18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sztuczki BruceLee'owe

gimi84pl • 2013-10-15, 00:21
ciekawie gadał

pic kina czy skille?
:karate:

Cyjanek

2013-10-15, 12:04
@up, a może k***a ktoś go dopiero 4 lata temu wrzucił, debilu?

Ant1984

2013-10-15, 12:51
Jego śmierć do dzisiaj jest zagadką. Oficjalnych powodów jego śmierci było wiele - jak w przypadku Smoleńska.
Jedno jest pewne - był wielką osobą o wielkich możliwościach. Był mądry, dobry i znany, a to rodzi duże możliwości - to jak przepis na sprawianie kłopotów rządzącym zza kurtyny.
Dlatego uważam za wielce prawdopodobne to, co wyczytałem gdzieś w necie - że był bliskim znajomym J.F. Kennedy'ego. I że razem przygotowywali jakieś przemówienie.

_P...........K_

2013-10-15, 13:08
grzechu5444 napisał/a:

Fajne bajki.



Z pozytywnym przekazem 8-)

albineek

2013-10-15, 14:56
niestety drugi taki Bruce juz nigdy sie nie narodzi.. :(

_P...........K_

2013-10-15, 15:08
albineek napisał/a:

niestety drugi taki Bruce juz nigdy sie nie narodzi.. :(



To oryginałowi machniemy zmartwychwstanie :mrgreen:

KMD

2013-10-15, 15:17
Kurdę ;/ Gdybym żył za jego czasów, miałbym motywację jak sk***ysyn...

_P...........K_

2013-10-15, 15:51
KMD napisał/a:

Kurdę ;/ Gdybym żył za jego czasów, miałbym motywację jak sk***ysyn...



Nawet czas nie jest przeszkodą ziomuś :-P Tym wcześniej zaczniesz, tym prędzej zobaczymy filmiki z Tobą za kilka lat, jako następca Mistrza :krejzi:

wernetto

2013-10-15, 16:26
septiq napisał/a:

HAhahahahahahaahahahahahaha. Jak narazie wypowiedziala sie ta glupsza czesc sadola :D Bruce Lee - Tani aktorzyna , w UFC by go zaj***li , nunczako pro i ping pong to juz naprawde trzeba byc idiota zeby w to uwierzyc . Ciosy ktore odrzucaja innych na 5 metrow istnieja tylko w ich glowie . Trzeba w nie uwierzyc i przeciwnik musi miec od ch*ja manny . Tak samo dziala religia



idź być mma gdzie indziej.

_P...........K_

2013-10-15, 16:35
wernetto napisał/a:



idź być mma gdzie indziej.



Moim zdaniem można by kilku wyłowić z "emema", bo jest tam sporo osób, które marnują swój potencjał. :kjujik:

septiq

2013-10-15, 17:14
Gówno mnie obchodzi przekaz wy tepe barany to jest sadol . Piotr Bland cos tam od tego jestes "zwycienzcom" tez ma dobry jakby nie patrzac dobry przekaz a macie z niego beke . Takich zoltkow jak brucek to by nalapal jak mrowek . On po prostu byl tym pierwszym na ekranie a wy sie trzepiecie do niego jak do bozka. Religia jako taka tez ma dobry przekaz a jednak robi wam wode z mozgu :> ? bo jestescie kretynami bez samodzielnego myslenia . Nic nie sprawdzicie tylko bierzecie za pewnik jakiegos kitajca co to sie nunczako bawi :D Pozdrawiam :*

Cyjanek

2013-10-15, 17:23
@up, po pierwsze- gówno to ty masz w głowie. Po drugie- idź już stąd.

Ziaba

2013-10-15, 17:45
septiq napisał/a:

Gówno mnie obchodzi przekaz wy tepe barany to jest sadol . Piotr Bland cos tam od tego jestes "zwycienzcom" tez ma dobry jakby nie patrzac dobry przekaz a macie z niego beke . Takich zoltkow jak brucek to by nalapal jak mrowek . On po prostu byl tym pierwszym na ekranie a wy sie trzepiecie do niego jak do bozka. Religia jako taka tez ma dobry przekaz a jednak robi wam wode z mozgu :> ? bo jestescie kretynami bez samodzielnego myslenia . Nic nie sprawdzicie tylko bierzecie za pewnik jakiegos kitajca co to sie nunczako bawi :D Pozdrawiam :*



Chętnie bym pooglądał (na hardzie bo to przeciez sadistic) jak ktoś tobą się tak nunczaku bawi ^^

Lordzik92

2013-10-15, 18:02
Z tymi ciosami na kilka cm to prawda. Sila uderzenia bierze sie z calego ciala, nie tylko reki.

Cyjanek

2013-10-15, 18:14
Lordzik92 napisał/a:

Z tymi ciosami na kilka cm to prawda. Sila uderzenia bierze sie z calego ciala, nie tylko reki.


O czym zwykli napinacze nie wiedzą... Myślą, że siła idzie z bezsensownego szczekania mordą. Łysej bani i bicków.