18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksas banuje walenie konia

voidinfinity • 2017-04-09, 13:24


Jak w tytule. Za zwalenie gruchy ma grozić mandat $100, ponieważ jest to czyn "przeciw nienarodzonym" oraz "wbrew świętości życia".

Wyobrażacie sobie? Policja podczas rutynowej kontroli będzie świecić lampką ze światłem UV żeby wykryć groźnych kryminalistów :amused:

Religijne sp***ololo w natarciu. Jeszcze trochę i będziecie mieli w Polakistanie kopiuj-wklej :krejzi:

Ja osobiście postuluję zamknięcie wszystkich fanatyków religijnych w rezerwacie. Na biegunie południowym.

link

.

madufo

2017-04-11, 15:32
voidinfinity - i tutaj pokazałeś po raz kolejny, że jesteś jebnięty. TO jest godne podziwu naprawdę.
Po 1. Wyj***ne mam czy jestes buddystą, żydem, katolikiem dopóki nie wpie**alasz się butami w moje życie i tak jak pisałem w niedawnym temacie jestem agnostykiem, ale póki co od ponad milenium żyjemy w kraju w którym dominuje katolizyzm i wolę żęby ludzie wyznawali 10 przykazań niż czytali Koran gdzie "allah" nakazuje zabijać niewiernych.
2. Znowu jesteś niedoj***ny - temat jest o stanach i jakieś zj***nej babie, a ty piszesz o pisie - WTF ?!?!??! Ba, powiem więcej pis jest partią lewicowo-konserwatywną (gospodarczo 100% lewica, światopoglądowo 100% konserwatyści) więc LoaLoa może być dumny.
3. Możesz sobie mówić i każdym polityku co chcesz, mam na to wyj***ne - ale widząc twoje komentarze mam ochotę stwierdzić, że urodziłeś się w złym miejscu - walnij sobie gdzieś tatuaż nad c*pką z flągą unii europejskiej - wyjedź do Szwecji i czyń swoją powinność.
4. Takie małe postscriptum - rzekomo jesteś ode mnie młodszy o rok, a zachowujesz się jak dziecko. Kto w wieku 33 lat wklepuje po każdym zdaniu j***ną emotikonę ? Kogo ty chcesz oszukać ? Z drugiej strony jest mi przykro, że na tym portalu lądują tacy idioci jak ty. Jak sobie spojrzysz to zobaczysz, iż byłem jednym z twórców Sadistica robiąc magisterke na PG więc mam pewne daleko idące spotrzeżenia po których jestem w stanie określić, że społeczeństwo jest albo opłacone do trollowania, albo po prostu tak głupie.

voidinfinity

2017-04-11, 15:35
madufo napisał/a:

Róbcie to dalej proszę poprawiacie wielu osobom humor.



madufo napisał/a:

voidinfinity - i tutaj pokazałeś po raz kolejny, że jesteś jebnięty. TO jest godne podziwu naprawdę.
Po 1. Wyj***ne mam czy jestes buddystą, żydem, katolikiem dopóki nie wpie**alasz się butami w moje życie i tak jak pisałem w niedawnym temacie jestem agnostykiem, ale póki co od ponad milenium żyjemy w kraju w którym dominuje katolizyzm i wolę żęby ludzie wyznawali 10 przykazań niż czytali Koran gdzie "allah" nakazuje zabijać niewiernych.
2. Znowu jesteś niedoj***ny - temat jest o stanach i jakieś zj***nej babie, a ty piszesz o pisie - WTF ?!?!??! Ba, powiem więcej pis jest partią lewicowo-konserwatywną (gospodarczo 100% lewica, światopoglądowo 100% konserwatyści) więc LoaLoa może być dumny.
3. Możesz sobie mówić i każdym polityku co chcesz, mam na to wyj***ne - ale widząc twoje komentarze mam ochotę stwierdzić, że urodziłeś się w złym miejscu - walnij sobie gdzieś tatuaż nad c*pką z flągą unii europejskiej - wyjedź do Szwecji i czyń swoją powinność.
4. Takie małe postscriptum - rzekomo jesteś ode mnie młodszy o rok, a zachowujesz się jak dziecko. Kto w wieku 33 lat wklepuje po każdym zdaniu j***ną emotikonę ? Kogo ty chcesz oszukać ? Z drugiej strony jest mi przykro, że na tym portalu lądują tacy idioci jak ty. Jak sobie spojrzysz to zobaczysz, iż byłem jednym z twórców Sadistica robiąc magisterke na PG więc mam pewne daleko idące spotrzeżenia po których jestem w stanie określić, że społeczeństwo jest albo opłacone do trollowania, albo po prostu tak głupie.



Uważaj k***a, bo zaraz osiągniesz nirwanę :amused:

edit:

W zasadzie to gratuluje przekonania, że można dokonać analizy osoby na bazie tego co wypisuje na sadolu (o ile piszesz to na poważnie).

Wiewór

2017-04-11, 20:00
madufo napisał/a:

i wolę żęby ludzie wyznawali 10 przykazań niż czytali Koran gdzie "allah" nakazuje zabijać niewiernych.


a wyobrażasz sobie, że można żyć bez religii. Nawet John Lennon o tym śpiewał. Można być takim krajem jak Czechy czy Norwegia. Gdzie religia nie ma nic do gadania. To jest prawidłowa opcja a nie zamienianie jednych zabobonów na inne. Mówienie, że chrześcijaństwo jest lepsze niż coś tam innego to zwykłe utajone wywyższanie jednej religii. Czyli to co robi każda religia - uważa się za najlepszą. A wszystkie są ch*jowe a nienajlepsze. Religie to szczyt upodlenia i zniewolenia ludzi. Czyste zło.

madufo napisał/a:

walnij sobie gdzieś tatuaż nad c*pką z flągą unii europejskiej - wyjedź do Szwecji i czyń swoją powinność.


I mamy zostawić naszą ojczyznę katozjebom i pisowi na pastwę. No raczej k***a nie. Będziemy wam przeszkadzać w zj***niu tego kraju do reszty. Wciąż stawiamy opór i stawiać go będziemy. W tym kraju mimo wszystko jest kila procent myślących ludzi i nie oddamy Polski bez walki.

madufo napisał/a:

że społeczeństwo jest albo opłacone do trollowania, albo po prostu tak głupie.


Społeczeństwo jest tak głupie. Bo jak wyjaśnić, że wygrało takie coś jak pis a ten kraj jest okradany przez zorganizowaną grupę przestępczą o nazwie kościół od 1000 lata?

voidinfinity

2017-04-11, 20:13
Abraxus napisał/a:

I mamy zostawić naszą ojczyznę katozjebom i pisowi na pastwę. No raczej k***a nie. Będziemy wam przeszkadzać w zj***niu tego kraju do reszty. Wciąż stawiamy opór i stawiać go będziemy. W tym kraju mimo wszystko jest kila procent myślących ludzi i nie oddamy Polski bez walki.



Przyświeca mi dokładnie ta sama idea.

_proteryan

2017-04-11, 21:19
uhu, kolejni wojujący z KK wychowani przez marksistów antykulturowych wojujący gimboateiści :) Wszystko wina kościoła. Skoro KK jest taki opresyjny i tak niszczy wszelką myśl i postęp to dlaczego tylko nasza chrześcijańska kultura wytworzyła jedyną na świecie cywilizację wysokich technologii i powszechnej wolności?

Pomijam, że autor tematu to kolejny pożyteczny idiota kopiujący linki bez przeczytania albo zrozumienia byleby tylko opluć Kościół

voidinfinity

2017-04-11, 22:03
_proteryan napisał/a:

to dlaczego tylko nasza chrześcijańska kultura wytworzyła jedyną na świecie cywilizację wysokich technologii i powszechnej wolności?



Nasza cywilizacja nie jest jedyną, która odniosła sukces w historii. Postęp jest z grubsza kumulatywny, więc pretensji np. do chińczyków, że wifi nie mieli to raczej nie powinniśmy mieć - a był okres że technologicznie byli na topie.

I co? I gówno. Pewnego dnia ich cudowna cywilizacja padła, bo nie umiała poradzić sobie w ramach nowych paradygmatów jakie stawia świat.

Z naszą cywilizacją jest podobnie. Albo zmądrzejemy, albo zostaniemy pożarci.

A jak ktoś chce mówić o rodowodzie chrześcijańskim, to chrześcijaństwo też się na czymś opiera - a konkretnie dorobku cywilizacji, które były przed nią.

Wiewór

2017-04-12, 09:13
_proteryan napisał/a:

uhu, kolejni wojujący z KK wychowani przez marksistów antykulturowych wojujący gimboateiści :) Wszystko wina kościoła. Skoro KK jest taki opresyjny i tak niszczy wszelką myśl i postęp to dlaczego tylko nasza chrześcijańska kultura wytworzyła jedyną na świecie cywilizację wysokich technologii i powszechnej wolności?

Pomijam, że autor tematu to kolejny pożyteczny idiota kopiujący linki bez przeczytania albo zrozumienia byleby tylko opluć Kościół


Ja nie jestem gimbo ateistą przyjacielu. Ja jestem antyteistą pełną gębą. Przygotowuję się do rytuału apostazji aby raz na zawsze zamknąć mordy takim filozofom jak ty. Niestety rodzicie w chwili słabości mnie ochrzcili bo bali się, że będę prześladowany w szkole przez miłujących pokój katolików takich jak ty.
Moja cała rodzina jest wolna od religijnych fantasmagorii. Rodzice, żona, siostra, szwagier. Wszyscy są ateistami. Mój dziadek na łożu śmierci na OIOM powiedział do księdza, który przyszedł, żeby się poszedł j***ć ze swoimi bajkami. Pogrzeb miał świecki zgodnie ze swoją wolą.
Moja córka jest nieochrzczona i nigdy nie będzie. Na następnym dziecku również nie położy łap żaden pie**olony dziwak-pedofil w sukience.
I co na to powiesz obrońco cudzej moralności?

Po pierwsze chrześcijaństwo nie jest naszą kulturą. Jakbyś nie napie**alał w szkołę kamieniami tylko do niej wchodził to byś odkrył takie fenomenalne fakty.
Chrześcijaństwo to sztuczny twór zaszczepiony na polskich ziemiach ogniem i mieczem. Mieszko I osobiście przeze mnie uważany za największego zdrajcę w historii Polski przyjął chrześcijaństwo aby odebrać zachodnim najeźdźcom powody do agresji. Moim zdaniem powinien nawlekać chrześcijan na pal lub używać jako tarcz do treningów strzeleckich dla łuczników ale poszedł na łatwiznę.
Jedną z przyczyn upadku Rzymu było chrześcijaństwo. Wiedziałeś o tym? Pytanie retoryczne. Nie odpowiadaj:)
Jesteśmy Słowianami i to jest nasza kultura a nie pie**olone modlenie się do mzimu zombie na dwóch patykach.
Tak. Cała bieda, kiepski rozwój Polski to wina kościoła katolickiego. Na przestrzeni wieków sprzedawali na tysiące razy. Kolaborowali z naszymi wrogami za naszymi plecami. Jeśli w danej chwili zrobili coś dla nas to wyszło tak przez przypadek albo mieli w tym większy interes niż nas sprzedać.
Niestety o tym w szkole nie usłyszysz bo z oczywistych powodów dzieci wasala Watykanu nie informuje się o takich rzeczach.
Kościół katolicki jest największym wrogiem rozwoju Polski pod każdym względem. Hamuje nasz rozwój kulturowy, naukowy i rozwój dobrobytu.
Każdy kraj, który pokazał palec kościołowi został potęgą... UK, Francja, Norwegia, USA... Oni bogacili na przestrzeni lat siebie a my cały czas bogacimy kościół.

lapps

2017-04-12, 14:52
Abraxus napisał/a:


Ja nie jestem gimbo ateistą przyjacielu. Ja jestem antyteistą pełną gębą. Przygotowuję się do rytuału apostazji aby raz na zawsze zamknąć mordy takim filozofom jak ty. Niestety rodzicie w chwili słabości mnie ochrzcili bo bali się, że będę prześladowany w szkole przez miłujących pokój katolików takich jak ty.
Moja cała rodzina jest wolna od religijnych fantasmagorii. Rodzice, żona, siostra, szwagier. Wszyscy są ateistami. Mój dziadek na łożu śmierci na OIOM powiedział do księdza, który przyszedł, żeby się poszedł j***ć ze swoimi bajkami. Pogrzeb miał świecki zgodnie ze swoją wolą.
Moja córka jest nieochrzczona i nigdy nie będzie. Na następnym dziecku również nie położy łap żaden pie**olony dziwak-pedofil w sukience.
I co na to powiesz obrońco cudzej moralności?

Po pierwsze chrześcijaństwo nie jest naszą kulturą. Jakbyś nie napie**alał w szkołę kamieniami tylko do niej wchodził to byś odkrył takie fenomenalne fakty.
Chrześcijaństwo to sztuczny twór zaszczepiony na polskich ziemiach ogniem i mieczem. Mieszko I osobiście przeze mnie uważany za największego zdrajcę w historii Polski przyjął chrześcijaństwo aby odebrać zachodnim najeźdźcom powody do agresji. Moim zdaniem powinien nawlekać chrześcijan na pal lub używać jako tarcz do treningów strzeleckich dla łuczników ale poszedł na łatwiznę.
Jedną z przyczyn upadku Rzymu było chrześcijaństwo. Wiedziałeś o tym? Pytanie retoryczne. Nie odpowiadaj:)
Jesteśmy Słowianami i to jest nasza kultura a nie pie**olone modlenie się do mzimu zombie na dwóch patykach.




ateista, z ateistycznej rodziny z tradycjami przyjal chrzest bo sie bal przesladowania u progu XXI wieku :szczerbaty: ile razy ktos sie ciebie pytal czy masz chrzest??? bo mnie k***a zero. do biezmowania nie podchodzilem, tez sie nie spotkalem z zadna krytyka ze strony kogokolwiek... a ten przyjal chrzest bo sie rodzice bali przesladowania na tle religijnym w XXI wiecznej europie :szczerbaty:
a ma pretensje do Mieszka, ze przyjal, mimo ze sytuacja w owczesnej europie byla o wiele bardziej przej***na :szczerbaty:
sam przyjal chrzest zeby odebrac rowiesnikom powody do agresji, ze strachu przed wysmianiem, ale ma pretensje do Mieszka, ze zapewnil nam sojusz militarny, ktory wzmocnil Polske na poczatku jej istnienia :szczerbaty:

no traktuj takiego powaznie

jeszcze twierdzi, ze chrzescijanstwo nie jest nasza kultura :szczerbaty: tylko skoro nie jest, to czego sie bal byc pelna geba ateista w Polsce i musi wylewac zale w internecie :szczerbaty:

Cytat:

Jedną z przyczyn upadku Rzymu było chrześcijaństwo.



no niestety nie. glowna przyczyna upadku rzymu byla biurokracja. tak samo jak w przypadku cywilizacji greckiej. rzymianie odeszli od fundamentow swojej cywilizacji poszli w strone zepsucia i cwaniactwa. jak sobie przeczytasz apokalipse w biblii to jest pisana na przykladzie cesarstwa rzymskiego, ale tez pasuje do obecnej europy. pewne schematy sie nie zmieniaja, niewazne ile lat minie...
chrzescijanie wtedy byli po prostu jak muzlumanie teraz.
byli bardziej wierzacy, wiec bez problemu skolonizowali sobie zepsutych wewnetrznie rzymian... tzn wiadmo, byly jakies tam pogromy, ale to chwilowe opoznienia

z naszymi wrogami na przestrzeni lat kolaborowali glownie protestanci, tatarzy, zydzi albo inni z tysiecy mniejszosci narodowych zwlaszcza na terenach XVII wiecznej Rzeczpospolitej..
dopiero koniec XVIII wieku i pierwsza polowa XIX to byl okres kiedy watykan sie mocno sk***il


Cytat:

Tak. Cała bieda, kiepski rozwój Polski to wina kościoła katolickiego. Na przestrzeni wieków sprzedawali na tysiące razy. Kolaborowali z naszymi wrogami za naszymi plecami. Jeśli w danej chwili zrobili coś dla nas to wyszło tak przez przypadek albo mieli w tym większy interes niż nas sprzedać.
Niestety o tym w szkole nie usłyszysz bo z oczywistych powodów dzieci wasala Watykanu nie informuje się o takich rzeczach.
Kościół katolicki jest największym wrogiem rozwoju Polski pod każdym względem. Hamuje nasz rozwój kulturowy, naukowy i rozwój dobrobytu.
Każdy kraj, który pokazał palec kościołowi został potęgą... UK, Francja, Norwegia, USA... Oni bogacili na przestrzeni lat siebie a my cały czas bogacimy kościół.



skoro cala bieda, to wina kosciola, to czemu panstwa podporzadkowane kosciolowi do XVIII wieku(nie liczac uk, ktore zalozylo swoja alternatywe kosciola, ale mimo wszystko kosciol na tych samych zasadach co watykan i bylo potega juz przed tym), byly najwiekszymi potegami, ktore kolonizowaly reszte swiata w tym okresie??

francja zaczela olewac kosciol na poczatku XIX wieku. w tym momencie byla jedna z 2 najwiekszych poteg na swiecie, krajem laickim stala sie w 1905r. obecnie jest kolonizowana przez murzynow.
UK od watykanu odeszlo co prawda w XVI wieku, ale zlaicyzowalo tez sie ostatnio i tez jest powoli kolonizowane przez murzynow.
to samo Norwegia
a USA jeszcze w 1956 przyjelo oficjalna dewize "In God We Trust", ktora zreszta byla i jest wybijana na US monetach od wczesnego XIX wieku...

Polska najszybciej rozwijala sie w XIX, kiedy bylismy podporzadkowani pod kosciol(i dodatkowo niemcow i rosjan) ale za to mielismy wolnosci gospodarcze. wolnosci gospodarcze buduja kapital. jezeli zlikwiduje sie pojecie wspolnego budzetu, zostawiajac tylko niewielki fundusz obronny. wtedy na kosciol beda placic tylko wolontariusze, a my bedziemy sie rozwijac. sama walka z kosciolem nic nie da, bo jak zwalczysz kosciol zeby nic nie dostawal z budzetu, to te pieniadze trafia do innych cwaniakow w ministerstwach czy spolkach panstwowych i bedziemy jeszcze biedniejsi...

jedyne z czym masz racje, to ze jestesmy slowianami i warto o tym pamietac

a i powiedz corce zeby sie poszla jebac z tymi bajakmi jak bedzie chciala prezent na gwiazdke. dziadek bedzie dumny.
tzn nie bedzie bo jest martwy, wiec nie istnieje...

voidinfinity napisał/a:



Nasza cywilizacja nie jest jedyną, która odniosła sukces w historii. Postęp jest z grubsza kumulatywny, więc pretensji np. do chińczyków, że wifi nie mieli to raczej nie powinniśmy mieć - a był okres że technologicznie byli na topie.

I co? I gówno. Pewnego dnia ich cudowna cywilizacja padła, bo nie umiała poradzić sobie w ramach nowych paradygmatów jakie stawia świat.

Z naszą cywilizacją jest podobnie. Albo zmądrzejemy, albo zostaniemy pożarci.

A jak ktoś chce mówić o rodowodzie chrześcijańskim, to chrześcijaństwo też się na czymś opiera - a konkretnie dorobku cywilizacji, które były przed nią.



kazda cywilizacja czerpie z dorobku cywilizacji, ktore byly przed nia i na tym buduje swoje fundamenty.
kazda cywilizacja upada, kiedy oleje swoje fundamenty.
po czym jest kolonizowana przez kolejnych fundamentalistow.
przez ostatni kilkaset lat dominowala na swiecie cywilizacja chrzescijanska.
przez nastepne kilkaset lat beda dominowali muzlumanie, albo chinczycy jak sie ogarna.

ateizm nigdy nie stworzy samodzielnej cywilizacji, gdyz nie jest zdolny do tworzenia ani do formowania wspolnoty, potrafi tylko zaspokajac swoje potrzeby i srac pod siebie, dlatego co najwyzej niszczy dorobek kulturowy i pozwala innym cywilizacjom przejac paleczke...

...czego jestesmy naocznym swiadkiem

bachi1997

2017-04-13, 00:01
Już niedługo w PisOLSCE

voidinfinity

2017-04-13, 00:19
lapps napisał/a:

ateizm nigdy nie stworzy samodzielnej cywilizacji, gdyz nie jest zdolny do tworzenia ani do formowania wspolnoty, potrafi tylko zaspokajac swoje potrzeby i srac pod siebie, dlatego co najwyzej niszczy dorobek kulturowy i pozwala innym cywilizacjom przejac paleczke...



Ateizm potrafi zaspokajać swoje potrzeby i srać pod siebie? Że co? ;-)

Jakieś teistyczne pie**olenie w ramach paradygmatu, że ludzie wierzący to są dobrzy, mądrzy i zrównoważeni ludzie, a ludzie niewierzący to źli odszczepieńcy, aspołeczni, nie wykazujący jakichkolwiek uczuć wyższych.

Masz żal że ludzie mają w dupie chrześcijaństwo? To pretensje do siebie - bo to znaczy że nie umiecie ludzi przekonać do ideałów waszej wspólnoty. Nie przegrywacie ani z ateizmem, ani z żydami, ani z kosmitami tylko z wami samymi.

Ale jak macie przekonać - jak wpadacie na takie genialne pomysły? link

Wasi czarownicy odstraszają ludzi myślących, ale co ważniejsze odchodzą/oddalają się ci którzy sparzyli się na zaleceniach waszej wspólnoty.

No ale tak jest jak się władzę we wspólnocie oddaje temu, kto jest najmocniej zindoktrynowany i fanatyczny - a czarownicy znają życie codzienne swoich owieczek tylko teoretycznie.

Wiewór

2017-04-13, 08:20
Lapps a ty wiesz, że urodziłeś się ateistą? idź się teraz spal za to na stosie.