18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuś się wkurzył, bo mu synka oklepali

GeorgeHarvey1 • 2024-02-08, 00:44
Akcja z Grodkowa

wojciechorama

2024-02-08, 10:58
Grodków - stolica polskich alkoholików.
Rzecz dzieje się pod Technikum na ulicy Krakowskiej :)

Lomzak1

2024-02-08, 11:00
WS46 napisał/a:

Można tylko współczuć. Gościu ma przej***ne po całości. Jak trafi między ludzi i się dowiedzą, że podpie**olił "kolegę", który jaki by nie był ojcu to będzie miał opinię p*zdy i będą robić z nim to samo co jego ojciec zrobił z tym "kolegą". Stary nie będzie żył wiecznie, nie obroni go jak gdzieś wyjedzie albo będzie pozostawiony samemu sobie w podobnej sytuacji. Nikt się w życiu nie pie**oli z takimi leszczami bo wiedzą, że są to chwiejne osobowości i teraz przyjaciel a później nóż w plecy. Rozumiem sytuację gdyby ofiara była znacznie młodsza albo była słabsza fizycznie ale tutaj widać wyraźnie, że typek jest podobnego wzrostu co jego oprawca, a to nie stawia go w sytuacji gdzie nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli już się trafi w agresywne towarzystwo to lepiej zachować krzywdy niż się z nimi dzielić bo to tylko pogarsza sytuację. Społeczeństwo jest wyczulone na donosicieli bo ci wyrządzili wiele szkód i doprowadzili do śmierci wielu dobrych ludzi chociażby sięgając czasów komuny czy okupacji hitlerowskiej.
Najgorsze jest to, że filmik poszedł w świat i teraz to on będzie miał przej***ne bo jak nie potrafił się odnaleźć na etapie dojrzewania to tym bardziej nie poradzi sobie jak będzie dorosły. Życie oddziela słabszych od silniejszych. Siłą nie jest podpie**alanie innych za jakieś "pierdoły", a postawienie się oprawcy - to bardzo punktuje, bo ofiara nabywa wtedy sporo szacunku i istnieje choć cień szansy na odwrócenie sytuacji bo jak dotychczasowy oprawca wykaże słabość to korzyść obróci się na stronę ofiary, która przy odpowiednim nastawieniu może zyskać nowych, prawdziwych przyjaciół.


Musisz żyć w strasznej patologii. Normalne relacje międzyludzkie tak nie wyglądają.

Lordinio

2024-02-08, 11:05
Patola

A z drugiej strony jeśli ktoś obija słabszego bo czuje się silny to stary dobrze zrobił a jeśli tu k9mentujacy uważaj ze można obijać słabszych to wysłać cwe*e adresy tu naprwnoacie słabszych w rodzinie też można ich doje... a co

Gentlemen

2024-02-08, 11:20
Rodzina ponad życie. Syn ma wsoarcie w ojcu, nie nam oceniac, czy trafnie pobił chłopaka, czy nie, nie znamy sytuacji ale sie nie zastanawiał żeby pomóc synowi, to sie liczy.

abstract667

2024-02-08, 11:22
Prawidłowe postępowanie z tą całą sp***olina co się zwą drilowcami. :mrgreen:

PutinToSmiec

2024-02-08, 11:42
Bardzo dobrze . Ja bym jeszcze małolatowi z buta wyj***ł na ryj i na front wysłał :-D j***ne leszcze mordą szczekają a jak dostaną wpie**ol to do mamusi i na policje lecą bo im kisiel z c**y zaczął sie sączyc :-D

M800

2024-02-08, 12:06
Już za same opuszczone czerwone dresy i kaptur powinien dostać wpie**ol patus.

ussesus

2024-02-08, 12:16
Miałem podobną sytuację za dzieciaka. Mieliśmy ok 15 lat, normalnie 1 na 1 gościa wyzwałem bo się do mnie rzucał, dostał dwie plomby i następnego dnia przyszedł z ojcem.

ma_faja

2024-02-08, 12:23
Normalne zachowanie. Jak ja chodziłem do podstawówki/gimnazjum i ktoś był gnębiony, to też zawsze przychodził starszy brat, kuzyn, kolega czy ojciec żeby sprawę załatwić i nie było w tym nic dziwnego. Jeśli ktoś twierdzi, że ojciec z filmu jest jakąś patologią, to prawdopodobnie sam się w patologii wychował bo patola to nie tylko naj***ny ojciec czy naćpana matka, ale też brak wsparcia ze strony najbliższych i wychowywanie na zasadzie 'radź se sam'. Ktoś kto sam jest ojcem albo ma młodsze rodzeństwo doskonale rozumie sytuację. Za deptanie po odciskach rodzinie dostaje się na łeb i już. Gościu chciał być ulicznikiem to dostał odpowiedź uliczną, proste.

Sonal

2024-02-08, 13:00
CzerstWybut napisał/a:

Co ty pie**olisz za głupoty... współczuje twojemu dziecku jak by go jakas k***a patologiczna



Ale to ON jest przedstawicielem patologii ekonomicznej (pewni jakiś zwykły robol) i intelektualnej. Nie wymagaj od niego za dużo.


warszawiak123

2024-02-08, 13:14
WS46 napisał/a:

chwiejne


Co człowiek to inaczej, mojego kumpla wziął sobie za cel pewien cwaniak i o wszystkich dowiedział się jego ojciec to sprawę wyjaśnił w sposób prosty i skuteczny zlał ojca cwaniaka i powiedział że wróci jak sytuacja się powtórzy. Prawilnie sztywniutko jp ZHP zus itp

MysteryMan

2024-02-08, 13:38
Jak dla mnie dobry ojciec nie ma co, mówię to poważnie.

SoHiGH

2024-02-08, 13:52
jak mojego syna albo corke to spotka to tak samo zrobie, podejde leb rozjebie i po wszystkim.

przemkosloma napisał/a:

wrzucic morde tego cwe*a do internetu niech starego pseudo prawilniaka do spodu dojada



proponuje po banowac ta cholote z gimnazjum. za duzo gowna na sadolu sie znalazlo. jestem tu o x lat i mnie to wk***ia i mam prawo to powiedziec ze te szczyle psuja caly portal.

tomnbb

2024-02-08, 13:57
przemkosloma napisał/a:

wrzucic morde tego cwe*a do internetu niech starego pseudo prawilniaka do spodu dojada



Ty będziesz do spodu kogoś dojeżdżał - kolejny mocny w ryju.

W szkole syna od kolegi też mieli problem z jednym patusem, szkoła oczywiście umywała ręce a nauczyciele nie potrafili go na lekcji ogarnąć. Chłopaczek zarobił parę lep jak wracał z kolegami do domu. Tyle, że było pilnowane aby nikt nie nagrywał. Na to przysadził się starszy brat patusa z ojcem więc też wyzbierali ale już trochę mocniej. I nagle jak ręką odjął - cisza spokój i nieśmiałe dzień dobry jak mijasz go na ulicy.
Jak kiedyś podrośniecie i ktoś wam będzie dziecko próbował dojechać to sami zrobicie z tym porządek - chociaż wam to nie grozi sadolowi koniobijcy....

WeZr

2024-02-08, 14:12
pie**olony patus w czerwonych porteczkach hahaha. Wygląda jak syna pedała który go zostawił zara jak wypadł z p*zdy naj***nej k***y.