18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening, motywacja

InnyName • 2017-02-26, 20:08
Brzuch ma zrobiony, najważniejsze, że robi coś dla siebie,
I pamiętajcie, nie przejmujcie się tym co mówią inni.
Sadole, do złomu.

Bakejaja

2017-02-26, 20:22
"Narodowiec" wersja dla ubogich :D

CudaNaKiju

2017-02-26, 20:25
od razu widać, że umysłowa patola... nawet ćwiczeń nie potrafi wykonywać zgodnie z techniką...

UBcjaPOLSKA

2017-02-26, 20:39
I h*j w jakim obuwiu, on nie będzie tam k***a biegał.
A dla ziomka pr0psy, chęci to pierwszy krok.

Poza tym, bardziej się zbuduje takimi ćwiczeniami, niż napie**alaniem komentarzy na sadisticu.

ghuman4

2017-02-26, 20:46
@Up jeden od narodowców wyzywa a drugi od patoli, aż szkoda gadać.. pie**olnijcie się po kolei w głowę, a może coś pomoże. Ludzie którzy szafują innych wykorzystując do tego zaprogramowane im przez gówno wizje schematy typu Seba Narodowiec albo typowy patol to typowe manekiny pokazowe naszych czasów, w którym człowiek już sam nie widzi człowieka w człowieku tylko wie o nim tyle co inni mu pokażą i powiedzą bo po h*j samemu myśleć.

pazuzu

2017-02-26, 20:48
ghuman4 napisał/a:

@Up jeden od narodowców wyzywa a drugi od patoli, aż szkoda gadać.. pie**olnijcie się po kolei w głowę, a może coś pomoże. Ludzie którzy szafują innych wykorzystując do tego zaprogramowane im przez gówno wizje schematy typu Seba Narodowiec albo typowy patol to typowe manekiny pokazowe naszych czasów, w którym człowiek już sam nie widzi człowieka w człowieku tylko wie o nim tyle co inni mu pokażą i powiedzą bo po h*j samemu myśleć.



Nie pie**ol, widać że to typowy sebix :)

_R...........s_

2017-02-26, 20:48
ch*j tam że łysy i wygląda jak patol, nawet ch*j że takie buciki. Najgorsza w tym filmiku jest technika tego chłopaczka. k***a, gnie się, buja, zarzuca tymi ciężarami, jeden z wielu typu "napie**ole więcej ciężaru, ch*j że ćwiczenie robie ch*jowo, ale mięśnie rosą od obciążenia, a nie od techniki".

ghuman4

2017-02-26, 20:59
@pazuzu

w końcu i ciebie ktoś wstawi w jakąś "typowość", i nie będziesz już oceniany jako człowiek tylko zbiór stereotypów i skojarzeń, pogardzany przez ludzi z którymi nigdy nie rozmawiałeś ani nie miałeś do czynienia.

zerwikaptur

2017-02-26, 21:01
Technika zła ale coś tam robi i z czasem dojdzie do odpowiednich wniosków .
A wyzwanie gościa od różnych to kwi rozpaczy bądź zazdrości .
Ps
A co takiego złego ze narodowiec

wilkoala

2017-02-26, 21:05
Mówcie co chcecie, ale ostatnie słowa powiedział z takim przekonaniem i szczerością że aż go polubiłem.

Ymirrr

2017-02-26, 22:19
Czy tylko ja czekałem aż te hantle sp***olą mu się na łeb? :amused:

kaiel

2017-02-26, 22:24
no i ch*j,opuszczam strefę komfortu bo ktoś mi podpie**ala marzenia

SirMajkel

2017-02-26, 23:46
wszyscy po nim jadą a może to jest spoko koleś. Ćwiczy sobie zamiast głupotami się zajmować.

Miacholl

2017-02-27, 08:44
SirMajkel napisał/a:

wszyscy po nim jadą a może to jest spoko koleś. Ćwiczy sobie zamiast głupotami się zajmować.


Głupotami będzie się zajmował siedząc na zwolnieniu jak sobie mięśnie pozrywa, czy stawy porozwala od takiego machania. Czasem warto skorzystać z porad trenera.

exfon

2017-02-27, 08:45
Dobrze że pokazał ćwiczenia "troche na biceps"
Takich bardzo to ja bym nie chciał