18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksas banuje walenie konia

voidinfinity • 2017-04-09, 13:24


Jak w tytule. Za zwalenie gruchy ma grozić mandat $100, ponieważ jest to czyn "przeciw nienarodzonym" oraz "wbrew świętości życia".

Wyobrażacie sobie? Policja podczas rutynowej kontroli będzie świecić lampką ze światłem UV żeby wykryć groźnych kryminalistów :amused:

Religijne sp***ololo w natarciu. Jeszcze trochę i będziecie mieli w Polakistanie kopiuj-wklej :krejzi:

Ja osobiście postuluję zamknięcie wszystkich fanatyków religijnych w rezerwacie. Na biegunie południowym.

link

.

voidinfinity

2017-04-09, 22:17
lapps napisał/a:

a jak do tego przeczytasz link, ktory ci dalem wczesniej, to bedziesz wiedzial czemu masturbacja sama w sobie grzechem ciezkim NIE jest

ale po ch*j czytac skoro mozna sie pluc...



Rozumiem. Kościół katolicki popiera walenie gruchy.

lapps

2017-04-09, 22:21
voidinfinity napisał/a:



Rozumiem. Kościół katolicki popiera walenie gruchy.



no tak... zero-jedynkowy sposob myslenia. typowy dla prymitywow

coz, nadal sie ludze, ze kiedys ogarniesz czytanie ze zrozumieniem i wrocisz do tej lektury

pozdro

voidinfinity

2017-04-09, 22:30
@up

Zero jedynkowy? Tak jak z aborcją? Zapłodniona komórka jajowa to ekwiwalent dorosłego człowieka? :amused:

Ale ja rozumiem, czemu waleniu konia kościół poświęcił tyle czasu. Wszak jakby nie samogwałt to by się dupy ministrantów nie zamykały :amused:

elfis

2017-04-10, 07:50
voidinfinity
widzę znasz prawa kościelene , posługujesz sie cytatami z Biblii , interpretujesz naukę KK,
mam nadzieje że wiedzę czerpiesz także z cotygodniowej mszy w kościele,
czy tylko tak zwyczajnie pie**olisz trzy po trzy, nie mając do czynienia z wiermymi, księżmi, wspólnotą
bo ci płacą lub jesteś kolejnym psycholem który Pismo Święte interpretuje po swojemu

voidinfinity

2017-04-10, 11:11
@up

To ja już nie wiem czy kościół popiera czy nie popiera walenie gruchy. Proszę o jasny przekaz, bo nie wiem czy wolno mi tarmosić kapucyna do filmów na hardzie :amused:

Wiewór

2017-04-10, 11:16
A wy znowu jakieś interpretacje. Naginanie zasad. W waszej religii walenie konia to grzech i takie są fakty.
Pamiętajcie, że przy każdej spowiedzi macie obowiązek meldować swojemu czarownikowi o każdej ejakulacji dokonanej poza waginą. Tak kazał pan bozia i to napisano w bibli. Przeczytajcie w bibli historię o Onanie co myślał, że sobie można tak po prostu r*chać bez lania w środek. Pan bozia go za to skazał na śmierć!
I nie próbujcie oszukiwać pana jezusa bo on wszytko widzi. Dla mnie to trochę poj***ne, że nie ma nic lepszego do roboty i lubi patrzeć jak walicie konia ale co zrobić... takiego boga sobie wymyśliliście to takiego macie :)

elfis

2017-04-10, 17:54
voidinfinity napisał/a:

@up

To ja już nie wiem czy kościół popiera czy nie popiera walenie gruchy. Proszę o jasny przekaz, bo nie wiem czy wolno mi tarmosić kapucyna do filmów na hardzie :amused:



możesz walić gruchę laoli, za to do piekła nie pójdziesz
pozdr.

SQRW3L_ponury

2017-04-10, 22:58
Z tym piekłem za gruche to kit - mam kumpla który jest w sekcie i mi opowiadał jak to szamani zajebiscie wymyslili zeby nie isc do piekła za walenie - wystarczy ze podzielisz sie opwieścią o tej przygodzie z takim panem ubranym w czarną kieckę 8-) który cie wypyta w takiej specjalnej pakamerce o szczegóły, potem popuka, postuka i masz piekło z bani... tak że wal smiało...

W............R.

2017-04-11, 06:45
Masturbacja jest mniej więcej tym samym co heroina, tylko działa słabiej i trzeba częściej/dłużej używać, żeby się uzależnić i rozwalić sobie cały organizm.

Kostek_PL

2017-04-11, 07:04
gambiterv napisał/a:

Jak mi zapewnią odpowiednie odbiorczynie nasienia to może być :D



Postaw piwo, daj zapalić i załatw por*chać........

madufo

2017-04-11, 09:13
Voidinfinity - przeczytałem wszystkie twoje posty z tego tematu i doszedłem do pewnych wnioskow.
1. Jesteś jebniety.
2. Jesteś jebnietym lewakiem
3. Jesteś jebnietym lewakiem, któremu gowno lgbt płaci za trolling dlatego jak zauważyłeś zapewne wasze sk***iale lewakiem tematy dostają max 80- 100piw, a wasze komentarze lajkuje stałe grono kolegów spod ch*ja unii europejskiej czyli np. Loaloa i inne trans scierwa. Róbcie to dalej proszę poprawiacie wielu osobom humor.

spinaczel

2017-04-11, 10:48
Jak to? To juz nie będzie można walić? :o

voidinfinity

2017-04-11, 11:18
@madufo

Każdy kto bozi nie kocha jest lewakiem. Poglądy gospodarcze, nie mają żadnego znaczenia :amused: Ważne, że wrzucam posty wyśmiewające religijne paranoje.

I dlatego w tym kraju pis to prawica :krejzi:

ps.

Strasznie mi się podoba jak próbujecie się silić na to że was to wali, ale jednak zlatujecie się jak muchy do miodu i komentujecie bo ch*j was strzela :amused:

A ch*j was strzela, bo mam rację ;-)

Wiewór

2017-04-11, 14:00
Ja bym chciał jeszcze dodać iż kalendarzyk małżeński to także grzech.
Wynika to wprost z historii Onana co chciał podupczyć bez zobowiązań w postaci gówniaków za co w ramach kary zajebiście miłościwy pan bozia go zapie**olił (tak na marginesie takie moje przemyślenia. Jak krześcijański bożek jest miłościowy w ch*j, że zapie**ala swoich wyznawców za to, że chcieli por*chać na lewiźnie to ja się boję chcieć wiedzieć co on robi jak jest dla kogoś niemiłościwy).
Wracając do tematu i analizując historię Onana krześcijańskiego buhaja jebaki - pan bozia wyraźnie dał do zrozumienia, że każde dupczenie w którym świadomie marnuje się nasienie jest grzechem śmiertelnym. Kalendarzyk małżeński jest również formą antykoncepcji (co prawda wyjątkowo prymitywną, ale jak to cała mitologia chrześcijańska). Oznacza to, że stosując kalendarzyk rozlewacie nasienie na daremno bo świadomie dupczycie w dni kiedy wiecie, że z niego nic nie będzie. To jest oszustwo wobec waszego pana. Możecie oszukiwać waszego kapłana. Możecie oszukiwać siebie ale pana jezusa nie oszukacie. Jak już ustaliliśmy to jest wyjątkowy zboczek i pierwszorzędny dewiant stalker. On lubi patrzeć. On widzi czy wkładasz w dupala. Widzi czy lejesz w środek czy kombinujesz na brzuszek. Jego nie oszukacie. On znajdzie wasz kalendarzyk schowany nawet pod biblia, naszym dziennikiem i objawieniami fatimskimi i spłoniecie za to w piekle sk***ysyny.
Za każde marnotrawstwo nasienia jest wyrok śmierci. Niektórzy gimbakrzyżowcy z tego forum to w ciągu roku robią po kilkaset wyroków śmierci :amused: Może pan buk będzie łaskawy jak zbierzecie to nasienie z rąk i z podłogi i zrobicie plemnikom chrześcijański pogrzeb? można zapytać księdza czy można je ochrzcić i nadać imiona? może każe zabrać je do pierwszej komunii? W każdym razie może dostrzeże, że próbujecie naprawić swoje winy i zamieni wam czapę na zawiasy?