18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja wg. feministek i lewaków

Klawisz77 • 2013-03-11, 19:25
Tak oto właśnie wygląda tolerancja wg. feministek i ich lewackich chłoptasiów. Wczoraj jako kontrmanifestacja pojawiła się grupa dziewczyn z środowisk konserwatywno-narodowych, głosiły one poglądy antyaborcyjne i antyfeministyczne, niektóre z nich zostały lekko pobite, a ich plakat został zniszczony. Paradoks tego zdarzenia polega na tym, że kilka minut wcześnie te same feministki krzyczały jak to kobiety są bite i poniżane przez mężczyzn, a jak lewacy zaatakowali grupę Kobiety dla Narodu, to wszystko jest ok. Można nie zgadzać się z ich poglądami antyaborcyjnymi, można nie być tak religijnym jak one, ale żeby uderzyć jakąś dziewczynę za poglądy, to za to należy się ostry wpie**ol :evil: Teraz wyobraźcie sobie co by się stało w mediach, gdyby jakaś feministka (bo kobietą nazwać nie sposób) została uderzona przez mężczyznę na manifie. Dziękuję i dobranoc.


Aragon1988

2013-03-11, 23:28
Cała ta szopka pokazuj jedno, najskrajniejsze poglądy wygłaszają zazwyczaj młodzi (studenci), którym się nudzi. Normalni ludzie w tym czasie odpoczywają po tygodniu pracy albo odsypiają imprezy, wkuwają przed kolejnym tygodniem nauki lub spacerują, ale z grubsza mają wyj***ne na 2 bandy nieskładnie drące ryja. Face it!

carOla

2013-03-11, 23:28
Kuriki, a jak zabezpieczenia zawiodą, to wiadomo było, że istnieje takie ryzyko. Z mojej strony to tyle. :)

Kuriki

2013-03-11, 23:31
carOla napisał/a:

Kuriki, a jak zabezpieczenia zawiodą, to wiadomo było, że istnieje takie ryzyko. Z mojej strony to tyle. :)



Zwyczajne niekorzystanie z wyjścia ewakuacyjnego. Ale co kto lubi :samoboj: :emo:

carOla

2013-03-11, 23:39
Kuriki, dokładnie, co kto lubi i jaką odpowiedzialnością się wykazuje.

sgt_badyl

2013-03-11, 23:49
wypie**alać z gazetą polską, pseudo-niezależne media o kapitale pisowskim. ch*j mnie obchodzą te feministki i pedały, ale co tym drugim pedałom z czarnym banerem przeszkadza ta aborcja? Każdy powinien sam o sobie decydować

wernetto

2013-03-11, 23:57
dobrze to przemyśleli politycy! Podzielić Polaków na mniejsze i większe grupy za pomocą mediów, które będą zwalczać siebie nawzajem. Wtedy nikt na władzę nie pójdzie. Wszędzie słyszę narzekanie i ciągłe kłótnie, a nikt nic nie robi.

Nawet tutaj, na sadisticu, połowa narzeka, druga połowa pie**oli kłócąc się między sobą.

Za niedługo z tej Polski nic nie zostanie.

Demokrację w obecnej sytuacji trzeba niestety obalić, bo nie służy Polakom, jak widać. Trzeba powołać rządy specjalistów, niech ratują ten kraj.
Technokracja jedyną drogą obecnie.

szalonyziomm

2013-03-12, 00:13
Statystycznie każda z nic powinna pie**olnąć się w łeb

Okash

2013-03-12, 00:37
Tander napisał/a:

Ja nikomu nic takiego nie przykleiłem.
Możesz mi pokazać w moich komentarzach takie hasło?




Tander... ja nie pisałem tego do Ciebie, ba, nawet nie przeczytałem ani jednego posta tutaj.
To był zwyczajnie komentarz do filmiku i jakby zgodzenie się z tym co mówiła dziewczyna w ciemnych okularach pod koniec.

Gimbo

2013-03-12, 07:54
Polska nie jest demokratycznym krajem, trzeba sobie to uświadomić.
Polska jest krajem postkolonialnym.

Jeżeli w najbliższym czasie ludzie nie zaczną myśleć i działać, to niedługo znowu Polska zniknie z mapy świata. Możecie się z tego śmiać, ale kiedyś wejdziecie na Sadistica i wspomnicie gości, którzy przed upadkiem Polski ostrzegali. Wtedy będzie już za późno.

bartosznowak997

2013-03-12, 13:28
typowa hipokryzja lewackich ścierw... walcz z nietolerancyjnością nie tolerując osób mających swoje zdanie...

guvi

2013-03-12, 15:51
uookie napisał/a:

jak nie nie nawidze lewactwa


tak jak słownika i języka ojczystego ?

argoh

2013-03-12, 22:16
guvi napisał/a:


tak jak słownika i języka ojczystego ?


Zapomniałeś zacząć od wielkiej litery.

edi90wnr

2013-04-18, 03:21
baal2000 napisał/a:

czemu tam nie ma pyta.pl?

była pytka