18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja wg. feministek i lewaków

Klawisz77 • 2013-03-11, 19:25
Tak oto właśnie wygląda tolerancja wg. feministek i ich lewackich chłoptasiów. Wczoraj jako kontrmanifestacja pojawiła się grupa dziewczyn z środowisk konserwatywno-narodowych, głosiły one poglądy antyaborcyjne i antyfeministyczne, niektóre z nich zostały lekko pobite, a ich plakat został zniszczony. Paradoks tego zdarzenia polega na tym, że kilka minut wcześnie te same feministki krzyczały jak to kobiety są bite i poniżane przez mężczyzn, a jak lewacy zaatakowali grupę Kobiety dla Narodu, to wszystko jest ok. Można nie zgadzać się z ich poglądami antyaborcyjnymi, można nie być tak religijnym jak one, ale żeby uderzyć jakąś dziewczynę za poglądy, to za to należy się ostry wpie**ol :evil: Teraz wyobraźcie sobie co by się stało w mediach, gdyby jakaś feministka (bo kobietą nazwać nie sposób) została uderzona przez mężczyznę na manifie. Dziękuję i dobranoc.


uookie

2013-03-11, 19:30
jak nie nie nawidze lewactwa

wiesiors4

2013-03-11, 19:32
Ja pie**olę spalić to w p*zdu :evil: lewaki zawsze srają ogniem po prawicowych manifestacjach. Skoro więc odpalanie flar i rzucanie petard na marszach, to sprawka "bydła", to ja się pytam jak nazwać te suki? Dlaczego wasze lewackie media nic o tym nie poinformowały?
To coś złego, żeby bronić wartości moralnych? A tym bardziej czy to jest coś aż tak złego żeby zaraz kogoś atakować?
Dobry lewak to martwy lewak.

NieWiemZeWiem

2013-03-11, 19:52
uwielbiam jak sa takie sytuacje to nagle ludzie zapominaja o slangu gimbazy i zaczynaja madrze gadac, te zdania i slowa mhmhmh.
a tak w ogole jestez za aborcja gdy dziecko zostalo splodzone przez gwał, muzlumanow i do 3 tyg od zapołodnienia(komorka jajowa dobiła do portu i cos sie niby rozwineło) naprzykład wpadka.
Jestem tez za abrocja do 3 miesiaca gdy dziecko ma urodzic sie z downem albo innymi chorobami i zaburzeniami.
Kiedyś byłem przeciw w ogole aborcji ale kurde wkoncu jestesmy zwierzetami, stworzyla nas przyroda. Kiedys to byli tylko silni ludzie bo jak ktos sie rodzil z jakimis powiklaniami to umieral, naturalna selekcja k***a.
ostatnio sobie tak pomyslame dlaczego w ameryce jest tyle tych sprinterow(pomijając to ze maja inne wlokna miesniowe) i w ogole duzo dobrych czarnych w sensie wielcy, wysportowani itp. Pomyslalem wtedy o niewolnictwie i transporcie ich z afryki do USA. Kurde wtedy umierali najslabsi a dotrwali najsilniejsi - to byla wtedy k***a selekcja :D a nie teraz widzimy jakis k***a dresów 40kg+ albo rude h*je

szpila_forever

2013-03-11, 20:18
Bo Wy nic nie rozumiecie.

Jak Kali ukraś Krowa, to dobrze.
Jak Kalemu ukraść Krowa to źle.


Kuriki

2013-03-11, 20:27
Jak mnie to wk***ia... :gniew:

Jedna i druga strona pie**oli takie farmazony, że tylko iść w p*zdu i się pochlastać.

Jak kobieta chce usunąć ciążę to nie powinno się jej zabraniać tego i wyzywać od morderczyń bo do ciężkiej cholery to ciężarna kobieta decyduje czy chce urodzić- własne, prywatne k***a, a nie publiczne- dziecko, które np jest wynikiem gwałtu czy zwyczajnej wpadki.
Zabranianie kobietom aborcji pachnie kretyńskim lewactwem i jest zwyczajnym, niepotrzebnym wtykaniem nosa w nie swoje sprawy.
Jeszcze trochę i ludzie wzorem Cejrowskiego będą nawoływać do nienawiści wobec lekarzy przeprowadzających aborcję.
A to, że kobiety czasem umierają przy aborcji to normalne bo to jest zabieg wiążący się z pewnym ryzykiem ale to ryzyko zostało podjęte przez kobietę i to jest wyłącznie jej sprawa.

A te feministki nie lepsze. Na cholerę tak pie**olą o tych kobietach bitych przez partnerów?
Istnieją odpowiednie organy do których skrzywdzone kobiety mogą się zgłosić i poprosić o pomoc, a feministki nie muszą się tak nakręcać. Prawda jest taka, że jak kobieta jest bita i chce by partner więcej jej nie uderzył to zwyczajnie odejdzie od damskiego boksera, a takie dziewczyny, które są na to zbyt głupie albo nie wyobrażają sobie życia bez bicia przez partnera bo taki wzorzec im się zakodował w główkach i je zwyczajnie ciągnie do facetów, którzy je będą bić to już jest ich zafajdana sprawa i feministki powinny się odpie**olić.

Misje sobie k***a mać znaleźli. Z jednej strony moralizatorscy idioci, którzy zamiast po prostu głosić swoje poglądy to zabraniają aborcji i ojej ojej ci którzy są za aborcją to mordercy blah blah blah.

Za to z drugiej strony feministki ujadają i wykrzykują hasła o wyzwoleniu kobiet.

Ogarnięta kobieta wie sama co dla niej dobre i sobie poradzi. Nie potrzebuje do tego awanturujących się i bełkoczących od rzeczy hord baranów, bezmyślnie głoszących zwyczajnie głupie hasełka o charakterze moralizatorskim i zakazującym aborcji czy o kobietach zniewolonych co to je trzeba spod jarzma uwolnić.

Podsumowując...

Zajęli by się sobą, uspokoili, pilnowali swoich tyłków i mieliby kilka zmartwień z głowy.

:tasak: :nietoperz:

ja...........ze

2013-03-11, 20:32
Ja osobiście mam w dupie te wszystkie manifestacje. Do niczego nie prowadzą, a tylko paraliżują miasta. Nie biorę udziału w żadnych mam to w dupie. Niech się fanatycy lewacy, prawacy, tolerancyjni, nietolerancyjni zajebią w p*zdu. Miejsca pracy się nie zwolnią, bo tylko nieroby mają na to czas, a przynajmniej bezrobocie spadnie i zasiłków nie będą im dawać.


Majesty

2013-03-11, 20:53
Tak to właśnie wygląda w sytuacji, której pewne jednostki nie mają co ze sobą zrobić. pie**oli się po prostu w głowach z braku obowiązków i przychodzą do głowy takie durne pomysły jak walka z wiatrakami ...

IchigoX12

2013-03-11, 20:57
k***a kobiety które zmarły podczas/po przeprowadzeniu aborcji, to mi przykład. Jak ludzie się poddają wszelakim operacjom, to najpierw są im przedstawiane wszystkie wersje zdarzeń co się może stać, i jeżeli się na to zgadza, to podpisuje dobrowolnie papier i idzie na stół. Tak samo winno być w przypadku usuwania ciąży. Kobieta przyjmuje do wiadomości wszelakie okoliczności które mogą wystąpić, rozmyśla czy na pewno tego chce, i po wyrażeniu pisemnej zgody dopiero przeprowadzają zabieg

PaCeKiTeHaCe

2013-03-11, 22:16
nawet nie włączam tego, tolerancje depczę butem numer 44... i pół :)

lu...........5z

2013-03-11, 22:17
zaj***ć lewusów

ba...........00

2013-03-11, 22:20
czemu tam nie ma pyta.pl?

jinrey

2013-03-11, 22:20
nic z tego nie rozumiem... nie rozumiem kto jest lewakiem, kto prawicowy, a kto po środku. Ja tu widzę wszędzie bydło, które jak na bydło przystało nie potrafi się zachować.

atha

2013-03-11, 22:22
Jak mnie już to wszystko wk***ia w kraju jebie się wszystko w tempie zatrważającym a na ulicach zamiast wiszących trupów zaj***nych sk***ysynów jebiących nas w dupsko coraz bardziej i coraz mocniej panoszą się tylko pedały z postulatami przyzwolenia na j***nie się gdzie popadnie w dupska albo feministki chcące yyy... czego one właściwie k***a chcą?

Polacy, rodacy i rodaczki weźcie się wreszcie za jakąś rewolucję czy coś a nie siedzicie na dupach przed kompami jak ja. Chętnie się przyłącze tylko niech ktoś k***a zacznie. Musimy uj***ć ku*asy jebiącym nas sk***ysynom bo samo stękanie że boli tylko ich podnieca.

Sledziu_w

2013-03-11, 22:22
Nieważne, czy to człowiek, czy pedał... ale żeby bić kobietę?
Upie**oliłbym takiemu ręce i zabetonował odbyt.