18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak działa nasza kochana policja

Zdzisław2002 • 2013-09-13, 20:52
"Oferowanie łapówki za zostanie konfidentem dla człowieka który legalnie zarabia i nie jest przestępcą."

Wsłuchajcie się w rozmowę.

Zdzisław2002

2013-09-13, 23:23
cwaniak82 napisał/a:


A co ty k***a jest moim weterynarzem ze będziesz mi k***a diagnozę wystawiał.
Pies ci zdechł, czy przyjaciół szukasz???


Widzę że mój komentarz zabolał, i bardzo k***a dobrze,kup se maść na ból dupy

DarkCore

2013-09-13, 23:28
a mnie zawsze rozpie**alają stwierdzenia "jakie te pały są złe! CHWDP!!!". Dostanie taki w niunia to gdzie zadzwoni? po POLICJĘ! Wjebią mu się koledzy z dawnej ekipy na chatę to gdzie zadzwoni? Na POLICJĘ! jakiś frajer zrobi takiemu dzwona na krzyżówce to gdzie zadzwoni? Na POLICJĘ! Nosz k***a mać, nie lubisz Policji to idź się wypłacz do prokuratora lub komendanta takich policjantów, złóż zazalenie do Sądu a nie liczysz że teraz cały internet będzie głaskał cie po głowie :evil:
PS. A jak dojdzie do sytuacji opisanej powyżej to zadzwoń np. do hydraulika lub kominarza, a nie na PAŁY!!!!

De...........ct

2013-09-13, 23:28
Dzień 2 - panie policjancie, wrzuce film z rozmowy, wyjde na bohatera, a we współprace oczywiście wchodze - podoba mi sie ten biznes! 2 in 1!

jigsaw0

2013-09-13, 23:38
przeczytalem wstep filmu i starczy. trza bylo nie cpac marihuaniny. osobną kwestią jest to jak oni się zachowują, ale k***a człowieku trzeba mieć też swój honor.

NafazowanyKoleś

2013-09-13, 23:45
DarkCore napisał/a:

a mnie zawsze rozpie**alają stwierdzenia "jakie te pały są złe! CHWDP!!!". Dostanie taki w niunia to gdzie zadzwoni? po POLICJĘ! Wjebią mu się koledzy z dawnej ekipy na chatę to gdzie zadzwoni? Na POLICJĘ! jakiś frajer zrobi takiemu dzwona na krzyżówce to gdzie zadzwoni? Na POLICJĘ! Nosz k***a mać, nie lubisz Policji to idź się wypłacz do prokuratora lub komendanta takich policjantów, złóż zazalenie do Sądu a nie liczysz że teraz cały internet będzie głaskał cie po głowie :evil:
PS. A jak dojdzie do sytuacji opisanej powyżej to zadzwoń np. do hydraulika lub kominarza, a nie na PAŁY!!!!




No.. Ale jak to ma się do tematu?

Poza tym miotasz się to tu, to tam.. o ch*j ci chodzi?

Dzieci to dzieci, małe dresiarze rysują chwdp na ścianach a małe lumpiary kupują sobie kosmetyki na rynku żeby wsiąść wieczorem do lepszego wozu. Życie jak życie, brudny, patologiczny kraj ze śmieciami zamiast społecznością, o co się burzysz?


NORMALNY człowiek potraktuje NORMALNEGO policjanta jak NORMALNEGO człowieka i na odwrót. Do tych nikt normalny nic nie ma, pracują i ch*j mnie to, że spisuje przygłupów którzy na własnym osiedlu dali się przypie**olić na piciu czy innej sprawie. To tylko matoły.

Co innego takie gówno jak ten z filmiku, takie zwierzęta to właśnie podstawa problemów tego kraju. Takich normalny człowiek również powinien nienawidzić, bo wtedy by się to plugastwo wypleniło. Problem w tym, że normalnych ludzi w tym kraju jest dość skromnie, więc debile przeważają a to oznacza, że takie przygłupy są dopuszczane do służb mundurowych. O ile w wojsku taki kacap często sam się wyniszcza i wypie**ala (jeśli nie to dłuższy pobyt przerabia go na człowieka), to w policji może zostać każdy debil. Ot, u mnie na komendzie pracuje pedał, gejuch pie**olony. Ale policjantem jest normalnym.. :samoboj:

Trzeba rozróżniać pojęcia i pamiętać, że człowiek to też zwykłe zwierze. A słabe ogniwa się zabija. Ot cały rząd do ubicia, większość instytucji państwowych do ubicia, policja do ubicia.. Tylko jakby to ubić, to nic nie zostanie bo tyle tu tego jest. Anarchia k***a. Trzeba sp***alać póki otwarte granice.

vang

2013-09-13, 23:45
To z sprzedawaniem nasion marysi jest taka sama sytuacja jak z sprzedawanie nasion modyfikowanych genetycznie roślin (pewnie marysia też modyfikowana ale kij tam). Na pewno sami kolekcjonerzy kupują :D .

Amidra

2013-09-13, 23:46
Policja powinna być grzeczna i potulna. Prosić ludzi grzecznie czy nie zechcieli by łaskawie współpracować, a jak się nie zgodzą to przeprosić i pójść wywieszać ogłoszenia: "Sprzedajesz? Wiesz kto sprzedaje? Współpracuj! 997, Gwarantujemy wynagrodzenie i anonimowość" k***a! OBURZONY autor filmu! Błagam Was. Co ja oglądam!

wnh

2013-09-13, 23:56
Hmy, jak sprzedajesz nasiona z których potem są narkotyki, to nie dziwota, że policaj spać nie daje. :maja:

AJ.IS

2013-09-13, 23:58
Na całym swiecie policja czy jej odpowiedniki działają w ten sam sposób. Szukanie wtyk i informatorów to normalne działania organów ścigania. Raz sie uda, drugi raz nie. Niestety zioło jest nielegalne, więc i jest obiektem zainteresowania policji. Taka praca.

Jak ktoś jest p*zdą życiową to się da sponiewierać. Handel nasionami jest legalny ale odbiorcy popełniają przestepstwo pozwalając ziarenku wykiełkować. Czego oczekiwałeś? Nagrody biznesmena roku?
Widać ta branża nie jest dla Ciebie. Trzeba mieć chatakter i silną wolę.
Taka dola psa aby ganiać kundle.

Może lepiej zajmij sie hodowlą jedwabników, k***a Twoja mać.

Peter-Norivotset

2013-09-14, 00:01
zamknijcie k***a ryje debile kłócący się jak niedoj***ne downy, chce poczytac konwersacje uzyszkodnikow sadola, a tutaj k***a banda debili rzuca sie sucharami, ze az trzeba sie napic

Anarchangel

2013-09-14, 00:14
ale jaja - same psy się wypowiadają... Poj***ło się wam? Pies ma służyć, a jak nie służy to niech do łopaty zapie**ala!
Raz w życiu odwiedziłem polską policję z własnej woli i to nie w swoim interesie, ale interesie dziecka... efekt był taki, że im się bardzo nie chciało, a ja miałem za mało cierpliwości aby zmuszać sk***ysynów do pracy. Choć zdarzyło się raz, że kose dostałem na ulicy, tak policja była ostatnim miejscem o którym myślałem, ale fakt skorzystałem za to z naszej zajebistej służby zdrowia, aby mnie pozszywali. Większość z wypowiadających się tutaj to p*zdy udające twardzieli, albo psy.
Tak wiem, nie każdy policjant jest szmatą (spotkałem jednego, który nie był)

Vadim

2013-09-14, 00:21
Wytłumaczy mi ktoś do cholery czemu nie zgodzić się na badania skoro nie ma się nic na sumieniu? Naćpany był to odmówił, i później się dziwić...

Anarchangel

2013-09-14, 00:25
Vadim napisał/a:

Wytłumaczy mi ktoś do cholery czemu nie zgodzić się na badania skoro nie ma się nic na sumieniu? Naćpany był to odmówił, i później się dziwić...



Bo nie mam ochoty na żadne badania oraz te ich badania często się mylą - wygooglaj sobie, było kilka przypadków...

edit: np: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/stracil-prawo-jazdy-przez-blad-narkotestu,191574.html
Edit2: kolejny przypadek: http://www.tvn24.pl/prosto-z-polski,18,m/blad-narkotestu-5-miesiecy-bez-prawa-jazdy,2116.html

Se...........ki

2013-09-14, 00:27
Tym filmem raczej sobie nie pomógł. Kolejna sprawa, to taka, że policjantom lepiej łapać drobnych palaczy i "ogrodników", bo w statystykach niemal nie różnią się oni od kogoś, kto sprzedaje i produkuje narkotyki w kilogramach. Podobnie jest, jak gimnazjalista pfff... Gimbus, podrobi swoją legitymację szkolną, że jest niby pełnoletni. Wtedy policja wpisuje sobie "Zatrzymanie fałszerza", tak mniej więcej.