18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sztuczki BruceLee'owe

gimi84pl • 2013-10-15, 00:21
ciekawie gadał

pic kina czy skille?
:karate:

Vi...........et

2013-10-15, 09:12
@up

Jesteś debilem, przykro mi.

Tulpen

2013-10-15, 09:12
@up

Boli że dożyłem takich czasów że byle fapalista może obrażać ludzi pokroju bruce lee, szkoda ze nie możesz mu to powiedzieć w twarz.

Me...........id

2013-10-15, 09:14
septiq napisał/a:

Trzeba w nie uwierzyc i przeciwnik musi miec od ch*ja manny .


Jak się rano manny nawpierdziela to skill taki jest że nikt cie nie ruszy.

septiq

2013-10-15, 09:17
ludzi pokroju bruce lee ? a kto to k***a jest? Tani aktorzyna a u was w glowie dalej siedzi wejscie smoka - trzeba oddzielac barany filmy od rzeczywistosci ale skad wy cos mozecie wiedziec jak wy tepe ch*je na judo chodziliscie pol roku i z bruca lee zrobiliscie boga . Musi wam byc ciezko skoro wzieliscie autorytet za prawde a nie odwrotnie.

_P...........K_

2013-10-15, 09:30
septiq napisał/a:

Musi wam byc ciezko skoro wzieliscie autorytet za prawde a nie odwrotnie.



Ależ jak najbardziej mamy prawdę za autorytet ziomeczku :-P
Tutaj nie chodzi o ślepy i ośli zachwyt jakąś osobą, a o to jaką postawę reprezentował, a on swoją postacią uczył ludzi, że jeśli się czegoś tak na prawdę chce i okupi się to ciężką pracą, to wtedy można nawet góry przenosić i pokonywać zło w swoim otoczeniu, a takie przesłanie jest prawdą w najczystszej postaci. :-D

Nie jest nam z tym ciężko, wręcz odwrotnie. Nie bądź jak ogień, bądź jak woda, która go gasi. 8-)

The_Generat

2013-10-15, 09:37
"Bruce Lee - Tani aktorzyna , w UFC by go zaj***l" - ultimate fapping championshit ?

pawel997402

2013-10-15, 09:46
A napisy to trudno dodać? Chyba, że wolicie udawać światowych że wszystko kumacie

GerWaZyProtaZy

2013-10-15, 09:58
To był prawdziwy super bohater, z krwi i kości naszych czasów.

_P...........K_

2013-10-15, 10:06
pawel997402 napisał/a:

A napisy to trudno dodać? Chyba, że wolicie udawać światowych że wszystko kumacie



Specem nie jestem, więc będę parafrazował ze słuchu. :roll:

Na początku mówi:
- Oczyść swój umysł, bądź bezpostaciowy, bezkształtny, jak woda. Jeśli umieścisz wodę w kielichu, to ona staje się kielichem, umieścisz wodę w butelce, to ona staje się butelką, umieścisz wodę w czajniku, to ona staje się czajnikiem. Woda potrafi opływać, woda potrafi niszczyć. Bądź wodą mój kolego. ;)

Na koniec mówi:
- Cały czas przychodzą do mnie ludzie, pytając się czy jestem aż taki dobry. Nie wiem :)
Gdybym Ci powiedział, że tak, to pewnie byś uznał, że jestem zepsuty. Lecz jeśli powiem Ci, że nie jestem dobry, to wiesz, że kłamię. ;)

Adrjan77

2013-10-15, 10:19
nie mówcie mi że to pic kina, wtedy nie było after effectsa przecież 8-)

thewhitestar

2013-10-15, 10:28
To wszystko było kręcone na zielonym tle, a potem dodawali efekty, postacie i interakcje, wiadomo... "magia kina".

_P...........K_

2013-10-15, 11:17
thewhitestar napisał/a:

To wszystko było kręcone na zielonym tle, a potem dodawali efekty, postacie i interakcje, wiadomo... "magia kina".



Mogło tak być, mogło tak nie być. Tak jak w dzisiejszym kinie, ludzie skupiają się na efektach w filmach, zamiast na przekazie jaki z nich płynie. Jeżeli film jest tylko pełen efektów, a nie niesie ze sobą pozytywnego przekazu, to wtedy jest jak gówno w sreberku. W co by gówna nie ubrać, to i tak zawsze będzie gównem. Natomiast jeżeli film poza efektami świetnymi/kiczowatymi niesie ze sobą pozytywny przekaz, wtedy pod sreberkiem odkrywamy zamiast gówna samą słodycz czekolady. Cały sekret tkwi w tym, żeby odróżniać gówno od czekolady :mrgreen:

eekz

2013-10-15, 11:21
Barany którzy piszą o Mistrzu że był aktorzyną itp niech odłożą swoje tablety i wracają na lekcje bo k***a przerwa się kończy. W tamtych czasach magią kina było przekręcenie kamery o 90 stopni, tudzież zmiana filtra na kamerze poprzez naciągnięcie kolorowej folii. Tępe ch*je.

dziarski

2013-10-15, 11:36
hm.. ciekawe dlaczego najstarszy filmik na youtubie z brucem grającym w ping pong jest sprzed 4 lat.. no ale przecież film jest czarno-biały więc MUSI być W ch*j STARY! Eh k***a forum pełne zjebów.. Dla waszej wiadomości jest to fake przygotowany przez nokię do kampanii reklamowej na rynek azjatycki.