18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światełko do nieba na hali w Rumi

PiotrusCinek88 • 2024-01-29, 09:40

Owsikowe inzyniery dobrze to pomyśleli.

Halman

2024-01-29, 09:42
a wy wpłaciliście owsiakowi? :-D

przemekkaro

2024-01-29, 09:44
Halman napisał/a:

a wy wpłaciliście owsiakowi?



Tak, za ciebie też

Halman

2024-01-29, 09:46
przemekkaro napisał/a:

Tak, za ciebie też



k***a, myślałem ze bardziej oczywistego sarkazmu już się nie da napisać...

psotny_fiutek

2024-01-29, 10:13


No trzeba być skończonym idiotą, by pirotechnikę odpalać w zamkniętym pomieszczeniu...

Mam nadzieję że policja przyjrzy się sprawie kto to zorganizował i kto to gówno tam odpalił, gdzie jest odpalanie pirotechniki w zamkniętym pomieszczeniu zabronione na całym świecie.

Który to taki geniusz od owsiaka na to wpadł... Znacie nazwisko ?

Pioterrr

2024-01-29, 10:18
psotny_fiutek napisał/a:

No trzeba być skończonym idiotą, by pirotechnikę odpalać w zamkniętym pomieszczeniu...
Mam nadzieję że policja przyjrzy się sprawie kto to zorganizował i kto to gówno tam odpalił, gdzie jest odpalanie pirotechniki w zamkniętym pomieszczeniu zabronione na całym świecie.
Który to taki geniusz od owsiaka na to wpadł... Znacie nazwisko ?



Oj nie pie**ol, przynajmniej mamy co pooglądać.

psotny_fiutek

2024-01-29, 10:25
Pioterrr napisał/a:

Oj nie pie**ol, przynajmniej mamy co pooglądać.



Oglądać to też słabo, jak by hale ci idioci podpalili to by było co ogladać. A tak to zostaje jedynie doj***ć werbalnie wośpowcą za te fajerwerki, co to sam owsiak mówił że się ich pieseczki boją.

A i jeszcze coś dla psiarzy :D


BambiPMT

2024-01-29, 10:53
RÓBTA CO CHCETA k***A.

psotny_fiutek napisał/a:

Oglądać to też słabo, jak by hale ci idioci podpalili to by było co ogladać. A tak to zostaje jedynie doj***ć werbalnie wośpowcą za te fajerwerki, co to sam owsiak mówił że się ich pieseczki boją.
A i jeszcze coś dla psiarzy



Musisz być jak Mahomet. Czyli k***a. A pies k***ę pozna z daleka.

DeLux

2024-01-29, 10:55
Dawaj k***a odpalaj. Hala stoczni była dawno.

kapelan_szturmowy

2024-01-29, 11:19
Rumia... i całe GWE... no kto by się spodziewał...

arturek_w

2024-01-29, 11:36
Bidne pieski i kotki.... No i ptaszki jeszcze...

Siriuz

2024-01-29, 11:39
psotny_fiutek napisał/a:

No trzeba być skończonym idiotą, by pirotechnikę odpalać w zamkniętym pomieszczeniu...
Mam nadzieję że policja przyjrzy się sprawie kto to zorganizował i kto to gówno tam odpalił, gdzie jest odpalanie pirotechniki w zamkniętym pomieszczeniu zabronione na całym świecie.
Który to taki geniusz od owsiaka na to wpadł... Znacie nazwisko ?



Nikt się nie przyjrzy, bo to anty-owsiakizm, a to nie wolno

RoboCat

2024-01-29, 11:42
policja przyjrzy sie temu tak samo jak urzad skarbowy przyjrzy sie ich "dzialalnosci".... "no ale przecie oni dzicioki ratujo!"

BękartProboszcza

2024-01-29, 11:59
RoboCat napisał/a:

policja przyjrzy sie temu tak samo jak urzad skarbowy przyjrzy sie ich "dzialalnosci".... "no ale przecie oni dzicioki ratujo!"



Kto był w szpitalu ten widział sprzęt od Owsiaka. Ale c**y dalej będą pie**olić i straszyć skarbówka itd. Przelejcie na szamana rydzola jak nie pasuje.

Siriuz

2024-01-29, 12:03
BękartProboszcza napisał/a:

Kto był w szpitalu ten widział sprzęt od Owsiaka. Ale c**y dalej będą pie**olić i straszyć skarbówka itd. Przelejcie na szamana rydzola jak nie pasuje.



No tak, bo wystarczy kupic trochę sprzętu na dzieci i można już robić co się chce. k***a, niech tylko gangusy z Brazyli i Meksyku na to wpadną to już będą całkiem nietykalni.