18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supermoto i wkurwiony dziadek

ja i chuj • 2012-10-05, 16:28
Jakiś głupi ch*j dowala się do chłopaków na torze. :-)

okar19

2012-10-06, 17:28
jeżeli mieszka gdzieś w pobliżu i mu ten hałas przeszkadza to całkiem go rozumiem i nie pie**olcie że jeżdżą na torze czy h*j wie na czym . gdyby wam ktoś dzień w dzień hałasował byście reagowali podobnie ...
pozdro dla napinaczy

Najlepszy_na_świecie

2012-10-07, 11:38
piratv90 napisał/a:

za miasto wypie**alać z tymi crossami

wielkie chojraki na prostym asfalcie a w terenie c**y............



Przeczytaj jeszcze raz tytuł, a potem sprawdź co to jest "supermoto".

Ps.

Pewnie tak jak w Lublinie kupili mieszkania od dewelopera 100m od toru, który był tam od kilkudziesięciu lat i liczą, że teraz pozbędą się toru. I oni tacy poszkodowani, bo nie wiedzieli, że po torze jeżdżą samochody i motocykle. Myśleli pewnie, że to dla dzieci z osiedla i ich czterokołowych rowerków.

zygaa12

2012-10-07, 14:19
Pozakładać DB-kilery i po problemie. Sam latam na SM-ie, ale mam szacunek do innych mieszkańców naszej planety. Na miejscu dziadka wysypał bym wiadro piachu na zakręcie.

xts

2012-10-07, 17:38
Najlepszy_na_świecie napisał/a:


Pewnie tak jak w Lublinie kupili mieszkania od dewelopera 100m od toru, który był tam od kilkudziesięciu lat i liczą, że teraz pozbędą się toru. I oni tacy poszkodowani, bo nie wiedzieli, że po torze jeżdżą samochody i motocykle. Myśleli pewnie, że to dla dzieci z osiedla i ich czterokołowych rowerków.



oglądałeś ten filmik? nie wydaje mi się

kulik91

2012-10-07, 17:59
j***ny cymbał w kasku

m2ti

2012-10-08, 00:16
Czytam wasze komentarze i szczerze mogę powiedzieć że 3/4 społeczności tego portalu jest poj***na.Gdzie oni mają jeździć?Pojadą na motocyklach do miasta i zaraz zaczyna się pie**olenie w stylu "dawcy" "wypie**alać na tor" i tym podobne.Chłopaki znaleźli miejsce do jeżdżenia,fakt że jest to tor do autek rc ale nawierzchni asfaltowej oponami typu slick raczej nie zryją.A dziadek ma nie równo pod sufitem trochę,fakt na pewno jak upalają tam całymi dniami to może go wk***iać ale mogą pójść na kompromis.Niech dogadają się przykładowo z właścicielem tego gruntu że motocyklami na torze pójdzie poupalać 2 razy w tygodniu w jakiś tam wyznaczonych godzinach i każdy będzie zadowolony.W tym kraju z tego co zauważam mało która odmiana sportu motorowego ma prawo bytu,nie mówię tu tylko o motocrossie,enduro,supermoto ale też jest ciężko z trenowaniem driftu czy z treningami do rajdów samochodowych amatorskich.Czego się nie będzie robiło zawsze jest źle k***a...Polska mentalnie jest zacofana,nie każdego cieszy bieganie za piłką.Jeśli ktoś lubi zapie**alać niech wyżyje się na zamkniętym torze a nie na ulicy gdzie albo ktoś wbiegnie pod koła,wymusi,wyjedzie i tak dalej mogę wymieniać.Chciałbym widzieć jakie hobby mają użytkownicy z tego portalu,pewnie k***a zbieracie pocztówki,znaczki i monety.