowe. Mam nadzieje , ze to spoleczenstwo obuszi sie z tego LETARGU. Kończe swój wywód i czekam na fale krytyki , bo teraz krytykuje sie wszystko i wszystkich .

15243

2015-02-14, 16:45
@vytotas
wklep Adam Raw w youtube i leć zmienić majtki

PonuryUser

2015-02-14, 17:08
Bogacz - włączone cztery żarówki w karniszu

nanab

2015-02-14, 17:12
Fragless napisał/a:

Zawsze zastanawiała mnie logika chodzenia na siłownie. Płacisz gruby hajs żeby sobie pobiegać w miejscu, pomachać hantlami, które dość tanio można nabyć w dowolnym sklepie sportowym czy postękać na ławeczce, która też majątku nie kosztuje.



Ławeczką i hantelkami nic nie zrobisz, a maszyny kosztuja tyle że pół roku byś musiał całą wypłatę odkładać. Poza tym na siłowni masz trenera albo chociaż inne koksy co znają się na pakowaniu bardziej niż ty.

Pogrom

2015-02-14, 17:27
Ta, łatwo powiedzieć. Próbuję zrobić to z 2:19 i nie mogę.

vytotas

2015-02-14, 17:39
Ok, filmik dobry, piwko dla was. A cała krata będzie , jak zbudował wszystko w domu na drążku albo trzepaku:P. Pisze z telefonu, dlatego tak koślawo ;-)

DiamondBack

2015-02-14, 17:42
kapeke napisał/a:

jak gosciu wazy 30 kg z workiem cementu na plecach to sie bawi w spidermana


Przy jego masie mięśniowej to waży między 85-95 kilo.