18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supermoto i wkurwiony dziadek

ja i chuj • 2012-10-05, 16:28
Jakiś głupi ch*j dowala się do chłopaków na torze. :-)

xts

2012-10-05, 16:47
a chłopaki próbują się zniżyć do poziomu tego typa, zamiast machnąć ręką to typ się nakręca i zgrywa dzollera na potrzebe kamerki

Skid17

2012-10-05, 16:55
ach, więc to jest tor do tych małych zabawek RC zdalnie sterowanych więc motorom tam nie wolno jeździć, rozumiem, wk***iający ten dziadek no ale troche racji ma

Fazer6

2012-10-05, 16:59
k***a jak ja bym tego dziadka bił .. chlopaki se jezdzą ,nic nie niszcza nie kopią smietnikow nie skacza po ławkach a ten sie przypie**ala..

xts

2012-10-05, 17:03
Fazer6 napisał/a:

k***a jak ja bym tego dziadka bił .. chlopaki se jezdzą ,nic nie niszcza nie kopią smietnikow nie skacza po ławkach a ten sie przypie**ala..



a z ich tłumików słychać spiew ptaków. Te tłumiory tak napie**alają, że się dom trzęsie, też bym się wk***ił. Tamtejsi mieszkańcy żadnej zgody nie dawali na tor dla crossowców więc jednym słowem wypie**alać

Fazer6

2012-10-05, 17:04
to niech dziadek wlaczy z miastem zeby tor zlikwidowali a nie z nimi

fun88

2012-10-05, 17:07
jak by mi k***y pod oknem jezdzili to tez bym sie wk***ial

xts

2012-10-05, 17:08
Fazer6 napisał/a:

to niech dziadek wlaczy z miastem zeby tor zlikwidowali a nie z nimi



po co mają likwidować tor dla rc? bo banda idiotów tam się wbija?

Fazer6

2012-10-05, 17:15
up jestes upierdliwy jak ten dziadek. a swoja droga ciekawe co dziadek robil jak był mlody ? pewnie tez szalał na jakis sposob alee kiedy to bylo..

piratv90

2012-10-05, 17:20
za miasto wypie**alać z tymi crossami

wielkie chojraki na prostym asfalcie a w terenie c**y............

xts

2012-10-05, 17:21
Fazer6 napisał/a:

up jestes upierdliwy jak ten dziadek. a swoja droga ciekawe co dziadek robil jak był mlody ? pewnie tez szalał na jakis sposob alee kiedy to bylo..



dobra dobra odwracasz kota ogonem. Nie obejrzałeś całego filmiku i się udzielasz. Pewnie zobaczyłeś jakiegoś dziadka z siekierką i śmiejących się dzollerów i zaszufladkowałeś dziadka, że się dopie**ala do biednych chlopców, którzy rozwijają swoją pasję psując komuś dzień. Później pewnie pojadą sobie gdzieś do lasu i rozpie**olą drogi strasząc zwierzynę.

RuBu

2012-10-05, 17:31
tak samo jest z torami to motocrossu - wbij się tam samochodem 4x4 - zabija cie - bo rozwalasz - to jest tor do rc - nie dla motorów/aut i tyle. A jak chłopaki tego nie rozumieją - to może czas odstawić motory do garażu i śmiagać rowerami.

Mr.Slurrpy

2012-10-05, 17:47
W sumie to dziadek ma trochę racji w tym co mówi.

Daniken

2012-10-05, 17:51
xts napisał/a:

... Później pewnie pojadą sobie gdzieś do lasu i rozpie**olą drogi strasząc zwierzynę.



Dokładnie a potem zsiądą z motocykli i odlecą w stronę zachodzącego słońca na magicznych jednorożcach :)


k***a ludzie... Gdzie oni mają motocyklami jeździć ? Po mieście źle bo dawcy, w terenie źle bo niszczą lasy, na torze źle bo k***a hałasują. Panie premierze - jak żyć ?!

ButcheredAtBirth

2012-10-05, 17:53
Bo dziadek ma rację, ale że
ja i ch*j napisał/a:

Jakiś głupi ch*j dowala się do chłopaków na torze.

to i tak połowa osób teraz będzie twierdziła, że dziadek jest tępy, ograniczony, itp. itd. :roll:

@up Nie pie**ol, że nie ma gdzie jeździć, bo kto chce ten znajdzie miejsce gdzie będzie jeździł nikomu nie przeszkadzając i nic nie niszcząc. No chyba, że jest tak ograniczony, że nawet musi Tuska pytać, co ma robić :-|