18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światełko do nieba na hali w Rumi

PiotrusCinek88 • 2024-01-29, 09:40

Owsikowe inzyniery dobrze to pomyśleli.

Ukasz995

2024-01-29, 17:57
Ja wpłaciłem za jarka i za ojca z Torunia

ProVVe

2024-01-29, 19:15
Janusz_k napisał/a:

Acha i to jest wina Owsiaka? za gradobicia też jest winny?



I tylko to wyłowiłeś? Z całego tekstu? Tak wina owsiaka bo łatwo kupić sprzęt i czesc pieniędzy ukryć w niejasnych okolicznościach mając rozne organizację, spółki niż naprawdę pomóc. Tak część środków ginie, sprzęt jest idioci sie cieszą jak pedały na paradzie równości. Powtórzę ---> otwieram zbiórkę wpłać mi 100mln nawet za 90mln kupie sprzęt. I kiedy mowie otwarcie ze 10mln zabiorę dla siebie bo powiem naiwnym żeby za mnie zbierali kase to wpłacisz? Czy będziesz się pruć? Takie właśnie bezmózgi są w naszym kraju.... k***a tekst na setki słów, a ten mi z gradobiciem wylatuje... A cala służba zdrowia... To te jego maszynki są jak posypywanie gówna pudrem. Jednak to już inny temat jak kuleje to wszystko.

GRAWER47 napisał/a:

Chociażby mnie... owsiak to j***ny złodziej i malwersant..
aż sie zalogowałem aby dać piwo. Trzymaj się tam ty wyzyskiwaczu pracujących mas i oby skarbówka nigdy nie dowiedziała się o twoim istnieniu.



Dzięki, dzięki kontrolę są regularne nie ma co sie martwic :D . Pamiętaj szaraków pilnują bo jak powiedziała osoba tam pracująca. Łatwiej złapać i wyegzekwować pieniążki od małych niż udowodnić i doprowadzić kolosa do sądu i wymusić spłatę. To jest oficjalnie powiedziane tam.

olas

2024-01-29, 19:16
j***ć biedę.



Nie wystraszysz psów petardami jeśli nie będzie ich na hali stonks

dgfdfg

2024-01-29, 19:45
Powinna być zbiorka WOŚP na nową nogę Velture

smc

2024-01-29, 20:33
Nie wieże w to co widze.

Jarek_Wielki

2024-01-29, 21:05
pedalstwo samo si wykończy! szkoda że tak długo to potrwa! wośp to wstyd na cały świat!

BękartProboszcza

2024-01-29, 21:09
Oo powinien Jurek zbierać na leczenie bólu dupy - wielu z tąd by skorzystało :lol:

turor

2024-01-29, 21:59
olas napisał/a:

j***ć biedę.
Nie wystraszysz psów petardami jeśli nie będzie ich na hali stonks



Seba, przerwa ci się kończy. Idź sprzątać kible po irolach :D

mazga50

2024-01-29, 22:20
Halman napisał/a:

a wy wpłaciliście owsiakowi?



Poj***ło cię?

psotna_cipka

2024-01-29, 23:28
smc napisał/a:

Nie wieże w to co widze.



Bo jeśli wieża jest wysoka to słabo widać co jest na dole.

majeńka

2024-01-30, 00:40
ProVVe napisał/a:

Chociażby mnie... owsiak to j***ny złodziej i malwersant... Ale ok ch*j. Daj mi 100mlz kupie za 80mln sprzęt a 20mln powiem, że w sumie to na organizację i na festiwal i na ch*j wie co

Przez lata PiSuary go prześwietlali od każdej możliwej strony. To że nie znaleźli nic za co mogliby go udupić dowodzi że Owsik złodziejem nie jest.

turor

2024-01-30, 06:23
majeńka napisał/a:

Przez lata PiSuary go prześwietlali od każdej możliwej strony. To że nie znaleźli nic za co mogliby go udupić dowodzi że Owsik złodziejem nie jest.



A Bolek nie donosił tylko opowiadał anegdoty o kolegach :D

BękartProboszcza

2024-01-30, 06:52
turor napisał/a:

A Bolek nie donosił tylko opowiadał anegdoty o kolegach



A jaruś na kucyku z szabelką walczył o niepodległiść

:mrgreen:

ProVVe

2024-01-30, 10:12
majeńka napisał/a:

Przez lata PiSuary go prześwietlali od każdej możliwej strony. To że nie znaleźli nic za co mogliby go udupić dowodzi że Owsik złodziejem nie jest.



No właśnie znaleziono i mowilem wyraznie napisałem co zrobil aby nie wyszlo na jaw... Jego zona zawiesila/zamrozila dzialalnosc i otworzyla kolejna spolke corke... Czytaj czlowieku ze zrozumieniem..., A to, że w WOSP samym w sobie nie znaleźli, nie znaczy że jest niewinny.... Wykorzystuje luki prawne, meandruje między przepisami, uzywa osób trzecich, wykorzystuje znajomości i koneksje po tatusiu etc etc...

BękartProboszcza

2024-01-30, 11:54
ProVVe napisał/a:

No właśnie znaleziono i mowilem wyraznie napisałem co zrobil aby nie wyszlo na jaw... Jego zona zawiesila/zamrozila dzialalnosc i otworzyla kolejna spolke corke... Czytaj czlowieku ze zrozumieniem..., A to, że w WOSP samym w sobie nie znaleźli, nie znaczy że jest niewinny.... Wykorzystuje luki prawne, meandruje między przepisami, uzywa osób trzecich, wykorzystuje znajomości i koneksje po tatusiu etc etc...




Taaak a pisiory z całą machiną sądowo prokuratorską tego nie wywąchały a ty " pies tropiciel" szybko to rozpracowałeś i tu opisujesz - brawo .

:mrgreen:



:mrgreen: