18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światełko do nieba na hali w Rumi

PiotrusCinek88 • 2024-01-29, 09:40

Owsikowe inzyniery dobrze to pomyśleli.

BękartProboszcza

2024-01-29, 12:21
Siriuz napisał/a:

No tak, bo wystarczy kupic trochę sprzętu na dzieci i można już robić co się chce. k***a, niech tylko gangusy z Brazyli i Meksyku na to wpadną to już będą całkiem nietykalni.




Nie bój nic pisowe ćwoki już nie raz ich sprawdzali i co i ciulsko do niczego nie mogli się doj***ć.Za to sami kradli jak najęci i walili wałki na potęgę a potem płacz że wąsikowej zimno .

ungubungu

2024-01-29, 12:38
Inżynier k***a. Hahahah co za łeb

turor

2024-01-29, 12:58
Rumia. Kaszubi nigdy nie słynęli z inteligencji :D

Siriuz

2024-01-29, 13:01
BękartProboszcza napisał/a:

Nie bój nic pisowe ćwoki już nie raz ich sprawdzali i co i ciulsko do niczego nie mogli się doj***ć.Za to sami kradli jak najęci i walili wałki na potęgę a potem płacz że wąsikowej zimno .



Rozumiem, że Ty z tych dla których każdy kto przeciwko nam to pisowski ćwok. No więc, zachęcam do prześledzenia historii przepychanek sądowych z Matką Kurką... Taki ten Owsiak kryształowo czysty, że musi tworzyć różne spółki zależne, potem ich bronić przed prześwietleniem a same sprawozdania zawierają kolosalne luki, choćby kwestię odsetek od lokat bankowych.

Domyślam się, że sam ani razu nie kiwnąłeś palcem, żeby przyjrzeć się jego działalności, ale wierzysz na słowo dane przez owsiakowe media ze jest czysty jak łza?

BękartProboszcza

2024-01-29, 13:20
Siriuz napisał/a:

Rozumiem, że Ty z tych dla których każdy kto przeciwko nam to pisowski ćwok. No więc, zachęcam do prześledzenia historii przepychanek sądowych z Matką Kurką... Taki ten Owsiak kryształowo czysty, że musi tworzyć różne spółki zależne, potem ich bronić przed "prześwietleniem" a same sprawozdania zawierają kolosalne luki, choćby kwestię odsetek od lokat bankowych.
Domyślam się, że sam ani razu nie kiwnąłeś palcem, żeby przyjrzeć się jego działalności, ale wierzysz na słowo dane przez owsiakowe media ze jest czysty jak łza?




Czekaj przeciwko "wam" czyli w ilu osobach tu występujesz?Dla ścisłości mam wielkie " poszanowanie " o większości polityków.

motorcycleman

2024-01-29, 13:21
BękartProboszcza napisał/a:

o do niczego nie mogli się doj***ć



Nie, wcale wyłudzacz w czerwonych okularkach nie ma wyroków i kar za nieudostępnienie dokumentów... wcale.

Ale to mi zwisa - mnie bardziej interesuje ile ta pijawka dostaje od samorządów bez żadnego trybu, przetargu ani konkursu.

Siriuz

2024-01-29, 13:44
BękartProboszcza napisał/a:

Czekaj przeciwko "wam" czyli w ilu osobach tu występujesz?Dla ścisłości mam wielkie " poszanowanie " o większości polityków.



Potwierdź proszę, że przypie**oliłeś się do "wam" w zdaniu: "Rozumiem, że Ty z tych dla których każdy kto przeciwko nam to pisowski ćwok", bo to niezła abstrakcja i mam problem, żeby ogarnąć co miałeś na myśli.

RoboCat

2024-01-29, 14:53
nie ma wiekszego hejtu niz ten saczacy sie jad z tvn do ludzi a pozniej od tych ludzi na reszte.... nawet tvp to pikus przy tym czym karmia tych glabow...

ProVVe

2024-01-29, 15:36
BękartProboszcza napisał/a:

Czekaj przeciwko "wam" czyli w ilu osobach tu występujesz?Dla ścisłości mam wielkie " poszanowanie " o większości polityków.



Chociażby mnie... owsiak to j***ny złodziej i malwersant... Ale ok ch*j. Daj mi 100mlz kupie za 80mln sprzęt a 20mln powiem, że w sumie to na organizację i na festiwal i na ch*j wie co (gdzie każdy robie za darmo i mu pomaga za darmo). Przegrał sprawy sądowe, nie chciał pokazać ksiąg Jak sad prosil, żeby zakończyć wszytko w jeden dzień. Ja prowadząc firmę musze mieć kryształ i skarbówka ma dostęp do wszystkich papierów. Od tego owsiaka nauczyłem się jednego. Mianowicie jeśli skarbówka dopierodli sie do jakieś "spółki córki" (która prowadziła jego zona) to mogę zawiesić/zamrozić jej działalność. Sprawa również jest zamrożona i wisi w nicosci... owsiak to najgorszy sort sk***ysyna ponieważ wykorzystuje dobroc ludzi do wzbogacenia się. Jedna chata nazwana "ośrodkiem szkoleniowym" gdzie 1-2 razy na tydzień w roku wpada ekipa karetki na "szkolenie" i to już jie jest willa/dom/ch*j wie co. Jeśli on zarabia jak mówił 10tys teraz 14tys na rękę to nie jest wstanie wybudować tego co ma z własnych środków mając rodzinę i bieżące wydatki. Każdy dorosły, pracujący człowiek to wie, a jak nie wie to musi wyprowadzić siw od rodziców i zacząć vudowac swoje gniazdo. Na tego ch*ja nie można złego słowa powiedzieć bo małpy zaraz dra ryja "maszyny w szpitalach"... ch*ja z tych maszyn jak nie ma kasy na ich używanie (pomijam fakt że chyba KAZDY był prywatnie kiedy chodzi o nagła sprawę zdrowotna... Ja wiekszosc musialem prywatnie albo czekac 6 miechow). A sprawa pieniędzy dziesiątki milionów nie jest do dzisiaj rozwiązana. Każdemu wielkiemu obrońcy ch*j w pysk i dupe. Ja domaga się sprawiedliwego traktowanie każdego. Debil nie zrozumie, a wieczny obibok co gowno osiągnął i nie przepracowal dobrze paru lat na swoj rachunek również.

Janusz_k

2024-01-29, 16:07
ProVVe napisał/a:

ch*ja z tych maszyn jak nie ma kasy na ich używanie (pomijam fakt że chyba KAZDY był prywatnie kiedy chodzi o nagła sprawę zdrowotna



Acha i to jest wina Owsiaka? za gradobicia też jest winny?


mesjans

2024-01-29, 17:00
Mi się podobało.

PieronJasnySzlag

2024-01-29, 17:10
BękartProboszcza napisał/a:

Kto był w szpitalu ten widział sprzęt od Owsiaka. Ale c**y dalej będą pie**olić i straszyć skarbówka itd. Przelejcie na szamana rydzola jak nie pasuje.


Sprzęt od Owsiaka to mogłeś widzieć jak Ci Owsiak ch*jem przed nosem wymachiwał.
A sprzet szpitalny z serduszkiem to jest sponsorowany przez ludzi a nie Owsiaka.
Nauczcie się głąby to rozróżniać bo traktujecie owsiaka jak stare mohery rydzyka. Dwie te same sekty z dwoma świetymi.

A co do Owsiaka to ch*j z nim bo za pieniądze zebrane na dzieci zrobił sobie obrzydliwą kampanie polityczną dla tuska.
Na to idą wasze pieniążki, hihi, frajerzy.

elim

2024-01-29, 17:35
Dzięki tym fajerwerkom mógł wysłać do nieba nie tylko światełko ale i osoby które to oglądały jakby się coś podpaliło w tej hali od nich.

GRAWER47

2024-01-29, 17:39

Chociażby mnie... owsiak to j***ny złodziej i malwersant..

ProVVe napisał/a:


aż sie zalogowałem aby dać piwo. Trzymaj się tam ty wyzyskiwaczu pracujących mas i oby skarbówka nigdy nie dowiedziała się o twoim istnieniu.