18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczecińscy Kanarzy w akcji

Medar92 • 2014-02-05, 23:28
Szarpanie ludzi w autobusach. Oto jak działają Szczecińscy kanarzy. I do tego tekst "ja też panu robie zdjęcie " :fuck-off:



zaj***ne z facebooka

Ceembe

2014-02-06, 10:01
k***a ja nie rozumiem jak można jeździć na gapę. Za gówniarza też często jeździłem ale wiadomo wtedy człowiek głupi i nie rozumie jak pewne systemy działają. Przejazd autobusem to jest usługa i jak bilety są za drogie to zapie**alaj własnym samochodem albo na piechotę, a nie "będzie kontrola czy nie będzie" i jedziesz skulony bo nie ma biletu, a później jak Cię skontrolują to jakieś dziwne sapy. Pepsi też jest drogie to zapie**alasz ze sklepu?

Kamilarz

2014-02-06, 10:13
Kanary to też j***ne sk***ysyny. Moja dziewczyna kiedyś, wsiadając do Kieleckiego mpk chciała kupić bilet i szła o stronę automatu, a że jest niska a ludzi było dużo, ciężko jej było przejść. Wszedł kanar (sk***ysyn) i nie chciał jej przepuścić do automatu tylko wyj***ł karę 100zł. No nie wysiąść za takim ch*jem i nie napie**olić sęków w pysk?

Jab7kO napisał/a:

Bardzo dobrze, że tak robią. Powinni z pałami chodzić i j***ć po kolanach

Ciebie powinni jebnąć w ten pusty łeb, żebyś zmienił nastawienie, że wcale tacy sprawiedliwi nie są

Janóż

2014-02-06, 10:52
k***a nie ma nic za darmo. jeżdżenie na gape jebie lewactwem to raz. Fakt 3 zł za jednorazowy przejazd spóźnionym autobusem to sporo, no ale jak komuś się nie podoba, to zapraszam na rower :p .
No ale jestem za tym, żeby powyżej 10 minut spóźnienia, przejazd był darmowy.

herbalix

2014-02-06, 10:54
chlusniembousniem napisał/a:

Ja zapie**alam bez biletu bo mi szkoda kasy a codziennie i tak nie jeżdżę a jak już to głównie pociągami.



Ja kradnę w sklepach bo mi szkoda kasy a codziennie i tak nie kradnę a jak już to głównie w hipermarketach.

co do narzekanie na ceny biletów: ruszcie raz na jakiś czas dupę do centrum krwiodawstwa. pomożecie komuś, odliczycie sobie darowiznę od podatku, a po jakimś czasie dojdą darmowe przejazdy. wiadomo, trochę to trwa, ale nie wieczność. ja oddaję krew od 18 roku życia. teraz mam niecałe 28 lat i na koncie już dobrze ponad 30 litrów, to oznacza, że od kilku lat jebią mnie ceny biletów.

zajacjuve

2014-02-06, 10:54
Ten co pisał, że powinni z pałami chodzić kanarzy... Powiem Ci, że tak przyj***łeś, jak łysy grzywką o beton. Pusty łubie ale dzięki Tobie wreszcie założyłem sb konto tutaj. Ja rozumiem żeby sprawdzali bilety itd. ALE NIE WTEDY KIEDY KTOŚ WYSIADA Z AUTOBUSU I GO ZATRZYMUJĄ, i wiele razy robią tak, że zatrzymują Cię jak wysiadasz, nie mają prawa! Jeden mnie tak kiedyś zatrzymał w autobusie, to wysiadł razem ze mną na przystanku. Pozdrawiam, to moje pierwsze pociśnięcie Sadolowicze :D

yo_adi

2014-02-06, 11:14
Spier**lac też trzeba umieć! Pozdrawiam wszystkich Boltów

Jab7kO

2014-02-06, 11:26
Kamilarz napisał/a:


Ciebie powinni jebnąć w ten pusty łeb, żebyś zmienił nastawienie, że wcale tacy sprawiedliwi nie są



Proponuję, żebyś popuścił trochę gumę w majtach bo chyba krew do mózgu przestała dopływać. Nie spinaj się jak dziecko. Jak to masz napisane nad swoim awatarem. "W imię zasad". Więc, zasadą jest, aby płacić za przewóz autobusem. łamiesz zasadę, odpowiadasz za to. Proste.


zajacjuve napisał/a:

Ten co pisał, że powinni z pałami chodzić kanarzy... Powiem Ci, że tak przyj***łeś, jak łysy grzywką o beton. Pusty łubie ale dzięki Tobie wreszcie założyłem sb konto tutaj. Ja rozumiem żeby sprawdzali bilety itd. ALE NIE WTEDY KIEDY KTOŚ WYSIADA Z AUTOBUSU I GO ZATRZYMUJĄ, i wiele razy robią tak, że zatrzymują Cię jak wysiadasz, nie mają prawa! Jeden mnie tak kiedyś zatrzymał w autobusie, to wysiadł razem ze mną na przystanku. Pozdrawiam, to moje pierwsze pociśnięcie Sadolowicze :D



Muszę Cię zmartwić. Nieudane to pociśnięcie. Zazwyczaj jak kanar wchodzi, to 1/3 autobusu na następnym przystanku chce wyjść, mimo, że wcześniej tego nie planowali. Przeczytaj co napisałeś i zastanów się czy ma to sens.

MadDave

2014-02-06, 11:31
k***a serio szkoda wam tego 1.40zł na bilet???? typowe cebulowe myślenie, k***a nic dziwnego że w tym kraju wszystko się tak wolno rozwija skoro ludzie nie umieją nawet korzystać z komunikacji! k***a co to za myślenie - że jak publiczne to za darmo ?! bo haaa co mi zrobią!!
Ludzie weźcie mi jakoś racjonalnie wytłumaczcie dlaczego okradanie kogoś jest dla was powodem do dumy? równie dobrze możecie wchodzić do sklepu i zabierać coś o równowartości tego biletu.
j***ne dziady! Cebula z butów wystaje i się jeszcze tym chwalą- Pozdro600 w budowaniu k***a cebulandu z którego inni się śmieją.
Aha - nighdy nie wstawiłem się za kogoś kto nie miał biletu, bo zawsze to byli ludzie po których k***a widać że mają kasę, srajfonik, dobre szmaty, albo menele którzy ewidentnie mają na to wych*jane.

Amen

ponuras

2014-02-06, 11:33
Gdyby puszczali wszystkich bez biletów to ta komunikacja zeszłaby na psy. A tak to mamy coraz więcej nowych autobusów i tramwajów plus robią nam szybką linie. W niektórych tramwajach pojawia się nawet wifi. Ja kupuje pięciomiesięczny, wychodzi mi 40 zika za miecha i nie mam problemów. A gapowiczów j***ć.

Re...........lo

2014-02-06, 11:42
Ale pie**olenie. 1,40 za bilet? Chyba k***a w Warszawie. Tu bilety na pospiech czyli jedyny sensowny autobus ktory nie jedzie z lewego na prawy brzeg wiecej niz 30-40 min. Kosztuje 4 zl. Dodam, ze w 15 min nie dojedziesz, wiec kupujesz 30minutowy - 6 zl. Powrot tez 6 zl. Niektorzy 6 zl to tu na reke na godzine zarabiaja. SIeciowka miesieczna? - 160 zl albo 120zl na jedna pospieszna. k***a, zycze wam wszystkim cwaniakom takich cen w swoich miastach, zebyscie sie zesrali na miekko.

Jab7kO

2014-02-06, 11:48
Rewilo napisał/a:

juz nic



Zdążyłem przeczytać :)
Nie mówimy tu o cenach. Nie masz pieniędzy, nie jedziesz autobusem. Btw. U mnie też tanio za te usługi nie jest. (3.80 aktualnie i ciągle rośnie). Tego ch*ja Ci wybaczę.

myha

2014-02-06, 12:02
W Polsce nie będzie dobrze dopóki nie wypleni się z polaków złodziejstwa i kombinatorstwa. To obecnie drugi największy problem Polski(pierwszy to kompletny brak poszanowania do własności, z czego wynika właśnie między innymi złodziejstwo).
Zaczynając od samej góry do samego dołu społeczeństwa, mam czasem wrażenie że w tym kraju wszyscy zajmują się tylko tym jak najefektywniej okraść i zrobić w h*ja resztę. Oczywiście każdy według swoich możliwości i umiejętności(jak widać co niektórym wystarczy tylko umiejętności żeby okraść i zrobić w h*ja lokalne mpk - na 2 zł).
Tak myślę żeby tą energie traconą na robienie w h*ja innych przeznaczyć na pracę to wszyscy by na tym lepiej wyszli.
Niestety na razie nie widzę większych perspektyw zmian. Od 39 najpierw Niemcy(szmugiel), a potem Ruscy tworzyli warunki w których trzeba było kombinować żeby dało się żyć. Stąd bierze się powszechne przyzwolenie społeczne dla złodziejstwa i kombinatorstwa, a jak jesteś w tym fachu dobry to jesteś uznawany za człowieka obrotnego. Kilka lat temu łudziłem się że zmienią to pokolenia wychowane już nie za komuny, ale działa to tylko w małym stopniu, mam wrażenie że istotnie złodziejstwa jakby mniej, ale tylko troszeczkę że prawie nie widać. Zdecydowana większość jednak w tej kwestii przyjęła wzorce po poprzednich pokoleniach.

Darkeduar

2014-02-06, 12:06
"Nigdy nie ma Pan prawa robić nikomu zdjęć !! W tej chwili ja robię Panu zdjęcie."

maniiiek

2014-02-06, 12:29
Rewilo napisał/a:

Dodam, ze w 15 min nie dojedziesz, wiec kupujesz 30minutowy - 6 zl. Powrot tez 6 zl. Niektorzy 6 zl to tu na reke na godzine zarabiaja. SIeciowka miesieczna?


Jak się mieszka w jakiejś prymitywnej norze to tak jest. W porządnych miastach bilety czasowe są na określony czas od skasowania na wszystkie autobusy w sferze miejskiej LUB do końca linii w autobusie, w którym został skasowany - i w takim wypadku limit czasowy nie obowiązuje.

owoc

2014-02-06, 12:57
ch*j w dupę wszystkim kanarom, bo to k***y j***ne. Sami sobie taki ch*jowy zawód wybrali. Odważni to oni są, ale do dzieci i kobiet. Kiedy podróżuję autobusem z moim bratem, który większość życia spędził w kryminale to nawet się nie pytają, a kiedy się już zapytają wystarczy zwykłe "sp***alaj" by sobie grzecznie poszli. Co odważniejsi spisują kogoś na drugim końcu autobusu.