18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening, motywacja

InnyName • 2017-02-26, 20:08
Brzuch ma zrobiony, najważniejsze, że robi coś dla siebie,
I pamiętajcie, nie przejmujcie się tym co mówią inni.
Sadole, do złomu.

nurgiel

2017-02-27, 13:26
Jakaś piwnica, koleś w laczkach, wziął ciężar z którym sobie nie radzi, robi to źle technicznie i te wydęty bebzdoł...Nie zdziwiłbym się, że to palumboizm w czesnym stadium bo wszystkie znaki na niebie wskazują, że ten koleś do mensy nie należy.

kdwdj

2017-02-27, 13:36
"Uwierzcie w siebie".
Się naoglądał "kołczów".

waloos

2017-02-27, 14:06
Jak zaczął te ćwiczenie na biceps to sobie pomyślałem: no trochę mu tu technika kuleje, ręki nie prostuje, ciągnie plecami no ale ch*j z tym, piwniczne warunki to nie jeden tak zaczynał zanim zmądrzał.

Ale jak wziął tego hantla i zaczął ćwiczyć triceps to mnie rozj***ł! Tak ch*jowej techniki tego ćwiczenia to jeszcze nigdy w życiu, na żadnej siłowni, na żadnym filmiku nie widziałem!

A co do "No Pain no gain" jak ktoś pisał - ok to jest fajna zasada dla kulturystów wspomagających się sokiem, którzy mają taką regenerację, że nie są w stanie się przetrenować. Naturalny bywalec siłowni może się pokatować tydzień, dwa góra trzy a potem powinien sobie dać minimum tydzień lekkich treningów na regenerację.
Generalnie to przemyślany i zaplanowany trening da takie same rezultaty bez uczucia zmęczenia i wyj***nia - a tak to w sporcie powinno wyglądać, maksimum efektów przy jak najmniejszym zmęczeniu.
Tylko kulturystyka jest takim ch*jowym i dziwnym sportem, że trenuje się po to aby być lepszym w trenowaniu!

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-27, 14:27
waloos napisał/a:

Naturalny bywalec siłowni może się pokatować tydzień, dwa góra trzy a potem powinien sobie dać minimum tydzień lekkich treningów na regenerację.


Kwestia dobrego planu. Jak suchoklates po przestudiowaniu kfd czy innego forum, w poniedziałek zmienia swoje życie, poćwiczy tydzień i pół roku go nie widać. Jakoś nie toleruje tak zwanych koksów, bo typki przy zwykłych pracach domowych mają zadyszkę. Osobiście preferuję 3 dni (pn ,śr , pt) na przydomowej koksowni, a 3 dni (wt, cz, sb) zależnie od pogody: bieg (jak pisałem wyżej do wyplucia płuc), granie na hali lub machanie mieczem ;-)
Regeneruję się siedząc na rzyci w pracy. Po 3 latach nadal żyję.

luki567

2017-02-27, 14:37
Widać, że już jedzie na koksie. Bebech wyj***ny do przodu ze szkoda gadać.

rafal25612

2017-02-27, 16:54
Te ćwiczenie na triceps to ma zajebiste 8-)

realign

2017-02-27, 17:33
To jak gruba dietetyczka opowiadająca jak schudnąć.

Ka...........ki

2017-02-27, 17:41
@czesiek99, mam w sumie podobny plan - codziennie sport, raz siłownia, raz bieg. Dajesz radę ćwiczyć nogi na siłowni? Jak dla mnie w grę wchodzi wszystko w grę, ale od pasa wzwyż...

MauMauMaurycy

2017-02-27, 17:44
No rzeczywiście, taką techniką to on sie k***a zbuduje jak autostrady na euro 2012 ;d

Fdslatghdlks

2017-02-27, 17:53
Mam tylko wrażenie czy rzeczywiście przyj***ł się w 0:41 w potylicę?

Annaroth

2017-02-27, 18:01
pazuzu napisał/a:



Nie pie**ol, widać że to typowy sebix :)



No i o to właśnie chodzi, ch*j, że wygląda, nie znasz chłopaka, a nawet z gadki wydaję się normalny jakbym miał już oceniać.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-27, 19:08
Kapłan_pustki napisał/a:

(...) Dajesz radę ćwiczyć nogi na siłowni? Jak dla mnie w grę wchodzi wszystko w grę, ale od pasa wzwyż...


Nogi na siłowni to byłoby już zabójstwo. Wystarczą marszobiegi, i interwały co dwa dni (to i tak za głowę).

giorgio_armani

2017-02-27, 22:07
Bica też się nie ćwiczy tak jak na filmiku. On podciąga hantlę z całym tułowiem, a tu powinno ruszać się tylko przedramię. Wziął za duży ciężar.

waloos

2017-02-28, 12:55
czesiek99 napisał/a:


Nogi na siłowni to byłoby już zabójstwo. Wystarczą marszobiegi, i interwały co dwa dni (to i tak za głowę).

no i jak dla mnie to głupie podejście!
Wolałbym odpuścić trochę góry, żeby wbić trochę dołu ciała. Przy takim treningu stworzy się brak balansu i to może wpłynąć na potencjalne kontuzje.
Inna sprawa, że trening siłowy dołu ciała bardzo mocno przełoży się na bieganie. Będzie łatwiej.

A co do codziennego treningu, to jest ok jeśli mamy dobrze zaprogramowany trening z mikrocyklami regeneracyjnymi. Inaczej to tylko będzie się pogłębiać zmęczenie i zamiast iść do przodu, będziemy się cofać.

adiacm22

2017-02-28, 22:48
UBcjaPOLSKA napisał/a:

I h*j w jakim obuwiu, on nie będzie tam k***a biegał.
A dla ziomka pr0psy, chęci to pierwszy krok.

Poza tym, bardziej się zbuduje takimi ćwiczeniami, niż napie**alaniem komentarzy na sadisticu.



hahahah no chyba szybciej to on sobie krzywde zrobi... moze nie jestem zawodowcem ae cwicze regularnie od pol roku a w terningu pomaga mi znajomy trener personalny... w treningu najwazniejsza jest technika i dokladnosc wykonania a nie kto ile wycisnie... a on tuta byle szarpie a to cw na triceps to jakas kpina