18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teksas banuje walenie konia

voidinfinity • 2017-04-09, 13:24


Jak w tytule. Za zwalenie gruchy ma grozić mandat $100, ponieważ jest to czyn "przeciw nienarodzonym" oraz "wbrew świętości życia".

Wyobrażacie sobie? Policja podczas rutynowej kontroli będzie świecić lampką ze światłem UV żeby wykryć groźnych kryminalistów :amused:

Religijne sp***ololo w natarciu. Jeszcze trochę i będziecie mieli w Polakistanie kopiuj-wklej :krejzi:

Ja osobiście postuluję zamknięcie wszystkich fanatyków religijnych w rezerwacie. Na biegunie południowym.

link

.

dr_dex

2017-04-09, 13:30
"Kto nigdy nie rzucił kamieniem, niech pierwszy zwali konia" (czy jakos tak) ...

Takafura

2017-04-09, 13:33
Na forum powiało grozą...
Kolejny fake news który żyje własnym życiem powielany w nieskończoność ?

eMFat

2017-04-09, 13:46
jakaś wariatka zaproponowała coś naprawdę kretyńskiego, a ty powielasz to jako pewnik
zatrudnij się jako reporter onetu, serio

voidinfinity

2017-04-09, 13:47
Takafura napisał/a:

Kolejny fake news



Ale co jest fake? Prawo jest przygotowywane - a wielu religijnych kmiotów popiera :amused:

eMFat napisał/a:

jakaś wariatka zaproponowała coś naprawdę kretyńskiego



Ta dzielna kobieta walczy o prawa nienarodzonych plemników.

zeus6

2017-04-09, 13:56
Walcie bezpośrednio do umywalki to nic nie znajda i h*ja udowodnia.

gambiterv

2017-04-09, 14:01
Jak mi zapewnią odpowiednie odbiorczynie nasienia to może być :D

~Velture

2017-04-09, 14:15
A jak baba ci lachę ojebie to będzie współwinna?

TB303

2017-04-09, 14:16
A jak będzie się to powtarzać to co? To do pierdla? Wyobrażacie sobie taką sytuację?
- Te, za co siedzisz?
- Za walenie konia.
Ja pierdzielę :krejzi:

voidinfinity

2017-04-09, 14:16
Velture napisał/a:

A jak baba ci lachę ojebie to będzie współwinna?



Pójdzie do sztumy za kanibalizm.

lapps

2017-04-09, 14:33
ehh void... znowu z siebie pajaca robisz? :facepalm:

projekt ustawy zlozyla demokratka(czyli od clinton) w celu sprowokowania dyskusji na temat ustawy utrudniajacej aborcje(ktorej ona nie popiera)... od poczatku nie miala intencji zeby powstalo takie prawo, wiec daruj sobie zale na religijne pie**ololo skoro to jest typowo biurokrackie pie**ololo

https://www.texastribune.org/2017/03/12/rep-farrar-bill/

mygyry

2017-04-09, 14:55
Pamiętam jak kiedyś "młodego" wysłali na budowie po tłumik do tzw. kątówki, żeby ciszej ciął bo radia nie słychać, wszystko spoko, tyle że magazynier do którego poszedł podłapał i wysłał go żeby na rusztowaniach popytał bo wszystkie zabrali, ponoć trochę mu zajęło zanim ogarnął :D

voidinfinity

2017-04-09, 14:56
@lapps

Widać nawróciła się i walczy o prawa plemników nienarodzonych - ale chrześcijańskie miłosierdzie takie jest. Opluć, wyśmiać itd.

Tutaj możecie sobie poczytać jak wielkim problemem jest masturbacja .

lapps

2017-04-09, 14:58
voidinfinity napisał/a:

@lapps

Widać nawróciła się i walczy o prawa plemników - ale chrześcijańskie miłosierdzie takie jest. Opluć, wyśmiać itd.



jak na razie to ty opluwasz i wysmiewasz, bo nie zrozumiales satyry, ktora sama autorka projektu ustawy podkresla...

voidinfinity

2017-04-09, 15:00
lapps napisał/a:

jak na razie to ty opluwasz i wysmiewasz, bo nie zrozumiales satyry, ktora sama autorka ustawy podkresla...



To jest lewacka manipulacja. Ta dzielna kobieta walczy o prawa plemników nienarodzonych!

Jeżeli:

Mastrubacja jest grzechem śmiertelnym (czyli na równi z morderstwem)

to:

W chrześcijańskim kraju powinna być zakazana.

Proste.