18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supermoto i wkurwiony dziadek

ja i chuj • 2012-10-05, 16:28
Jakiś głupi ch*j dowala się do chłopaków na torze. :-)

Ma...........eh

2012-10-05, 21:54
Daniken napisał/a:


Panie premierze - jak żyć ?!



Tanio, k***a, nie pyskować i umierać najlepiej przed 60tką.

;)

Pyro25

2012-10-05, 22:10
RuBu napisał/a:

tak samo jest z torami to motocrossu - wbij się tam samochodem 4x4 - zabija cie - bo rozwalasz - to jest tor do rc - nie dla motorów/aut i tyle. A jak chłopaki tego nie rozumieją - to może czas odstawić motory do garażu i śmiagać rowerami.



Zwróć uwagę że dziad narzeka na hałas. A to z tym niszczeniem drogi to może i prawda ( chociaż i tak taki motocykl gówno zrobi, to nie jakiś tir żeby koleiny na ulicy powstały czy coś ), ale on o tym wspomniał tylko żeby miał więcej niż jeden argument na motocyklistów. Jakby ktoś niszczył ten tor nie zakłócając ciszy to pewnie nawet nie ruszył by dupy z fotela

fiszer

2012-10-05, 22:16
u mnie w mieście jest tor, wokół którego później zbudowano osiedle i co chcą zrobić?
debile j***ne chcą zlikwidować tor bo hałasują, to ja się k***a pytam czemu te j***ne w dupę debile nie myślały wcześniej tylko kasa z podatków pójdzie się j***ć? i takich inwestycji jest dziesiątki

a co do tego starego pedała- jeżdżą po torze to ch*j mu do tego
droga publiczna hahaha

Powstań!

2012-10-05, 22:55
Facet miał odwagę samemu pójść do kilku typa i upomnieć się o swoje racje, a wy nawet byście w grupie nie podeszli.
Chłop pewnie ciężko przepracował swoje życie i należy mu się spokój, a nie kilku postgimbusów, którzy pewnie za tatusiowe pieniążki kupili motory do jazdy w terenie, a teraz popier*alają na placu zabaw dla dzieci-rowerzystów (?). Wyszczekane młokosy, którym się wydaje, że wszystko im wolno.
Tutaj ktoś kiedyś zrobił podobno porządek z takimi, co to non stop pod oknami jeździli - stalowa linka między drzewami i był spokój. :mrgreen:

janstar

2012-10-05, 23:11
piwko za elastyczne podejście chłopaka, w szczególności tekst z mieczem samurajskim :)

wciazszukam

2012-10-05, 23:12
Dziwię się, że ten starszy pan potrafi zachować spokój przy tym szczeniackim pie**oleniu. Koleś na moto nie podał ani jednego logicznego argumentu na rzecz zapie**alania supermoto po torze RC, tylko próbuje zabłysnąć przed kolegami pseudointeligentą krytyką faceta walczącego o własny spokój. Niech sp***ala... no właśnie gdzie? Po ch*j kupił supermoto, jak nie ma pojęcia gdzie tym jeździć i co z tym zrobić. Mógł kupić enduro i zapie**alać przełaje na odludziu, albo jakiegoś ściga i wyżywać się na przeznaczonym do tego torze nie uprzykrzając życia otoczeniu.

Ciekawe co by pajac na moto powiedział, jakbym mu pół nocy robił przegazówkę pod oknem? Jakby musiał wstać na 6:00 do pracy, a ja nie? Przecież to droga publiczna, pojazd jest dopuszczony do ruchu, więc nie miałby podstaw, żeby się przyj***ć.

Żadnego zrozumienia dla drugiego człowieka. Żadnej wyobraźni i empatii. Nic tylko mordę obić.

Miki6830

2012-10-05, 23:40
Cisza nocna jest od 22 więc ch*j mu w dupe

wtskw69

2012-10-06, 02:00
kulturalnie pan prosi.... co w tym złego? Wszyscy będziemy starzy! Nawet Krzysztof Ibisz!

Mindfuck

2012-10-06, 06:00
Przysięgam uroczyście, k***a, że jak dożyję emerytury w tym och*jałym kraju, a jakieś młokosy mi zaczną napie**alać czymkolwiek pod oknami, to zajebę większą siekierką. Sk***ego syna zajebe.

Matuch90

2012-10-06, 08:38
k***a ja jestem za dziadem. Wypie**alać z tymi motorynkami w p*zdu, gdzie się ludziom nie przeszkadza. Ludzie w domach własnych nie mają spokoju.

Miki6830

2012-10-06, 10:25
@up to zamieszkaj w środku lasu

LosKonsitos

2012-10-06, 10:46
Rok temu w Belgii przez 2 tygodnie nad moim domem przelatywały dziesiątki odrzutowców, bombowców, helikopterów wojskowych itp. bo mieli próby na jakiś pokaz lotnictwa. hałas przy tym był tak niesamowity, że ledwo swoje myśli słyszałem. Odgłos motorów jest mniejszy ale też może wk***iać i wcale się temu dziadkowi nie dziwię, że w końcu chciał z tym skończyć.

Machw

2012-10-06, 11:11
Ja pie**olę skąd to wzieli te 20 cm ostrego narzędzia.. można nosić miecz w zębach byle to nie była broń ukryta jak na przykład nóż sprężynowy.

davidyell

2012-10-06, 13:15
xts napisał/a:



a z ich tłumików słychać spiew ptaków. Te tłumiory tak napie**alają, że się dom trzęsie, też bym się wk***ił. Tamtejsi mieszkańcy żadnej zgody nie dawali na tor dla crossowców więc jednym słowem wypie**alać


Ale oczywiście lepiej, żeby chłopaki szaleli po publicznej drodze lub po lesie, a nie po przygotowanym torze (nawet jeśli nie jest to tor przygotowany akurat dla motocykli) gdzie nie zrobią nikomu krzywdy, bo jakiś zrzędliwy dziadek się przypie**ala o hałas.

Kapitan Cena

2012-10-06, 14:46
davidyell napisał/a:


Ale oczywiście lepiej, żeby chłopaki szaleli po publicznej drodze lub po lesie, a nie po przygotowanym torze (nawet jeśli nie jest to tor przygotowany akurat dla motocykli) gdzie nie zrobią nikomu krzywdy, bo jakiś zrzędliwy dziadek się przypie**ala o hałas.


Nie, bo nie od tego jest droga publiczna, tylko miejsca do tego przeznaczone, a że takich miejsc jest bardzo mało to nie jest wina tego dziadka, moja, twoja, ani tych motocyklistów. Ktoś tam pisał, że cisza nocna jest od 22, też gówno prawda bo jak mieszkańcy osiedla zadzwonią na policje to i tak motocyklistów wyrzucą i tak. Dziadkowi się nie dziwię bo jak jest we własnym domu to ma prawo do ciszy i nie musi cały dzień tego pierdzenia wysłuchiwać. Niektórzy jak ten wielki bohater motocyklista są po prostu niedostosowani do życia między ludźmi i powinni wyhodować troche kultury osobistej.