18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczecińscy Kanarzy w akcji

Medar92 • 2014-02-05, 23:28
Szarpanie ludzi w autobusach. Oto jak działają Szczecińscy kanarzy. I do tego tekst "ja też panu robie zdjęcie " :fuck-off:



zaj***ne z facebooka

Jab7kO

2014-02-05, 23:37
Bardzo dobrze, że tak robią. Powinni z pałami chodzić i j***ć po kolanach jak ktoś chce sp***olić. Taka praca. Co zrobić. Nie mówię, że ceny biletów są spoko, bo sam klnę na j***nych zdziertuchów, jak muszę skorzystać z ich "usług". Ale jednak. Wsiadając do autobusu, godzę się na takie j***ne ceny i posiadanie biletu. Takie sp***alanie to szczyt buractwa i chamstwa.

Sayagin666

2014-02-05, 23:52
@up pie**olisz. Jeśli zrobisz stłuczkę to powinni Cię policmajstry zaj***ć na miejscu, że jezdzić nie umiesz... ?

ti...........ax

2014-02-05, 23:55
W sklepach też będe towar wynosił i filmował jak mnie ochrona szarpie. Bo na jedno wychodzi. Raz pamiętam jak w pkp takie dziewczę złapali a widać że biedna itp. I ch*j oddałem swój bilet to kanar jaki był ale za dobre serce mi podarował. Więc to też ludzie. Ale fakt ceny biletów są popie**olone.

GardzePrawica

2014-02-05, 23:58
Chyba tylko w Polsce tak otwarcie broni się złodziei i podludzi. Nie masz biletu to ch*j ci w dupe, zapie**alaj na piechote.

Songoku

2014-02-06, 00:00
@up. sam pie**olisz. co ma wspólnego jedno z drugim. skoro wiesz, że za bilet trzeba płacić i wsiadasz do autobusu to sie musisz liczyć z tym, że jak Cie złapią to jest mandat. A nie k***a jeszcze udajesz poszkodowanego i drzesz morde, że Cie kanar szarpie. Są przypadki kiedy kanary się zachowują jak prawdziwe ch*je i powinni dostać oklep z miejsca ale w przypadku kiedy po prostu żydzisz 2-3zł na bilet to powinieneś płacić za jego brak.

Misza123

2014-02-06, 00:01
Sytuacja ciagnela sie pewnie dlugo ale ch*j, lepiej wrzucic 30 sekund filmu i pokazac jaki to kanar zly.

Halman

2014-02-06, 00:02
kanarzyca jest w błędzie: znajduje sie w przestrzeni publicznej gdzie w kadrze jest więcej niz 5 osób.

chlusniembousniem

2014-02-06, 00:03
Ja zapie**alam bez biletu bo mi szkoda kasy a codziennie i tak nie jeżdżę a jak już to głównie pociągami. Najlepszą akcję miałem jak kanar mnie prosił o bilet, którego de facto nie miałem i nagle ktoś do niego podszedł. Kanar się odwrócił to ja szybkim krokiem za plecami do drzwi (jeszcze nie było przystanku). Gdy wysiadłem to zauważyłem jak kontrolerzy też wysiedli spisując obcokrajowców ale nie zdecydowałem się ponownie wsiąść (a mogłem bo wszyscy kontrolerzy wysiedli). Inne przypadki to jak kierownik sprawdza bilety w pierwszym składzie a ja jestem w drugim. Gdy sprawdzi cały skład to przechodzi do drugiego to ja robiłem tak, że na pewnym przystanku on przechodził do drugiego a ja do pierwszego gdzie już sprawdził. Teraz jako zabezpieczenie mam w telefonie moBILET, którego nawet jeszcze nie użyłem ale jestem zmuszony jeździć tylko SKM a poza tym tam najrzadziej sprawdzają bilety. Z tą aplikacją jak usłyszę *pyk pyk* to parę sekund i mam bilecik do kontroli tylko gorzej w autobusach bo mogą być bardzo blisko. Pamiętam jak znajomy mi mówił że jeżdżąc parę lat autobusami bez biletu ani razu nie zapłacił mandatu. Po prostu nie miał przy sobie dokumentów a kanarom nie chciało się czekać na przyjazd służb bo woleli wsiąść w następny autobus i tam kogoś złapać.

PoMaluchu

2014-02-06, 00:08
wyobrażam sobie jak wy byście reagowali na ich miejscu. Stali byście jak p*zdy, bo nie wolno przytrzymać, bo nie wolno nic powiedzieć.

rawsa2

2014-02-06, 00:31
Sayagin666 napisał/a:

pie**olisz. Jeśli zrobisz stłuczkę to powinni Cię policmajstry zaj***ć na miejscu, że jezdzić nie umiesz... ?



Jeśli zrobisz stłuczkę i sp***olisz to powinieneś od razu kulkę w kolano dostać żebyś następnym razem przyjął na klatę kare za swój czyn a nie sp***alał jak jakaś ciota. Też jeżdżę czasami bez biletu ale wstyd by mi było uciekać jak jakiś szczur z autobusu.


HAL9000/2 napisał/a:

kanarzyca jest w błędzie: znajduje sie w przestrzeni publicznej gdzie w kadrze jest więcej niz 5 osób.



Nagrywać może ale rozpowszechniać już nie. Skąd Ty takie informacje wziąłeś? Co ma 5 osób do tego? Zgody nie potrzebujesz od:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Kontroler nie jest osoba powszechnie znaną i nie stanowi jedynie szczegółu na tym nagraniu więc autor może spodziewać się listu gończego na stronie policji jeśli Pani z plakietka zrobiła mu fotkę


Co do nagrania to brawa dla kanarów, a "bohaterowi" na filmie proponuję zapłacić od pani mandat skoro tak żwawo jej bronił.

Halman

2014-02-06, 00:55
rawsa2 napisał/a:


Nagrywać może ale rozpowszechniać już nie. Skąd Ty takie informacje wziąłeś? Co ma 5 osób do tego? Zgody nie potrzebujesz od:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Kontroler nie jest osoba powszechnie znaną i nie stanowi jedynie szczegółu na tym nagraniu więc autor może spodziewać się listu gończego na stronie policji jeśli Pani z plakietka zrobiła mu fotkę



minimum 5 osób w kadrze to żelazna zasada stosowana przez stacje telewizyjne by nie łamać praw do ochrony wizerunku osoby/osób filmowanych.

punktem 1-szym sam sobie zaprzeczasz: Ta Pani jest w pracy i wykonuje zawodowo publiczne czynności służbowe (jak jej sie nie podoba filmowane może zmienić pracę np na palacza CO.

Dodatkowo punktem 2-gim potwierdzasz możliwość i prawo filmowania w tym przypadku zgromadzenia (kluczem do wygranej sprawy przez filmującego jest definicja słowa zgromadzenie). średnia słaba papuga dała by z tym radę bez kłopotu w sadzie.

ja...........ax

2014-02-06, 01:15
jak nie miała to ch*j ej w dupę ale przepisy są takie że kanar nie ma prawa jej dotknąć od tego jest policja a dwa te chamy często potrafią cię zatrzymać kiedy wysiadasz, zanim debil łaskawie raczy sprawdzić bilet autobus rusza i puszczają cię na następnym przystanku wiesz jaka to radość zapie**alać z buta jak się do pracy spieszysz?

Wizard

2014-02-06, 01:24
i tak może robić zdjecia i nagrywac :) jest w miejscu publicznym ;) najwyzej nie mozę upubliczniac bez zgody :D ale to cenzura na oczka i heja :D

juby0001

2014-02-06, 01:50
a ja pie**olę i nie kupuję biletów. nie stać mnie. jak bilety były po 1.20 to kupowałem, spoko.

a teraz k***a po 4 zł za bilet 20 minutowy...bez przesady.