18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja wg. feministek i lewaków

Klawisz77 • 2013-03-11, 19:25
Tak oto właśnie wygląda tolerancja wg. feministek i ich lewackich chłoptasiów. Wczoraj jako kontrmanifestacja pojawiła się grupa dziewczyn z środowisk konserwatywno-narodowych, głosiły one poglądy antyaborcyjne i antyfeministyczne, niektóre z nich zostały lekko pobite, a ich plakat został zniszczony. Paradoks tego zdarzenia polega na tym, że kilka minut wcześnie te same feministki krzyczały jak to kobiety są bite i poniżane przez mężczyzn, a jak lewacy zaatakowali grupę Kobiety dla Narodu, to wszystko jest ok. Można nie zgadzać się z ich poglądami antyaborcyjnymi, można nie być tak religijnym jak one, ale żeby uderzyć jakąś dziewczynę za poglądy, to za to należy się ostry wpie**ol :evil: Teraz wyobraźcie sobie co by się stało w mediach, gdyby jakaś feministka (bo kobietą nazwać nie sposób) została uderzona przez mężczyznę na manifie. Dziękuję i dobranoc.


picco

2013-03-11, 22:25
@NieWiemZeWiem

No świetna indukcja, tym tokiem myślenia holokaust to była najlepsza rzecz jaka się trafiła Żydom. Przetrwali absolutnie najmądrzejsi, najsprytniejsi i najsilniejsi, powinniśmy teraz mieć naród nadludzi...

wolek112

2013-03-11, 22:27
Cytat:

Jak kobieta chce usunąć ciążę to nie powinno się jej zabraniać tego i wyzywać od morderczyń


Usunięcie ciąży, to nic innego jak morderstwo. Bo jeśli coś może żyć bez mojej ingerencji, a ja ingerując w to, zabijam je, to jak tego nie można nazwać morderstwem? Idąc Twoim tokiem rozumowania, mógłbym Cię zamordować, i nikt nie powinien mi tego zabronić, bo to moja prywatna sprawa, a tym bardziej nie powinienem iść za to do więzienia... ;)

carOla

2013-03-11, 22:37
Kuriki napisał/a:

Jak kobieta chce usunąć ciążę to nie powinno się jej zabraniać tego i wyzywać od morderczyń bo do ciężkiej cholery to ciężarna kobieta decyduje czy chce urodzić- własne, prywatne k***a, a nie publiczne- dziecko, które np jest wynikiem gwałtu czy zwyczajnej wpadki.


Zwyczajnej wpadki? Za wpadki również należy brać odpowiedzialność. Idziesz z facetem do łóżka? Licz się z tym, że już za 4 miesiące może dojść do sytuacji, kiedy to wszyscy o tej wpadce się dowiedzą - bo brzuszka nie ukryjesz. Jeśli jakaś panienka boi się konsekwencji, zamiast swobodnego dostępu do aborcji polecam szklankę zimnej wody.
Z jednej strony uważam, że faceci decydującego zdania w tej kwestii mieć nie powinni. Ale z drugiej - sorry, panowie, ale to również Wasze dzieci, 'same se' niczego nie zrobimy. Może są i tacy, po których to by spłynęło, ale gdybym była facetem i moja kobieta powiedziałaby mi, że właśnie wraca z kliniki, gdzie pozbyła się "ciążowego problemu", bez konsultacji ze mną - odesłałabym ją chyba do kostnicy. Popieram aborcję w przypadkach zagrożenia życia zarówno dziecka, jak i kobiety. Popieram aborcję w sytuacji, gdy kobieta została zgwałcona. "Zwyczajna wpadka" to jednak marny argument, bardzo marny...

Els

2013-03-11, 22:40
@up płód tak do końca nie może żyć bez ingerencji matki, często aby ciążę podtrzymać wymagana jest seria działań ze strony matki czy lekarza, nie jest to organizm który przeżyje sam :P Ale generalnie jestem przeciwna aborcji, poza paroma wyjątkami.

Tander

2013-03-11, 22:42
hahaha...jedyna moja reakcja na ten materiał to rozbawienie.
Proszę was kochani nasi prawicowcy spod znaku łysej głupoty, gdzie widzicie na materiale kobiety z transparentami? Ja widzę paru chłopa (jeśli pyskate dresiki to chłopy..), z zamaskowanymi mordami i jednym transparentem i 1 (chyba, że 2 wraz z tą z Canonem) kobietę, która mi na pobitą nie wygląda.

Dużo szumu, manipulacji słowem i informacjami, odwołujecie się do ogólnych uprzedzeń do lewarów i tęczowych a na materiale ni w ząb tego widać. Nie jesteście w takich artykułach i "materiałach" lepsi od TVNu i innych śmieciowych mediów, tak samo w ciula lecicie, szkoda gadać. Drzazgę w oku bliźnich widzicie a lasu brzóz we własnych to już ni.

Raz, więcej tam pismaków niż "prawdziwych polaków".
Dwa, oglądając enty raz materiał doliczyłem się max 5-6 chłopa (i nie wiem ale zdawało mi się, że dwóch ciapatych).
Trzy. w 2:43 widać pierwszą kobietę na materiale, na pobitą nie wygląda, w 4:55 widać panny z bilbordem, z czego jedna w brylach zamaskowana (jak na narodowca przystało, pysk lepiej schować bo co mama pomyśli) i pochowana za chustami jak Wielka Ciapata Mama Fatima, potem dwie panny, których mordy ledwo widać pod wielkimi puchatymi czapami a'la papacha.

Chyba wolę pooglądać TVN jednak, oni jak już manipulują faktami i materiałami to robią to profesjonalnie i ryje im widać.

Tak samo k***a zakłamani jak Rząd, Media, wszystko będzie dla was k***a dobre, sprawiedliwe, katolickie i demokratyczne jak będzie działaś na waszą korzyść.

A już najbardziej bawi mnie pyskaty dresik z psiarnią w tle.
Sorry ale jak ONR/NOP inne narodówy idą komuś wpie**olić czy zrobić rozróbę to są na to materiały gdzie widać kto brukiem rzuca, tu GÓWNO WIDAĆ.

Pozdrawiam pseudo-reporterzy.

Przepraszam, za wstęp (tam pobieżnie liczyłem osoby na materiale, nie skasowałem.

eb

2013-03-11, 22:44
Nie dam piwa tym k***om

Quarez

2013-03-11, 22:45
Widzę, że narodowcy na tym forum zaczynają ostro działać. A ja Wam mówię SPIE&DALAĆ ! Róbcie bajzel gdzie indziej. To nie forum od tego.

Tander

2013-03-11, 22:46
Quarez napisał/a:

Widzę, że narodowcy na tym forum zaczynają ostro działać. A ja Wam mówię sp***ALAĆ ! Róbcie bajzel gdzie indziej. To nie forum od tego.



Oboma rękami i giętkim ch*jem się podpisuję.
Z sadola zamiast z dawnego dobrego sadystycznego gówna zrobiło się małe forum narodowca, do tego ch*jowo redagowane. Piwko dla cytowanego wyżej pana.

Loaloa

2013-03-11, 22:47
Prawackie k***iszony to nie kobiety. Można je napie**alać.

farah398

2013-03-11, 22:47
feministka to taka pani której nikt dobrze nie wy***ał.

argoh

2013-03-11, 22:48
Tander napisał/a:

blablabla


Wyczuwam lewacki ból dupy :-D .
W tym całym filmiku nie chodzi o to, czy zostały pobite czy nie tylko o to, że lewaczki wykazały się czystą hipokryzją.

ParanoiA

2013-03-11, 22:51
I to jest właśnie POLSKA 2013, zamiast zrobić manifestację na tej j***nej WIEJSKIEJ by pozbyć się tego j***nego Ryżego ch*jA, to te debile się przepychają jak takie palanty w przedszkolu.

WSTYD i :idzwch*j:

Tander

2013-03-11, 22:54
carOla,
widzę matka wielodzietnej rodziny, doświadczona, wiele razy urodziła dziecko z gwałtu, nie poddała się, urodziła! Jakbyś była w takiej sytuacji, że Cię Twój facet zapłodnił (np: pękła guma albo nie łykłaś tabsów) to byś sobie sama widelcem p*zdę wyskrobała, żeby mamusia i tatuś Cię nie wydziedziczyli.

OBI TAK TO ROBI :D

argoh napisał/a:


Wyczuwam lewacki ból dupy :-D .
W tym całym filmiku nie chodzi o to, czy zostały pobite czy nie tylko o to, że lewaczki wykazały się czystą hipokryzją.



Nie lewacki a racjonalistyczny ból dupy, i ten ból rośnie od patrzenia na to.

Nie chodzi o to czy zostały pobite czy nie? To k***a o co? Bo ja we wstępie tekstowym do materiału video widzę właśnie wielki ból dupy o chamstwo lewaków, jak to pobili grzeczne narodowe panienki?
Odwracasz człowieku kota ogonem żeby tylko wyszło na Twoje i nie było widać jak w ciula tniecie :D

carOla

2013-03-11, 22:57
Tander napisał/a:

carOla,
urodziła dziecko z gwałtu, nie poddała się, urodziła!


Czytanie ze zrozumieniem się kłania - nawet na maturze tego wymagają...
Tander napisał/a:

Jakbyś była w takiej sytuacji, że Cię Twój facet zapłodnił (np: pękła guma albo nie łykłaś tabsów) to byś sobie sama widelcem p*zdę wyskrobała, żeby mamusia i tatuś Cię nie wydziedziczyli.


Możesz mi wierzyć, że byłby to najpiękniejszy dzień mojego życia. Dla mojej "mamusi i tatusia" również. Dorośniesz - może zrozumiesz.