18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening w domu - Ponadprzeciętne Umiejętności

sooortiero • 2015-02-13, 21:39
Rzuć siłownie - Zacznij ćwiczyć w domu !!! :)

Matush5

2015-02-14, 17:46
Ławeczka z ukosem górnym i dolnym, hantle, sztanga prosta, sztanga łamana i można ładnie trenować. Od 5 miesięcy trenuje z tym sprzętem plus program P90x i efekty są zajebiste. Wystarczą chęci, i godzinka dziennie. A jak już widać efekty dostaję się solidnego kopa w dupę i chce się więcej. Kto nie zacznie trenować i sam na własnej skórze nie zobaczy efektów to zawsze będzie mówił, że siłka jest dla pedałów i sterydów. Pozdrawiam uczęszczających na siłownie czy to w domu czy gdzieś w plenerze. Sport do zdrowie ! :D nak***iać, nak***iać, nak***iać !

ad...........ec

2015-02-14, 18:12
Po czym poznac, ze to polaczek?
Oszczedza na silownie, to cwiczy w malenkim mieszkaniu gdzie brakuje miejsca i moze cos latwo strącić.
Łazi w białych brudnych skarpetach po domu.

Guwnojat

2015-02-14, 18:36
DiamondBack napisał/a:


Przy jego masie mięśniowej to waży między 85-90kg

Zapomniałeś, że liczy się też jakiego chłopak jest wzrostu. Na bank nie warzy więcej niż 80kg.
adniemiec napisał/a:

Po czym poznac, ze to polaczek?
Oszczedza na silownie, to cwiczy w malenkim mieszkaniu gdzie brakuje miejsca i moze cos latwo strącić.
Łazi w białych brudnych skarpetach po domu.

Po czym poznać spasioną p*zdę? Po takim komentarzu jak Twój. Wracaj przed telewizor z chipsami w łapie.

nanab

2015-02-14, 18:37
Matush5 napisał/a:

Ławeczka z ukosem górnym i dolnym, hantle, sztanga prosta, sztanga łamana i można ładnie trenować.


Jak robisz plecy albo barki?

Guwnojat

2015-02-14, 18:39
nanab napisał/a:


Jak robisz plecy albo barki?

Na plecy/barki są proste ćwiczenia z hantlami/sztangą. Atlas ćwiczeń się kłania, kolego. ;)

booolooo

2015-02-14, 18:39
@nanab
Na plecy martwy, wiosło, wiosło hantlem. Fakt dopełniłby to drążek.
Na barki to już w ogóle tylko sztanga i hantle...

fr...........93

2015-02-14, 19:03
Śmieszą mnie poglądy, iż masę mięśniową (co również jest tematem dyskusyjnym, bo dla każdego będzie oznaczało to inną granicę) można zrobić tylko wolnym ciężarem i na siłowni. Jest wiele sposobów rozwoju i wiele przykładów ludzi, którzy wyrobili się ze sprzętem oraz bez sprzętu. Jestem ciekawy ilu z Was zainteresowało się rozciąganiem mięśni przed i po treningu, oprócz machania sztangą.

gongo

2015-02-14, 19:55
Ciekawe czy da się zrobić 45+ na kablu pompkami albo podciąganiem bez obciążenia ;)

aleleble

2015-02-14, 20:05
Jak jesteś taki kozak,to w butach spróbuj to wykonać.

kyk

2015-02-14, 20:43
2:57 Zajebiste :shock:

fr...........93

2015-02-14, 21:25
@vytotas
Jeżeli są w atlasie, to znaczy, że są sprawdzone i bezpieczne więc na pewno mogą być takie. Ja robię z książki, której używam do treningu, ale myślę, że część pokryłaby się z tymi co podałeś.

Tco

2015-02-14, 23:34
Fabir napisał/a:

@TCO jesteś kretynem uwarzając że domowym sposobem nie można nabyć masy.



Ale co ty w wieku 19 lat w dodatku trenujac w domu mozesz wiedziec o robieniu masy popierdulko ?!

Siwy_dym

2015-02-14, 23:47
Same k***a Alfy i Omega kulturystyki, kwiat polskiej sceny bodybuildingu że o fitness nie wspomnę. Czytając komentarze powyżej poznałem ten sport na nowo;d
Kolego kura1997 wrzucasz tu trzeci raz praktycznie taki sam filmik. Ze robisz coś sam - chwała ci za to, ale zmiluj się i pokaż coś nowegO. Kwiat polsKiego intelektu znów zalsni...