18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuś się wkurzył, bo mu synka oklepali

GeorgeHarvey1 • 2024-02-08, 00:44
Akcja z Grodkowa

WS46

2024-02-08, 22:25
sens_ napisał/a:

Co za imbecyl.



Wyluzuj panienko. Lubię twoje komentarze ale dzisiaj już nie zabłyśniesz

:lol:

ja_nemo napisał/a:

Ty ch*ju złamany, dobrze zrobił. Ktoś by mojego syna prześladował to zrobiłbym to samo ku*asiarzu zaszczany. j***ne brudasy prawilne szczyle



No i dlaczego go obrażasz? Zrobił Ci coś?
Teraz czujesz się bezkarny jak go znieważyłeś ale na ulicy gdybyś go spotkał to byś był potulny i uległy.

lesku73

2024-02-08, 22:34
jeszcze gnojek chciał oddać, patus j***ny, dobrze że dostał, na drugi raz będzie się bał kogoś klepnąć

outline

2024-02-08, 22:40
Obić ryj takiemu szkolnemu dresikowi to nie tylko obowiązek ale i przyjemność. Jak dla mnie ojciec jeszcze kilka prawilnych butów na ryj powinien dać a na koniec uniewinnienie od prokuratora i wszyscy mogą wracać do domu.

KORAS1982

2024-02-09, 01:23
Jak by jakieś gówno moje dziecko gnębiło też bym przyszedł i rozj***ł gnoja

BlackFacePL

2024-02-09, 03:30
Co to za pie**olenie w komentarzach że współczują temu młodemu który przyjechał z ojcem, postawcie się w sytuacji tego ojca, młody przychodzi do domu z opuchniętą mordą albo limem to automatycznie odpowiadasz oprawcy swojego dziecka tym samym. Takie młode patusy które wymierzają w taki sposób sprawiedliwość muszą spotkać się z tym samym bo nigdy się nie dowiedzą jak życie wygląda.

Popieram postawę ojca i żałuję że mojego dzieciaka będę musiał wychowywać w czasach gdzie każdy gównojad będzie miał aparat w telefonie, bo litości dla patologii nie ma nigdy a na każdego cwaniaka zawsze znajdzie się większy, zapamiętajcie to dzieciaki które w komentarzach chcą linczu dla ojca lub wyciągnięcie jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej.

Aligejtor

2024-02-09, 09:45
brawa dla ojca, mogł mu jeszcze mocniej wj***ć

ma_faja

2024-02-09, 10:22
Maras0803 napisał/a:

Już historyjki dopisujecie... nie pobił czy gnębił przez lata, a sprzedał liścia i nie wiadomo za co, więc rycerzyki hamujcie swoje popędy, bo już oceniliście patusa po ubiorze, a zaraz wyjdzie, że sprzedał liścia jakiemuś złodziejowi. Jeden i drugi jest w dresach, więc czemu tylko jeden to patologia? Skąd to się bierze? 37-latek atakuje pięściami z partyzanta 15-latka, który trzyma ręce w kieszeniach, a hołota temu przyklaskuje. Jeszcze, żeby odpłacił mu liściem, to nie byłoby tematu, ale tu mamy pobicie i do tego te teksty mamisynka "chodź pogadać, taki kozak byłeś" idąc z tatusiem za rączkę urosły mu jaja i sam się stał kozakiem. Piszcie co chcecie, ale byłoby mi wstyd, gdyby mój syn przyszedł się poskarżyć, że dostał ... pokolenie ciot robionych palcem, ale to akurat wina rodziców.



Ja pie**ole gościu weź utkaj dziurę. Może to był ten JEDEN LIŚĆ który przelał czarę goryczy? Może tych liści było w przeszłości więcej, wypłaconych w towarzystwie ku uciesze gapiów? Zobacz k***a kogo bronisz. Typ w czerwonych spodniach nawet się nie skruszył w towarzystwie osoby dorosłej. Normalny 15latek jak widzi że przychodzi dorosły facet na rozmowę to wie że żarty się skończyły, mówi 'przepraszam' i sprawa zostaje załatwiona, a ten k***a dalej struga kozaka i nawet w 22 sekundzie pluje temu ojcu pod nogi... Poza tym, Tobie się wydaje że to takie łatwe dla 15letniego młodego chłopaka pójść do starego na skargę że ktoś Cię gnębi? Oczywiście że nie jest. Tak jak wspomniałem na początku najprawdopodobniej czara goryczy już się przelała. Ja tam stoję po stronie ojca. Byłoby Ci wstyd gdyby Twój zrozpaczony syn przyszedł Ci powiedzieć że jakiś patologiczny pseudosamiec alfa się nad nim pastwi? To zrób może przysługę wszystkim i się nie rozmnażaj.

rutman

2024-02-09, 11:19
Bardzo kirwa dobrze. Wszystkich patusow na pizze tak walić. Porządek by w końcu kirwa był. Tak samo broniłbym swojego dziecka. Bully posmakował tego co sam zotowal swojej ofierze.

W3LALKA

2024-02-09, 11:26
I te pseudoprawilniaki w komentarzach. Żeby tak każdego z Was jeśli odważycie się gnębić słabszych, ich starzy dojezdzali po stokroć i jeszcze w domu rodzice powtórzyli. Chcecie pokozaczyć to się na sztuki walki zapiszcie i tam frustracje wylewajcie.

Aramanga

2024-02-09, 11:40
WS46 napisał/a:

Można tylko współczuć. Gościu ma przej***ne po całości. Jak trafi między ludzi i się dowiedzą, że podpie**olił "kolegę", który jaki by nie był ojcu to będzie miał opinię p*zdy i będą robić z nim to samo co jego ojciec zrobił z tym "kolegą". Stary nie będzie żył wiecznie, nie obroni go jak gdzieś wyjedzie albo będzie pozostawiony samemu sobie w podobnej sytuacji. Nikt się w życiu nie pie**oli z takimi leszczami bo wiedzą, że są to chwiejne osobowości i teraz przyjaciel a później nóż w plecy. Rozumiem sytuację gdyby ofiara była znacznie młodsza albo była słabsza fizycznie ale tutaj widać wyraźnie, że typek jest podobnego wzrostu co jego oprawca, a to nie stawia go w sytuacji gdzie nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli już się trafi w agresywne towarzystwo to lepiej zachować krzywdy niż się z nimi dzielić bo to tylko pogarsza sytuację. Społeczeństwo jest wyczulone na donosicieli bo ci wyrządzili wiele szkód i doprowadzili do śmierci wielu dobrych ludzi chociażby sięgając czasów komuny czy okupacji hitlerowskiej.
Najgorsze jest to, że filmik poszedł w świat i teraz to on będzie miał przej***ne bo jak nie potrafił się odnaleźć na etapie dojrzewania to tym bardziej nie poradzi sobie jak będzie dorosły. Życie oddziela słabszych od silniejszych. Siłą nie jest podpie**alanie innych za jakieś "pierdoły", a postawienie się oprawcy - to bardzo punktuje, bo ofiara nabywa wtedy sporo szacunku i istnieje choć cień szansy na odwrócenie sytuacji bo jak dotychczasowy oprawca wykaże słabość to korzyść obróci się na stronę ofiary, która przy odpowiednim nastawieniu może zyskać nowych, prawdziwych przyjaciół.



Nie no nie wieże co ty pitolisz baranie

Wiewór

2024-02-09, 12:48
I bardzo dobrze. Policja się i sąd rodzinny by się sraly a tak to szybko wpie**ol go naprostował.

Cymesowy

2024-02-09, 17:24
WS46 napisał/a:

Można tylko współczuć. Gościu ma przej***ne po całości. Jak trafi między ludzi i się dowiedzą, że podpie**olił "kolegę", który jaki by nie był ojcu to będzie miał opinię p*zdy i będą robić z nim to samo co jego ojciec zrobił z tym "kolegą". Stary nie będzie żył wiecznie, nie obroni go jak gdzieś wyjedzie albo będzie pozostawiony samemu sobie w podobnej sytuacji. Nikt się w życiu nie pie**oli z takimi leszczami bo wiedzą, że są to chwiejne osobowości i teraz przyjaciel a później nóż w plecy. Rozumiem sytuację gdyby ofiara była znacznie młodsza albo była słabsza fizycznie ale tutaj widać wyraźnie, że typek jest podobnego wzrostu co jego oprawca, a to nie stawia go w sytuacji gdzie nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli już się trafi w agresywne towarzystwo to lepiej zachować krzywdy niż się z nimi dzielić bo to tylko pogarsza sytuację. Społeczeństwo jest wyczulone na donosicieli bo ci wyrządzili wiele szkód i doprowadzili do śmierci wielu dobrych ludzi chociażby sięgając czasów komuny czy okupacji hitlerowskiej.
Najgorsze jest to, że filmik poszedł w świat i teraz to on będzie miał przej***ne bo jak nie potrafił się odnaleźć na etapie dojrzewania to tym bardziej nie poradzi sobie jak będzie dorosły. Życie oddziela słabszych od silniejszych. Siłą nie jest podpie**alanie innych za jakieś "pierdoły", a postawienie się oprawcy - to bardzo punktuje, bo ofiara nabywa wtedy sporo szacunku i istnieje choć cień szansy na odwrócenie sytuacji bo jak dotychczasowy oprawca wykaże słabość to korzyść obróci się na stronę ofiary, która przy odpowiednim nastawieniu może zyskać nowych, prawdziwych przyjaciół.



Ty chyba nie wiesz co ty k***a piszesz
mam przyjaciela z ławki z którym chodziłem do gimnazjum i technikum, koleś bruce lee chodził na boks, boks tajski, mma. Nigdy słownie mnie nie bronił ale jak ktoś tylko startował z łapami to składał go jak pudełko zapałek :-D nigdy z tego powodu nie byłem gnębiony wręcz przeciwnie, młode koguciki szukające zaczepki bały się mnie tknąć a reszta była normalna więc nikt nie robił problemów. Mieć kogoś kto się za tobą wstawi jeżeli jesteś leszczyk (jak ja) to najlepsza ochrona zwłaszcza w środowiskach takich jak szkoła gdzie nie masz co liczyć na nauczycieli ;-) A posiadanie starszego rodzeństwa uuuu to już w ogóle kto wie ten wie!

Wypierdalajjdjd

2024-02-09, 18:52
WS46 napisał/a:

Można tylko współczuć. Gościu ma przej***ne po całości. Jak trafi między ludzi i się dowiedzą, że podpie**olił "kolegę", który jaki by nie był ojcu to będzie miał opinię p*zdy i będą robić z nim to samo co jego ojciec zrobił z tym "kolegą". Stary nie będzie żył wiecznie, nie obroni go jak gdzieś wyjedzie albo będzie pozostawiony samemu sobie w podobnej sytuacji. Nikt się w życiu nie pie**oli z takimi leszczami bo wiedzą, że są to chwiejne osobowości i teraz przyjaciel a później nóż w plecy. Rozumiem sytuację gdyby ofiara była znacznie młodsza albo była słabsza fizycznie ale tutaj widać wyraźnie, że typek jest podobnego wzrostu co jego oprawca, a to nie stawia go w sytuacji gdzie nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli już się trafi w agresywne towarzystwo to lepiej zachować krzywdy niż się z nimi dzielić bo to tylko pogarsza sytuację. Społeczeństwo jest wyczulone na donosicieli bo ci wyrządzili wiele szkód i doprowadzili do śmierci wielu dobrych ludzi chociażby sięgając czasów komuny czy okupacji hitlerowskiej.
Najgorsze jest to, że filmik poszedł w świat i teraz to on będzie miał przej***ne bo jak nie potrafił się odnaleźć na etapie dojrzewania to tym bardziej nie poradzi sobie jak będzie dorosły. Życie oddziela słabszych od silniejszych. Siłą nie jest podpie**alanie innych za jakieś "pierdoły", a postawienie się oprawcy - to bardzo punktuje, bo ofiara nabywa wtedy sporo szacunku i istnieje choć cień szansy na odwrócenie sytuacji bo jak dotychczasowy oprawca wykaże słabość to korzyść obróci się na stronę ofiary, która przy odpowiednim nastawieniu może zyskać nowych, prawdziwych przyjaciół.




Jak ja miałem 12 lat to się bawiłem z takim jedynym kolegą dużo więcej czasu niż z innymi znałem wszystkich od dziecka ten którym się bawiłem już od razu mówię że nic nie było ten teges po prostu połączyli to z tym że nie rądziłem sobie w szkole i byłem chudy słaby fizycznie
Podkablowal mnie ten jeden kolega wszystkim osiedlowym znajomym i wymyślił rzeczy nieprawdziwe i właściwie to poszło na całe osiedle i ci wszyscy osiedlowi koledzy pobili mnie tak jak w kill billu
najciekawsze jest to że nikt go za to nie osadził mimo że to ja powinienem ich wszystkich pozabijać w pewnym sensie żyją bo ja im na to pozwalam po latach tak to odbieram
To są ludzie puści w środku nadający się właściwie na kulkę w łeb bo tak się tylko karaluchy zachowują nie obrażając zwierząt
Aaaa najciekawsze ze po tej sytuacji nie podali mi nawet ręki nie wspominać tego że to było mniej więcej 15 lat temu
Przez ten czas tej jeden były kolega mój wróg gadał sobie te bzdury przez ten czas o mnie więc często słyszałem za plecami wyzwiska lub jego słowo którego się brzydzę wymawiać i o nim pisać

Po ten sytuacji straciłem wiarę w ludzi nieodwracalnie kiedy będzie wojna lub jakaś katastrofa to ja się będę cieszył z tego nie wspomniałem ze mają dziś dużo lepsze życie ode mnie rodziny,dzieci jedyny powód dla którego nie siedzę za
morderstwa w więzieniu jest wiara w reinkarnacje i to że ja powinienem mieć dużo lepiej od nich

W innym życiu

Maras0803

2024-02-09, 19:06
ma_faja napisał/a:

Ja pie**ole gościu weź utkaj dziurę. Może to był ten JEDEN LIŚĆ który przelał czarę goryczy? Może tych liści było w przeszłości więcej, wypłaconych w towarzystwie ku uciesze gapiów? Zobacz k***a kogo bronisz. Typ w czerwonych spodniach nawet się nie skruszył w towarzystwie osoby dorosłej. Normalny 15latek jak widzi że przychodzi dorosły facet na rozmowę to wie że żarty się skończyły, mówi 'przepraszam' i sprawa zostaje załatwiona, a ten k***a dalej struga kozaka i nawet w 22 sekundzie pluje temu ojcu pod nogi... Poza tym, Tobie się wydaje że to takie łatwe dla 15letniego młodego chłopaka pójść do starego na skargę że ktoś Cię gnębi? Oczywiście że nie jest. Tak jak wspomniałem na początku najprawdopodobniej czara goryczy już się przelała. Ja tam stoję po stronie ojca. Byłoby Ci wstyd gdyby Twój zrozpaczony syn przyszedł Ci powiedzieć że jakiś patologiczny pseudosamiec alfa się nad nim pastwi?To zrób może przysługę wszystkim i się nie rozmnażaj.



"Może, może, najprawdopodobniej"... to nie rozumiesz co czytasz. Na dziurę, to możesz wyłapać, a do mnie tak się śmieciu nie zwracaj. Wiesz jak się zaczęło, wiesz co zrobili wcześniej, nie to zamknij pysk i swoje gdybanie wsadź między bajki, które wypisujesz. Nie bronie jednego ani drugiego, tym bardziej tatuśka, który jest mocny do 15-latka. Jak nie panuje nad emocjami, to niech spróbuje z kimś swojej wagi, to szybko nabierze pokory ciota zaj***na, która nie ma tlenu po 15 sekundach.
Cytat:

Byłoby Ci wstyd gdyby Twój zrozpaczony syn przyszedł Ci powiedzieć że jakiś patologiczny pseudosamiec alfa się nad nim pastwi?


Jak pogrubionego i podkreślonego tekstu nie rozumiesz, to może Ci to k***a narysować? :idzwch*j:


No i k***a kurtyna, bronicie złodzieja, który dostał liścia za kradzież e-peta, po czym poskarżył się tatuśkowi.


"Między chłopakami doszło do konfliktu. Alan (mamisynek) zabrał Michałowi e-papierosa, choć w placówce obowiązuje zakaz ich przynoszenia. Michał postanowił poinformować o tym swojego kolegę - Oliwiera("patol" w czerwonych dresach) Chłopak przyjechał do Grodkowa i miał uderzyć "z liścia" 15-letniego Alana"

Dalej tak ochoczo będziecie bronić złodzieja i jego pato starego? O tym właśnie pisałem, że po minutowym filmiku już k***y zaczęły ostrzyć widły na patola, bo ma czerwone dresy. Jebnijcie się czasem w te puste łby, bo zachowujecie się jak bezmózgie marionetki. Nic k***a sami nie sprawdzicie, tylko łykacie jak pelikany wszystko co zobaczycie na ekranie. :plzdie:

gedox

2024-02-09, 20:12
MarcinNe napisał/a:

Dziecko p*zda ojciec też . Ale wiesz co ty to jesteś jeszcze większą p*zda jak oni.


Zrób krzywdę mojemu dziecku to rozpie**olę ci mordę, że mamusia cię nie pozna. Rozumiem ojca i popieram.