18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak działa nasza kochana policja

Zdzisław2002 • 2013-09-13, 20:52
"Oferowanie łapówki za zostanie konfidentem dla człowieka który legalnie zarabia i nie jest przestępcą."

Wsłuchajcie się w rozmowę.

JeanLuc

2013-09-14, 09:33
A ja to widzę tak:

Mimo wszystko nasz pan inwalida poddał się badaniom na komendzie, wyszło że trawkę sobie popalał i już mają na niego haka. Podpisał fałszywe zeznania ( fałszywe czyli co? obciążające? ) bo bał się dołka (???).

Z tego co wiem policja działa tak że z informatorów robi ludzi którzy coś przeskrobali i mają na to dowód, a nie wpadają do pana Kowalskiego, ciągną go na komendę i oferują układ o podpieprzanie klientów bo myślący pan Kowalski głośno się zaśmieje i spyta czy może już iść.

molmol

2013-09-14, 12:01
Nic dziwnego, takie sytuacje są wszędzie, policji to jest na rękę bo pogrożą, postawią ultimatum bądź "ciekawą" ofertę i tak na prawdę informacje same wpadają im do rąk. Przykładowo sytuacja z osiedla na którym mieszkam: jest mnóstwo dilerów, wszyscy się znają lepiej lub gorzej, ale każdy coś o kimś wie i co się okazało? wszyscy na wszystkich donoszą, policja zbiera sobie akta i generalnie nie robiąc nic mają mnóstwo informacji o WSZYSTKICH. Jeden z tych debili ukradł znajomemu dowód, wylegitymował się nim(nie wiem jakim cudem) co jest od strzału przestępstwem. Jakimś cudem typa wypuścili, a po kilku dniach odwiedził kumpla pan w mundurze, oddał mu dowód i zaproponował mu żeby w ramach "zemsty" im go wystawił(chcieli go dorwać z dragami by go bardziej udupić). Chore to nasze państwo ale cóż, przyszło nam żyć w takich czasach i prawdopodobnie nic się nie zmieni przez najbliższe lata.

marsello22

2013-09-14, 12:20
Gratulacje dla autora filmiku który jak sam twierdzi prowadzi "legalny biznes" czyli jak sam mówi sprzedaje nasiona konopi z których wyrastają i tu uwaga dla kumatych KONOPIE prawnie uważane za narkotyk i ścigane przez policje a tekst "sprzedaje nasiona jako kolekcjonerskie" jest niczym więcej jak wykorzystywaniem naszego prawa robionego na kolanie, posiadającego całą masę kruczków prawnych takich jak ten o sprzedawaniu nasion narkotyków które nie są uważane jako narkotyk czy to nie paranoja?

Reasumując nie dziw się że Twój pseudo "legalny" biznes ma najazdy policji skoro pośrednio odpowiada za produkcje narkotyków, w tym przypadku policja wykonuje swój psi obowiązek.

Hejtujcie ile wlezie w życi to mam :mrgreen:

be...........mc

2013-09-14, 12:28
Marvel2 napisał/a:

@cwaniak82 fejk nie udany to był gdy cie starzy robili i im gumka pękła :plzdie:



Ty chyba na prawdę jesteś tylko dziełem wypadku jeżeli twierdzisz, że dzieci się robi w gumie.Może u Ciebie w rodzinie tak to wygląda :lodowka:

teken

2013-09-14, 13:34
Eh te problemy ćpunów.

Taumantis

2013-09-14, 13:57
po ch*j sprzedajesz konopie? :E

zielak300

2013-09-14, 14:51
oto co marichuana robi z człowiekiem


Anarchangel

2013-09-14, 17:28
zielak300 napisał/a:

oto co marichuana robi z człowiekiem

Obrazek


teken

2013-09-14, 17:37
Anarchangel napisał/a:

Obrazek

wstrzykuj marihunane to zobaczysz.

WujaszekStalin

2013-09-14, 18:50
czyli co? wchodzę do sklepu kupuje nasionka i zostawiam swój adres?

Anarchangel

2013-09-15, 09:18
WujaszekStalin napisał/a:

czyli co? wchodzę do sklepu kupuje nasionka i zostawiam swój adres?


Wchodzisz kupujesz wychodzisz, kupujesz za gotówkę więc adresu nie zostawiasz. Nie jedziesz swoim autem - korzystasz z transportu publicznego. Do domu kluczysz sprawdzając co chwilę, czy nikt cię nie śledzi. Wysadzasz w nocy lub nad ranem pod komisariatem policji... :mrgreen: