18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatuś się wkurzył, bo mu synka oklepali

GeorgeHarvey1 • 2024-02-08, 00:44
Akcja z Grodkowa

Nikt_nie

2024-02-08, 07:37
Jak synalek zasłużył bo coś ukradł, albo odj***ł coś gorszego to ch*j mu w dupę, ale jeśli bili go w paru, gnębili i to on jest ofiarą, to jako ojciec wpadł bym tam i rozk***ił ich osobiście.


Wszystko zależy od punktu widzenia danej sytuacji.

grubycwa

2024-02-08, 07:41
Brawo dla ojca! Postąpił bym tak samo! Tylko wyczekał bym taki moment żeby nie było świadków. Oby nie miał za to kłopotów...

Swoją drogą, co ten Owsiak? Za darmo pewnie nie dostał.

Kefir30

2024-02-08, 07:50
Niech temu śmieciowi matka w piekle zdechnie sk***ysynowi

AdrianoItaliano

2024-02-08, 07:54
Niestety to jedyne wyjście i agresja trzeba odpowiadać na agresję. Szkoły kom0letnie nic z tym nie robią jak dzieci są dręczone i bite. Tym pobitym tylko karze się omijać oprawce żeby nie prowokować.. lac i patrzeć czy żyje!!!

ra0mir

2024-02-08, 08:12
A propos niezły gangster w czerwonych spodniach :lol:

MarcinNe

2024-02-08, 08:29
CzerstWybut napisał/a:

Co ty pie**olisz za głupoty... współczuje twojemu dziecku jak by go jakas k***a patologiczna regularnie gnębiła, okradała, i w któryś dzień by wrócilo do domu ze złamanym nosem a ty byś sie nie wstawil za nim tylko mu wysrywał te bzdury co tu wypisujesz.




Dziecko p*zda ojciec też . Ale wiesz co ty to jesteś jeszcze większą p*zda jak oni.

1234dupa

2024-02-08, 08:32
Świeża akcja, syn dostał oklep od kilku "gangusków" ojciec zauważył i się dowiedzial o kogo chodzi. A tutaj widzimy jak znalazl jednego z gangusków.

rudirude

2024-02-08, 08:37
Coffey napisał/a:

Oby tego starego doj***li





Nikt_nie napisał/a:

Jak synalek zasłużył bo coś ukradł, albo odj***ł coś gorszego to ch*j mu w dupę, ale jeśli bili go w paru, gnębili i to on jest ofiarą, to jako ojciec wpadł bym tam i rozk***ił ich osobiście.
Wszystko zależy od punktu widzenia danej sytuacji.



MIłość i troska rodzicielska zazwyczaj jest bezwzględna, bezinteresowna i ślepa.
Normalny rodzic emocjonalnie podchodzi do krzywd i przykrości spotykających jego dziecko.
Nie będę ojca wybielał, ale rozumiem go w pełni.

Mpp2007

2024-02-08, 08:52
Patola bije słabszych, jak dostaje becki od silniejszego to od razu wie gdzie jej miejsce

smc

2024-02-08, 08:54
A gdzie opony I benzyna...?

Janko

2024-02-08, 08:56
Ja się zawsze napie**alałem sam i k***a żaden tatuś do mnie nie przyszedł żeby mi wpie**olić u nas były walki honorowe a nie jakieś tam k***a wołanie kolegi żeby wpie**olił drugiemu teraz k***a wychowuje się takich j***nych Patusów które k***y nie umieją same załatwić spraw po męsku

pytolsky

2024-02-08, 08:56
A koledzy patusa stoją i patrzą jak ich zj***ny przywódca dostaje wpie**ol od jakiegoś k***a starca xD a na koniec przychodzi jakaś baba (pewnie matka) i chroni go przed jeszcze większym upokorzeniem. Coś mi mówi że ten uliczny śmieć na dzielni to już szacunku nie będzie miał. I bardzo dobrze, j***ć was prawilne mordeczki.

Prosty

2024-02-08, 09:05
Zaraz I tak wyjdzie ze to ukry byly wiec piwko dla starego

crookla

2024-02-08, 09:06
Typowe pie**olone babsko, przylazła i nie wiedzac za co dostaje wpie**ol czepia się chłopa że bije dziecko (ładne mi dziecko) i o jejku poszkodowany