18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światełko do nieba na hali w Rumi

PiotrusCinek88 • 2024-01-29, 09:40

Owsikowe inzyniery dobrze to pomyśleli.

Siriuz

2024-01-30, 12:45
BękartProboszcza napisał/a:

Taaak a pisiory z całą machiną sądowo prokuratorską tego nie wywąchały a ty " pies tropiciel" szybko to rozpracowałeś i tu opisujesz - brawo .



A nie przyszło Ci do głowy, że zachodzi jedno z poniższych?

a) PiS i PO to jedno gówno i działają razem; ręka rękę myje
b) PO ma duże media i parlament EU, i trudno byłoby im odj***ć Owsiaka bez totalnej burzy o potencjalnie kolosalnych konsekwencjach

Ile było afer i przekrętów od '89 a ilu znasz polityków, którzy zostali skazani, lub w szczególności skazani na długoletnie wyroki?

Tak choćby afera reprywatyzacyjna kiedy w samej Warszawie ukradziono majątki warte dziesiątki milionów zł - kto za to beknął?

Dziury i karuzele VATowskie na setki milionów zł - kto za to beknął?

przemekkaro

2024-01-30, 14:41
ProVVe napisał/a:

Chociażby mnie... owsiak to j***ny złodziej i malwersant... Ale ok ch*j. Daj mi 100mlz kupie za 80mln sprzęt a 20mln powiem, że w sumie to na organizację i na festiwal i na ch*j wie co (gdzie każdy robie za darmo i mu pomaga za darmo). Przegrał sprawy sądowe, nie chciał pokazać ksiąg Jak sad prosil, żeby zakończyć wszytko w jeden dzień. Ja prowadząc firmę musze mieć kryształ i skarbówka ma dostęp do wszystkich papierów. Od tego owsiaka nauczyłem się jednego. Mianowicie jeśli skarbówka dopierodli sie do jakieś "spółki córki" (która prowadziła jego zona) to mogę zawiesić/zamrozić jej działalność. Sprawa również jest zamrożona i wisi w nicosci... owsiak to najgorszy sort sk***ysyna ponieważ wykorzystuje dobroc ludzi do wzbogacenia się. Jedna chata nazwana "ośrodkiem szkoleniowym" gdzie 1-2 razy na tydzień w roku wpada ekipa karetki na "szkolenie" i to już jie jest willa/dom/ch*j wie co. Jeśli on zarabia jak mówił 10tys teraz 14tys na rękę to nie jest wstanie wybudować tego co ma z własnych środków mając rodzinę i bieżące wydatki. Każdy dorosły, pracujący człowiek to wie, a jak nie wie to musi wyprowadzić siw od rodziców i zacząć vudowac swoje gniazdo. Na tego ch*ja nie można złego słowa powiedzieć bo małpy zaraz dra ryja "maszyny w szpitalach"... ch*ja z tych maszyn jak nie ma kasy na ich używanie (pomijam fakt że chyba KAZDY był prywatnie kiedy chodzi o nagła sprawę zdrowotna... Ja wiekszosc musialem prywatnie albo czekac 6 miechow). A sprawa pieniędzy dziesiątki milionów nie jest do dzisiaj rozwiązana. Każdemu wielkiemu obrońcy ch*j w pysk i dupe. Ja domaga się sprawiedliwego traktowanie każdego. Debil nie zrozumie, a wieczny obibok co gowno osiągnął i nie przepracowal dobrze paru lat na swoj rachunek również.



Jednak jestes tępy. Pis ktory Owsiaka chciał od zawsze uj***ć teraz mając 8 lat i wszystkie możliwe środki w rece nie dobrali sie do niego ??? Serio jestes głupi h*j

Siriuz napisał/a:

A nie przyszło Ci do głowy, że zachodzi jedno z poniższych?
a) PiS i PO to jedno gówno i działają razem; ręka rękę myje
b) PO ma duże media i parlament EU, i trudno byłoby im odj***ć Owsiaka bez totalnej burzy o potencjalnie kolosalnych konsekwencjach
Ile było afer i przekrętów od '89 a ilu znasz polityków, którzy zostali skazani, lub w szczególności skazani na długoletnie wyroki?
Tak choćby afera reprywatyzacyjna kiedy w samej Warszawie ukradziono majątki warte dziesiątki milionów zł - kto za to beknął?
Dziury i karuzele VATowskie na setki milionów zł - kto za to beknął?



To co oni robili wywołując dużo większe burze a i w dupie pis miał co by sobie o tym pomyslal Parlament EU, jakby mieli za co go ujwalić to by to zrobili w pierwszym roku swoich rzadów.

Siriuz

2024-01-30, 15:58
przemekkaro napisał/a:

To co oni robili wywołując dużo większe burze a i w dupie pis miał co by sobie o tym pomyslal Parlament EU, jakby mieli za co go ujwalić to by to zrobili w pierwszym roku swoich rzadów.



Cóż, zatem jesteś mniej bystry niż Kaczor :)

Adenoid_Hynkel

2024-01-31, 00:18
Fajnopolaczki się cieszo że raz majo swoje świento... Rekompensują sobie zj***nie umysłowe i bycie scierwem na codzien.

Heliar

2024-01-31, 01:04
BękartProboszcza napisał/a:

Taaak a pisiory z całą machiną sądowo prokuratorską tego nie wywąchały a ty " pies tropiciel" szybko to rozpracowałeś i tu opisujesz - brawo .



Takiego k***a nie ogarniętego debila jak ty, powinni topić po wykryciu sp***olenie umysłowego. Każdy choć ćwierć inteligentny człowiek wie, że Owsik to złodziej, największy matacz III RP, śmiejący się takim jak ty w twarz.

https://www.patrzymy.pl/ponad-40-000-zl-pensji-i-100-000-000-zl-do-pelnej-dyspozycji-rodziny-owsiakow/

riffa

2024-01-31, 01:50
Heliar napisał/a:

Takiego k***a nie ogarniętego debila jak ty, powinni topić po wykryciu sp***olenie umysłowego. Każdy choć ćwierć inteligentny człowiek wie, że Owsik to złodziej, największy matacz III RP, śmiejący się takim jak ty w twarz.



Ta stronka z której czerpiesz informacje na każdym kroku przypomina, że jest obiektywna, patrzy tylko na fakty i szczyci się wyciąganiem wniosków. Każdy ćwierćgłowek i półinteligent wie, że jak ktoś usilnie próbuje przekonać Cię, że mówi prawdę to wali Cię w ch*ja jak tylko się da. Nasze przekonania nie pozwalają na żaden obiektywizm.

Enjoy your echo chamber.

PieronJasnySzlag

2024-01-31, 16:37
przemekkaro napisał/a:

Jednak jestes tępy. Pis ktory Owsiaka chciał od zawsze uj***ć teraz mając 8 lat i wszystkie możliwe środki w rece nie dobrali sie do niego ??? Serio jestes głupi h*j
To co oni robili wywołując dużo większe burze a i w dupie pis miał co by sobie o tym pomyslal Parlament EU, jakby mieli za co go ujwalić to by to zrobili w pierwszym roku swoich rzadów.



Nikt w Polsce nie jest tak głupi żeby uj***ć świetego Jerzego, patrona wszystkich niewyskrobanych dzieci.
To by uczyniło z niego mennczennika na wieki i jeden dzień dłużej. Siema!

Pamiętam jak lata wstecz coroku próbowałem dyskutować z serduszkowymi sekciarzami to zawsze kończyło się tym że kazali mi podpisać oświadczenie o nieleczeniu, życzyli śmierci, cierpienia i kalectwa moim dzieciakom, rodzicom, bliskim i mi. No istne miłosierdzie.
Takie miłosierdzie jakie ma naj***ny Owsik na woodstoku kiedy ze sceny darł ryja że dojedzie tych sk***ysyńskich pisiorów, że jebie ich mocno, że rozpie**oli ich...
Normalna sekta ten cały wośp.

Teraz widze ze troche się zmienia na lepsze bo jest coraz więcej ludzi którzy otwierają oczy.

przemekkaro

2024-01-31, 18:35
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nikt w Polsce nie jest tak głupi żeby uj***ć świetego Jerzego, patrona wszystkich niewyskrobanych dzieci.
To by uczyniło z niego mennczennika na wieki i jeden dzień dłużej. Siema!
Pamiętam jak lata wstecz coroku próbowałem dyskutować z serduszkowymi sekciarzami to zawsze kończyło się tym że kazali mi podpisać oświadczenie o nieleczeniu, życzyli śmierci, cierpienia i kalectwa moim dzieciakom, rodzicom, bliskim i mi. No istne miłosierdzie.
Takie miłosierdzie jakie ma naj***ny Owsik na woodstoku kiedy ze sceny darł ryja że dojedzie tych sk***ysyńskich pisiorów, że jebie ich mocno, że rozpie**oli ich...
Normalna sekta ten cały wośp.
Teraz widze ze troche się zmienia na lepsze bo jest coraz więcej ludzi którzy otwierają oczy.



Masz problem z tym ze kazdali ci wypie**alac zyczyli smierci zero milosierdzia , a ty ? sam piszesz o nich niewyskrobane dzieci no to jest milosierdzie....
z wamia taka gadka najpierw drzecie morde ze Owsiak kradne , potem jak dostajecie strzal z pytaniem ile czasu siedzial za kradzieże , ile razy pis go stawial przed sądem to walicie argument ze nikt nie jest na tyle glupi zeby sie z nim sądzic :) No serio tępe to w h*j
tak coraz wiecej ludzi otwiera oczy i coraz wiecej orkiestra zbiera kasy z roku na rok :)
Podaj ptrzyklad jak darla sie ze sceny ze : dojedzie tych sk***ysyńskich pisiorów " byles slyszales czy mama ci mowila ???

berhol

2024-01-31, 19:22
Dobrze lewackiemu owsikowi , wypalić to robactwo!!!!!!!!!

łopatolog

2024-01-31, 22:15
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajnopolaczki się cieszo że raz majo swoje świento... Rekompensują sobie zj***nie umysłowe i bycie scierwem na codzien.



Lepiej bym tego nie ujął. A teraz jeszcze wylew sraki z ich strony bo "papieża/rydzyka ateistów obrażają". Ameby umysłowe których świat ogranicza się do PiS-PO i "bo owsiak sprzent kupuje obys zdeh pisowcu nie masz prawa byc leczony sprzentem z serduszkiem". Najgorzej, że mają prawo głosu...

konrad.p1

2024-02-02, 16:04
Światełko pojeba

spyyd3r

2024-02-04, 22:22
Halman napisał/a:

a wy wpłaciliście owsiakowi?



Tak na Ciebie tez. Przyda Ci sie maszyna z wosp inwalido

przemekkaro

2024-02-07, 09:41
Ciekawe czy ci wszyscy co tak jezdza po WOSP przestali juz kupować w biedronce i lidlu :)

PieronJasnySzlag

2024-02-20, 16:31
przemekkaro napisał/a:

Masz problem z tym ze kazdali ci wypie**alac zyczyli smierci zero milosierdzia , a ty ? sam piszesz o nich niewyskrobane dzieci no to jest milosierdzie....
z wamia taka gadka najpierw drzecie morde ze Owsiak kradne , potem jak dostajecie strzal z pytaniem ile czasu siedzial za kradzieże , ile razy pis go stawial przed sądem to walicie argument ze nikt nie jest na tyle glupi zeby sie z nim sądzic No serio tępe to w h*j
tak coraz wiecej ludzi otwiera oczy i coraz wiecej orkiestra zbiera kasy z roku na rok
Podaj ptrzyklad jak darla sie ze sceny ze : dojedzie tych sk***ysyńskich pisiorów " byles slyszales czy mama ci mowila ???



Nie rozumiesz podstawowych rzeczy. Jeśli myślisz że takie osoby jak owsiak, tusk, kaczyński czy inny sekciaż kiedykolwiek stanie przed sądem za kradziesz to zejdź na ziemie. Na tym pułapie to się kradnie oficjalnie pod okiem kancelarii prawnych.
Odbijając piłeczkę dlaczego owsik wycofał pozew dla matki kurki o zniesławienie?? Wystarczyło przynieść kwity orkiestry, wygrać sprawe sądową i zamknąć ryje wszystkim którzy uważają że kradnie...

Ze 4 lata temu na brudstoku owsik za dużo wypił i nawalony wszedł na scene i zaczął się odgrażać pisiorom że jak go tkną to ich pozabija i zniszczy... Żenujący widok tymbardziej że jak na ironie pare godzin wcześniej były wykłady o mowie nienawiści :D hehe.
Oczywiście filmik jest praktycznie niedostępny bo w polsce komuniści mają najlepszych prawników ale kto widział ten wie (spytaj swojej starej)

przemekkaro

2024-02-21, 07:07
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nie rozumiesz podstawowych rzeczy. Jeśli myślisz że takie osoby jak owsiak, tusk, kaczyński czy inny sekciaż kiedykolwiek stanie przed sądem za kradziesz to zejdź na ziemie. Na tym pułapie to się kradnie oficjalnie pod okiem kancelarii prawnych.
Odbijając piłeczkę dlaczego owsik wycofał pozew dla matki kurki o zniesławienie?? Wystarczyło przynieść kwity orkiestry, wygrać sprawe sądową i zamknąć ryje wszystkim którzy uważają że kradnie...
Ze 4 lata temu na brudstoku owsik za dużo wypił i nawalony wszedł na scene i zaczął się odgrażać pisiorom że jak go tkną to ich pozabija i zniszczy... Żenujący widok tymbardziej że jak na ironie pare godzin wcześniej były wykłady o mowie nienawiści hehe.
Oczywiście filmik jest praktycznie niedostępny bo w polsce komuniści mają najlepszych prawników ale kto widział ten wie (spytaj swojej starej)



Proszę pokaz ten film gdzie mowi ze ich pozabija ? i blagam nie pie**ol ze cos w tych czasach zniknie z neta !! tam pod scena sa zawsze tysiące ludzi wiec jakby taka akcja miala miejsce to filmy by setkami lataly w necie. Tylko mi nie pisz ze Owsiak je poblokował wszystkie ze ani jednego nie ma w sieci. I ze w TVP nie było afery ze naj***ny Owsiak krzyczął takie slowa ??!! włącz myslenie. 3 minuty po tej akcji cała pisowska wtedy telwizja by sie nad tym spuszczala tydzien.
Ok ale na jakiej podstawie wiesz ze kradną i czemu z tym nic nie zorbisz ??