18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak działa nasza kochana policja

Zdzisław2002 • 2013-09-13, 20:52
"Oferowanie łapówki za zostanie konfidentem dla człowieka który legalnie zarabia i nie jest przestępcą."

Wsłuchajcie się w rozmowę.

Sixsoul

2013-09-14, 00:29
Jaki normalny człowiek jakie legalnie ?! k***a sprzedaje nasiona i że niby z dupy sie przyj***li ?! no czy on jest jakiś popie**olony czy jak do normalnego człowieka jakiegoś Andrzeja mechanika czy innego Zdzisia psiarnia nie podbija w sprawie współpracy bo zwyczajnie oni z gównem nielegalnym nie mają do czynienia ale jak pajac handluje nasionami a potem płacze że mu na dupę usiedli to już szczyt debilizmu.

wancu

2013-09-14, 00:45
:idzwch*j:

Dziecko ty jestes inwalida i marihunane sprzedajesz ludziom zeby sobie wstrzykiwali na dworcach. ze niby legal bo nie da rady do fify wsadzic odrazu, tylko trzeba posadzic i podlewac ... wstydz sie ! !

I czym ty sie chwalisz ze masz legal interes i niebiescy ci chcieli dac kilka stowek na paliwo za sprzedanie paru chwastow co od ciebie biora nasiona -oOoOo wielkie mi mecyje.... te ku**y zawsze takie byly sa i beda.. :odtylca:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


a tak calkiem na serio bo to jest sadistic:

hahahahaha ... inwalida sprzedaje zielsko :maryska: buahahahahahaha kup se lepiej wozek inwalidzki to bedziesz drifty na nielegalu krecil :)

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


A panu wladzy to kazdy wie co i gdzie

Anarchangel

2013-09-14, 00:55
Vadim napisał/a:



Nie ma ochoty poświęcić 10min na testy to posiedzi znacznie dłużej.
Ok, testy śliny czy moczu mogą się mylić, więc można prosić o testy krwi które są dokładniejsze.


Dlatego na krew wyjątkowo się zgodzę, zapisując imię, nazwisko, stopień i numer odznaki danego policjanta, a następnie zacznę go ciągać po sądach (poza oczywistą skargą na policjanta, która zostanie w jego aktach), za brak uzasadnionego podejrzenia, stratę mojego czasu - możliwych zarobków oraz naruszenie integralności mojego ciała...

Ocean

2013-09-14, 01:02
Ty Gnojku, sprzedajesz nasiona narkotyków, które potem palą dzieciaki! Powinni z Tobą zrobić to samo jak na wielu tu zamieszczanych filmikach. Giń "uczciwy biznessmanie"

spr

2013-09-14, 01:03
Policja jest potszebna jako organ w każdym kraju. ale polska milicja to ch*je, darmozjady ukształtowane na wzór mo słóżące systemowi, gnębiące Obywateli tworzących kraj cwaniaki z pałami i tyle. ch*j w dupe tym młodym pokoleniowo, nie znającym prawdy,zgłaszającym się dobrowolnie do niewoli idiotom. którzy chcąc się ustawić lub poprostu mieć jakąkolwiek pracę (i utrzymanie) debilom, co myślą że są wzystkim (bo policjam ja) Ludzie! co z wami jest? czy już nikt nie potrafi myśleć sam..

bartnik1

2013-09-14, 02:01
Taa sprzedaje gnida nasiona trawy, wykorzystując luke w prawie i wielce poszkodowany przez Policje , która chce ten chłam ukrócić. Swoja drogą cała ta akcja "stop pomówieniom" to jakas przykrywka dla tych co przeskrobali i próbują sie wyłgac. Mam byłego kolege, który jest w ta akcje zaangazowany - najbardziej pomówiony czlowiek na swiecie gdybyscie go zapytali. Ale to, ze akurat mialem watpliwa przyjemnosc widziec na wlasne oczy jak odbierał kase od dilerów raczej wyjasnia mi co jest grane. To ze wywiózł dwa swoje auta za granice , wyłudzając odszkodowanie za "kradzież" to tez nie tajemnica - teraz pajac twierdzi, że to była "policyjna prowokacja" i on nigdy nic z zadnymi autami nie robił... Banda sklerotyków.

kpiciel

2013-09-14, 02:29
Wielu bandytów których znam myśli o wstąpieniu do policji. Niektórym nawet się udaje. Nie ma co się dziwić. To ta sama branża tylko inna strona barykady. A i interesy staną się łatwiejsze.
Kilka razy potrzebowałem pomocy od polskiej policji a jedyne co dostałem to mandaty.
Teraz mieszkam w Anglii. Jak wielu Ludzi, którzy mieli dosyć, czucia się jak gówno w swoim własnym kraju. Tu policja nie łapie za przechodzenie na czerwonym świetle i za jeżdżenie rowerem po chodniku (to moje największe przestępstwa - razem jakieś 200 zł ) Zielsko czuć tu na każdym kroku tak bardzo, że aż nos zatyka :D (mimo, że jest nielegalne)

Chciał bym wrócić do Polski, ale do tego Obozu Wszelkich Represji na pewno nie wrócę.
Dość już krwi sobie napsułem.

... no chyba że na starość powalczyć z systemem. Czas by zbierać siły na ten dzień.

c1chy

2013-09-14, 02:33
k***a i gdzie tu te groźby ? koleś chyba ani razu w życiu nie słyszał jak policja grozi, taką współpracę to dają wszystkim i nie wiem po ch*j się dziwić że go odwiedzili, nie jeden mały warsztat samochodowy czy lombard miał podobną wizytę na zasadzie widzisz coś podejrzanego typ coś kręci z dokumentami, dzwonisz i jak coś złapiemy to dostaniesz 100 czy 200 zł od łebka.

Jeszcze ch*j jakby poszli do kowalskiego do banku i mu tak gadali, ale koleś sprzedaje nasiona konopii więc albo jest kretynem albo film wypuscil tylko po to zeby ci na ktorych ma zamiar podpie**olić nie wiedzieli że to on bo na 100% na współprace pójdzie.

Co do samej policji to tak mówią bo tak mają mówić mają zawsze grać z pozycji silniejszego a prawda jest taka że jak nie sprzedałeś komuś kosy albo nie zgrywasz pseudo gangstera to sie z grama w kieszeni spokojnie wyciągniesz i się na wyj***niu towaru i pouczeniu skończy. Gorzej ze strażą miejską Ci to wk***ieni chodza cały czas bo się do policji nie dostali.

Ostatnia sprawa to taka że jak ma nasionka to już pewnie jest umoczony w ch*j w układy z lokalną pseudo gangsterką ...

bobro

2013-09-14, 02:55
99% twoich klientów gdzieś hoduje albo lada dzień zacznie hodować narkotyki. Nie dziw się k***a, ze nękają ciebie, a nie kolesia co założył obuwniczy albo babkę z warzywniaka. :!:

Sprzedajesz produkt "kolekcjonerski" - ty k***a głupi jesteś, czy tylko rżniesz głupa? :shock: Płacą im żeby tępili narkotyki, to k***a tępią, a jak widać na filmie nie łatwo jest zdobyć info, więc muszą sobie radzić jakoś.

Mówiłeś coś o prawie w tym kraju, ze im pozwala na to. Nie pozwala, tak samo jak nie pozwala sprzedawać nasion, z których ktoś wyprodukuje narkotyk. Nie mów więc, że co to za prawo w Polsce, żeby policja tak nękała. Jakby było dobre prawo to by juz dawno rozj***li ten twój kiosk dla ćpunów.

Anarchangel

2013-09-14, 03:13
Kilka inteligentnych komentarzy, a reszta to debile i pały - co za ścierwo się porobiło w tym kraju, dobrze, że wyjechałem...
Marihuana jest mniej szkodliwa od tych akceptowanych społecznie narkotyków jak alkohol i nikotyna, ale to trzeba wyciągnąć głowę z dupy i poczytać trochę, a nie popisywać się głupotą... albo dodajecie sobie lat aby nie było widać od razu, że jesteście gimbusami, albo kształcenie w Polsce jest gorsze niż mi się zdawało. Niech was k***a gnoją skoro tak wam się to podoba...

MocnyFull

2013-09-14, 03:45
spr napisał/a:

Policja jest potszebna jako organ w każdym kraju. ale polska milicja to ch*je, darmozjady ukształtowane na wzór mo słóżące systemowi, gnębiące Obywateli tworzących kraj cwaniaki z pałami i tyle. ch*j w dupe tym młodym pokoleniowo, nie znającym prawdy,zgłaszającym się dobrowolnie do niewoli idiotom. którzy chcąc się ustawić lub poprostu mieć jakąkolwiek pracę (i utrzymanie) debilom, co myślą że są wzystkim (bo policjam ja) Ludzie! co z wami jest? czy już nikt nie potrafi myśleć sam..




Ty się najpierw naucz pisać poprawnie, a potem będziesz myślał o wsadzaniu komuś wacka w tyłek... bądź odwrotnie.

c1chy

2013-09-14, 04:03
@Anarchangel
masz rację ale legalizacja to dopiero za kilka lat u nas przejdzie, z samej akcyzy mielibyśmy ładny % dziury budżetowej załatany, dodatkowo nowe miejsca pracy i weselsi ludzie :) tak czy inaczej filmik tak jak pisałem w ch*j naciągany bo jak dla mnie koleś się po prostu wybiela żeby gdzieś wpie**ol nie wyłapać jak któregoś z klientów powiną z towarem druga opcja jest taka że jest po prostu popie**olony.


Mantuanuliupu

2013-09-14, 04:59
A mnie się wydaje, że gość kręci lody. Psiaki go wytypowały i postanowiły coś na tym ugrać dla siebie.
Kolo filmik nakręcił, żeby odwrócić od siebie uwagę... wszak najlepszą obroną jest atak.

Zastanawiam się, czemu mojemu ojcu psiarnia współpracy nigdy nie proponowała...
Pewnie dlatego, że jakbym rzucił mu hasłem: co to THC, to se biedak nawet wygooglować nie potrafi.

krychaxx94pl

2013-09-14, 08:58
w tym fejku napisał/powiedział w prost, że nie sprzedawał?