18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sztuczki BruceLee'owe

gimi84pl • 2013-10-15, 00:21
ciekawie gadał

pic kina czy skille?
:karate:

markedone

2013-10-15, 18:27
septiq; krul gimbusuf?
A najbardziej spinają dupska tępaki które oglądają mma i myślą, że są super zajebiści. IKS DE IKS DE

Bruce od podstaw stworzył sztukę/system walki. Ćwiczył więcej sportów niż większość ludzi jest w stanie wymienić(chociażby szermierkę aby poprawić pracę nóg, która u niego jest bardzo charakterystyczna), podczas kręcenia jednego z filmów doznał poważniejszej kontuzji i przez dłuższy czas nie mógł nawet wstać z łóżka. Więc co robił? Czytał dziesiątki książek o różnych systemach walki i robił notatki/rysunki, wprowadzał wszystko w życie. Był po prostu perfekcjonistą. Jak na swoją wagę potrafił podnosić dosyć ciężkie sztangi, był rozciągnięty tak jak goście od gimnastyki, był piekielnie szybki.



ciekawe ilu współczesnych "wojowników" jest w stanie wytrwać w którejś z tych pozycji chociaż chwilę :-D

ferro79

2013-10-15, 21:17
zawsze chciałem mieć taką rakietkę do pingponga...

Peter-Norivotset

2013-10-15, 21:33
ahahhaahahahahaha specjaliści od sw hahahaha "siła idzie z całego ciała, dlatego ludzie odlatywali na 2 mmetry po uderzeniu żółtka", jesteście rzadcy jak gówno xD ja pie**ole, wyjdzcie z domu na jakiś trening sztuk walki wy tępe barany sprzed komputera, nie wierze, że takie debile żyją na tym świecie :szczerbaty:

Cyjanek

2013-10-15, 21:39
grzechu5444 napisał/a:

ahahhaahahahahaha specjaliści od sw hahahaha "siła idzie z całego ciała, dlatego ludzie odlatywali na 2 mmetry po uderzeniu żółtka", jesteście rzadcy jak gówno xD ja pie**ole, wyjdzcie z domu na jakiś trening sztuk walki wy tępe barany sprzed komputera, nie wierze, że takie debile żyją na tym świecie :szczerbaty:



Ty pewnie jedynie wydajesz z siebie siłę w sytuacji, w której siedzisz na kiblu. Co do debili stąd, to ty jesteś jedynym ich przedstawicielem, więc to ty skończ pie**olić i poczytaj książki o tej tematyce.

Prosty przykład, skręt tułowiem= większa siła przy uderzeniu, czyli całe ciało ma pracować. Wbijesz sobie to do łba?

mlody0708

2013-10-15, 21:44
apropo ćwoki polecam film "Ip man" jest o nauczycielu Bruca Lee kozacki film smiało mogę polecić i ide o krate browarów że wam się spodoba

septiq

2013-10-15, 22:05
Cytat:

A najbardziej spinają dupska tępaki które oglądają mma i myślą, że są super zajebiści. IKS DE IKS DE

Ogolnie preferuje boks ale mma tez bardzo lubie i nie wydaje mi sie , ze jestem super zajebisty ja po prostu wiem , ze zamiast mozgu macie gowno z Toba wlacznie
Cytat:

Bruce od podstaw stworzył sztukę/system walki. Ćwiczył więcej sportów niż większość ludzi jest w stanie wymienić(chociażby szermierkę aby poprawić pracę nóg, która u niego jest bardzo charakterystyczna), podczas kręcenia jednego z filmów doznał poważniejszej kontuzji i przez dłuższy czas nie mógł nawet wstać z łóżka. Więc co robił? Czytał dziesiątki książek o różnych systemach walki i robił notatki/rysunki, wprowadzał wszystko w życie. Był po prostu perfekcjonistą. Jak na swoją wagę potrafił podnosić dosyć ciężkie sztangi, był rozciągnięty tak jak goście od gimnastyki, był piekielnie szybki


I tak powstal czokapik. Jakie znaczenie ma to ile sportow cwiczyl ten zoltek ? Nie da sie byc dobrym w kazdej plaszczyznie . Osly takie jak Ty pewnie liczyly na to , ze jak pudzian wejdzie do ringu to bedzie najlepszy bo przeciez jest PIEKELNIE SILNY. Brucek robil notatki i rysunki a potem wprowadzal to w zycie mmm tak pewnie powstal ten ping pong nunczakiem. Jeszcze slowko na temat tych wojownikow jest w stanie wytrzymac w tych pozycjach ? a przepraszam bardzo jakim to wojownikiem byl bruce , ze "dzisiejsi wojownicy" mieliby wytrzymywac w jakis posranych pozycjach . Jak tak bardzo chcesz to Ci wrzuce filmiki z ludzmi ktorzy sie tym zajmuja i pokaza Ci pozycje od ktorych temu zoltkowi by mozg wyparowal. Jestes glupi a Twoje argumenty czekogolwiek by mialy nie bronic sa po prostu glupie . Wytarli by podloge brucem gdyby mu przyszlo wejsc do ringu z profesjonalista.

"Z tymi ciosami na kilka cm to prawda. Sila uderzenia bierze sie z calego ciala, nie tylko reki." - Oczywiscie geniuszu fizyki natomiast nie ma to nic wspolnego z "ciosami" na kilka cm po ktorych ludzie odlatuja na 4m. Mimo , ze jest to filmik z brucem co rowna sie SF to nawet jakby jest to tylko pchniecie . Buziaczki

Ziaba napisał/a:



Chętnie bym pooglądał (na hardzie bo to przeciez sadistic) jak ktoś tobą się tak nunczaku bawi ^^



Nie wiem czy filmik jak bruce lee nie zdobywa jednego punktu ze mna grajac w pingla swoim nunczaku bylby na hardzie ale KTO WIE

_P...........K_

2013-10-15, 23:03
septiq napisał/a:

Jakie znaczenie ma to ile sportow cwiczyl ten zoltek ?



septiq napisał/a:

Jestes glupi a Twoje argumenty czekogolwiek by mialy nie bronic sa po prostu glupie



O kurde, no to nas przekonałeś swoją "yntelygencjom". :shock: :homer:

Takie "papierowe argumenty", to można było stosować w przedszkolu. :amused:

Alkir

2013-10-15, 23:10
Wie moze ktos coz to za nuta daje w tle?

_P...........K_

2013-10-15, 23:15
Alkir napisał/a:

Wie moze ktos coz to za nuta daje w tle?



Pewka, trzymaj ziomuś. ;)


_P...........K_

2013-10-16, 00:23
dziarski napisał/a:

chyba dalej do was zjeby nie dotarło. reklama nakręcona dla nokii, przez JWT Shanghai/Beijing. swoją drogą nagrodzona czym chwali się prducent http://www.jwt.com/en/work/china/beijing/brucelee-pingpong/play-video
nakręcona 35 lat po śmierci Bruce'a. do wszystkich niezdrowych entuzjastów, tak na prawdę chcielibyście dać mu dupy, wiemy to..



Skąd w Tobie tyle jadu kolego? :shock:
Uśmiechnij się czasem, będziesz wtedy bardziej dziarski. :mrgreen:

Lordzik92

2013-10-16, 01:04
Septiq a powiedz mi w czym jest problem popchnac kogos by sie cofnal kilka m.? Owszem ci ludzie tylko sa popychani, a to przez to ze sa trafiani precyzyjnie w splot sloneczny... Gdyby ten cios wlecial w brzuch, gosc co najwyzej by sie zgial. To nie zadna magia a wiedza o anatomii czlowieka...

gimi84pl

2013-10-16, 01:18

napie**alając nunchackiem, staniesz się wrakiem
a jak będziesz trenować judo, to zwichniesz sobie udo
albo nie

Macary

2013-10-16, 11:55
septiq napisał/a:

Gówno mnie obchodzi przekaz wy tepe barany to jest sadol . Piotr Bland cos tam od tego jestes "zwycienzcom" tez ma dobry jakby nie patrzac dobry przekaz a macie z niego beke . Takich zoltkow jak brucek to by nalapal jak mrowek . On po prostu byl tym pierwszym na ekranie a wy sie trzepiecie do niego jak do bozka. Religia jako taka tez ma dobry przekaz a jednak robi wam wode z mozgu :> ? bo jestescie kretynami bez samodzielnego myslenia . Nic nie sprawdzicie tylko bierzecie za pewnik jakiegos kitajca co to sie nunczako bawi :D Pozdrawiam :*



Zamknij mordę j***ny Pedale. Nie będziesz mi tu mistrza obrażał k***o. Jak ty jeszcze srałeś i żygałeś pod siebie ( do tej pory robisz zapewne 2 rzeczy na raz i zaraz po tym wpie**alasz to z całą rodziną na obiad) ten człowiek przełamywał stereotypy rasowe i kulturowe.
To on jest prekursorem walk mieszanych, o czym bardzo często mówią sami zawodnicy MMA. Oczywiście nie chodzi o parter, ale o to, że złamał reguły i dostosował sztywne sztuki walki do walki na ulicy, więc taki cwe*, i k***a jak ty nie będzie mi tu pie**olić i wyzywać człowieka, który swoją pasją i życiem zmotywował do nauki sztuk walki miliony ludzi.
Wypie**alaj k***o z Sadola i taplaj się w swoim gównie cwe*u niedoj***ny.

Lordzik92 napisał/a:

Septiq a powiedz mi w czym jest problem popchnac kogos by sie cofnal kilka m.? Owszem ci ludzie tylko sa popychani, a to przez to ze sa trafiani precyzyjnie w splot sloneczny... Gdyby ten cios wlecial w brzuch, gosc co najwyzej by sie zgial. To nie zadna magia a wiedza o anatomii czlowieka...



Co ty się będziesz pedała pytał, w czym problem jest kogoś popchnąć, jak to on jest tylko popychany, ale w dupala przez kolegów.

septiq napisał/a:

Gówno mnie obchodzi przekaz wy tepe barany to jest sadol . Piotr Bland cos tam od tego jestes "zwycienzcom" tez ma dobry jakby nie patrzac dobry przekaz a macie z niego beke . Takich zoltkow jak brucek to by nalapal jak mrowek . On po prostu byl tym pierwszym na ekranie a wy sie trzepiecie do niego jak do bozka. Religia jako taka tez ma dobry przekaz a jednak robi wam wode z mozgu :> ? bo jestescie kretynami bez samodzielnego myslenia . Nic nie sprawdzicie tylko bierzecie za pewnik jakiegos kitajca co to sie nunczako bawi :D Pozdrawiam :*



Wolę za wzór Kitajca niż jakiegoś zaćpanego niedojeba co nie zna słowa po angielsku, a kultury to się w chlewie ze świniami uczył. Wulgarnym i chamskim to sobie można być na Sadisticu, bo tu ma to taka formę, a w prawdziwym życiu, tym bardziej podczas publicznego wywiadu trzeba trzymać fason.
Zresztą co ja będę tłumaczył takiej pięknej, ładnej Helenie, o co chodzi.

Ojciec_Stiffmeistera

2013-10-16, 13:48
Wielcy wojownicy sadistica kiedy Mikhail Ryabko pokazywał ciosy systemy m.in. w splot słoneczny, ludzie też padali bądź odskakiwali na pewną odległość mimo ,że cios był jak zrywka młotkiem. Wtedy gorąco biliście konia w kiblu teraz kiedy pokazany jest pierwowzór podnosicie wielki płacz. Jesteście hipokrytami.