18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak działa nasza kochana policja

Zdzisław2002 • 2013-09-13, 20:52
"Oferowanie łapówki za zostanie konfidentem dla człowieka który legalnie zarabia i nie jest przestępcą."

Wsłuchajcie się w rozmowę.

____

2013-09-13, 21:19
Boi się dołka a tym filmem przej***ł sobie życie :D

cwaniak82

2013-09-13, 21:24
L3gion92, wnioskując po nicku to masz 21 lat :trzesieee:
Na filmiku nie widać twarzy rzekomego Policjanta który niby oferuje łapówę, wiec to jest FEJK nie udany
ino raz: Za FEJKA ch*j ci w usta
ino dwa: Dla przykładu ch*j ci w dupę, bo w usta to za miło
ino trzy: legia TO STARA k***A ,legia j***nA JEST,legie TRZEBA pie**olIĆ ...!

spoon17

2013-09-13, 21:26
chu... w dupe wszystkim policjantom.

Ma...........l2

2013-09-13, 21:33
@cwaniak82 fejk nie udany to był gdy cie starzy robili i im gumka pękła :plzdie:

spoon17

2013-09-13, 21:43
Ja-nusz napisał/a:

Boi się dołka a tym filmem przej***ł sobie życie :D




jeżeli przejebywaniem sobie życia nazywasz próbę pokazania nieświadomym obywatelom zasad działania tej legalnej mafi to od razu strzel sobie w głowę.

ps. a gdyby naprawdę się bał dołka to na pewno nie wrzucał by tego w sieć.

cwaniak82

2013-09-13, 21:46
Marvel2 napisał/a:

@cwaniak82 fejk nie udany to był gdy cie starzy robili i im gumka pękła :plzdie:

synu mój powtarzam to zawsze twojej mamie,aaaaaale co tam i tak nie zrozumiesz
Pozdrawiam TaTa

KrisCFC

2013-09-13, 21:54
Dobra a ja mam pytanie.. gdzie dzwonić jeśli policja nachodzi i grozi w taki sposób jak opisane na filmiku...tzn. przykładowo idziesz sobie ulicą a oni chcą Cię zabrać na komisariat i robić badania bezpodstawnie.. odmowa grozi dołkiem lub pobiciem (nierzadko śmiertelnym)... co można zrobić w tej sytuacji?..

Anarchangel

2013-09-13, 21:55
W Polsce każdy urzędnik robi co mu się podoba, nie ma efektywnej kontroli urzędników, a nawet jak jebnie gównem w wentylator, to inni urzędnicy zarz tuszują sprawę! Sytuacja nie zmieni się tak długo, jak długo będziecie to akceptować...

Szron

2013-09-13, 21:57
Gada jak pies.
Więc wniosek że to nie fejk.
Zresztą tu na sadolu też "grasują" psy.
Starają się takie filmiki zakopać, bo obnażają ich sposób na robienie interesów pod przykrywką prawa.

Śmieci nie ludzie.

Zdzisław2002

2013-09-13, 22:05
cwaniak82 napisał/a:

L3gion92, wnioskując po nicku to masz 21 lat :trzesieee:
Na filmiku nie widać twarzy rzekomego Policjanta który niby oferuje łapówę, wiec to jest FEJK nie udany
ino raz: Za FEJKA ch*j ci w usta
ino dwa: Dla przykładu ch*j ci w dupę, bo w usta to za miło
ino trzy: legia TO STARA k***A ,legia j***nA JEST,legie TRZEBA pie**olIĆ ...!



Idź się gościu lecz do Tworek czy gdzieś bo masz problemy ze swoją psychiką,nikt Cie nie lubi,nawet pies. Dlatego wylewasz swoje żale przez internet bo myślisz że jak ci ktoś da wirtualne piwo to jesteś cool. A jak chcesz dalej polemizować to zapraszam cieciu na priv.

iron.the.great

2013-09-13, 22:06
Jakby marihuana była legalna nie było by tych patologi z jednej i drugiej strony i tyle w temacie. Jak dla mnie, to każdy dorosły obywatel może sobie nawet kwas z akumulatora wstrzykiwać w żyłę. Jego sprawa, a nie policji czy prokuratora.

cwaniak82

2013-09-13, 23:10
L3gion92 napisał/a:



Idź się gościu lecz do Tworek czy gdzieś bo masz problemy ze swoją psychiką,nikt Cie nie lubi,nawet pies. Dlatego wylewasz swoje żale przez internet bo myślisz że jak ci ktoś da wirtualne piwo to jesteś cool. A jak chcesz dalej polemizować to zapraszam cieciu na priv.


A co ty k***a jest moim weterynarzem ze będziesz mi k***a diagnozę wystawiał.
Pies ci zdechł, czy przyjaciół szukasz???

MocnyFull

2013-09-13, 23:21
spoon17 napisał/a:

chu... w dupe wszystkim policjantom.



Co, spisali cie jak za szkołą fajkę paliłeś?

A później płacz jak coś ukradną i pierwszy leci na komisariat.