18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supermoto i wkurwiony dziadek

ja i chuj • 2012-10-05, 16:28
Jakiś głupi ch*j dowala się do chłopaków na torze. :-)

al...........10

2012-10-05, 19:00
Ech... Agresja rodzi agresję. Zamiast wyjeżdżać od razu z ryjem i siekierką to się można dogadać. Panowie chcą jeździć, a my chcemy żeby było cicho. No to umówmy się jakoś, postawimy ekrany akustyczne (chociażby w formie zasadzenia żywopłotu) albo nagłośnimy problem i niech władze się postarają o ekrany z prawdziwego zdarzenia.
Patrząc po nastawieniu obu stron, to jedni będą jeździć, a drudzy zaczną to utrudniać, np. wysypując/stawiając coś na torze.

innterp

2012-10-05, 19:05
Gdzie jest ten tor wie ktoś może ?

Carol

2012-10-05, 19:12
Wszyscy tutaj jacy tolerancyjni dla motocyklistów, jakby wam pierdzieli pod oknami to byście zmienili płytę.

ph...........01

2012-10-05, 19:15
No swoją drogą dziadek ma trochę racji. Przynajmniej nie awanturuje się jak jakiś pojeb tylko normalnie z nimi rozmawia.

Me...........id

2012-10-05, 19:17
Nie dosc ze sie wj***l motocyklem tam gdzie nie powinien to jeszcze cwaniakuje.
Zajebiste zdanie wyrabia motocyklistom.

pieto90

2012-10-05, 19:17
Jeśli tor jest przeznaczony tylko dla RC to tych motocykli tam nigdy nie powinno być, ale nie wiem jak wygląda statut tego toru.

PanKupa

2012-10-05, 19:18
furion napisał/a:

I co z tego że tor dla zabawek ? Fajny tor to czemu nie pojeździć na motorze ? Jak puszcają te śmieszne zabawki to one też coś tam hałasują a taki ślązak nie wyjdzie wtedy i nie będzie nic gadał bo go po prostu wyśmieją. Koleś po prostu jest upierdliwy. Fajny tor i niech sobie jeżdżą ile wlezie. Jak się tam budowali to wiedzieli na co się piszą. Chyba że tor był później, to mogli po prostu wyrazić spreciw. A teraz to mogą co najwyżej stękać że im źle i nie dobrze.



Czy ty w ogóle widziałeś taki samochodzik RC ? Gdzie taki hałas w porównaniu to tego pierdzącego gównienka ? Jeżeli tor jest tylko i wyłącznie dla samochodzików RC to tylko samochodziki RC mogą z niego korzystać, koniec kropka. Jeżeli widzę fajną ścianę na ulicy to nie wychodzę z gnatem i nie strzelam do niej, tylko zapieprzam do strzelnicy bo tam jest do tego miejsce.

mariano22

2012-10-05, 19:22
Powoli zaczyna mnie wk***iac to co sie tutaj dzieje... kazdy uzytkownik to typowy cwaniak z internetu , najlatwiej wam oceniac cos o czym nie macie pojecia , jestescie zmanipulowani jak te stado zółtych w korei , ostatnimi czasy wyksztalcil sie tu wzorzec idealnego uzytkownika tego portalu ktory kazdy chce osiagnac, niestety ale kazdy z nas jest inny i kazdy powinien podazac swoja scierzka , gdy slysze pie**olenie ze pilka nozna dla pedalow lub cos to mnie ch*j strzela , sam nie lubie pilki ale do k***y nedzy o gustach sie nie dyskutuje kazdy w pysku madry a odpowiedzcie sobie szczerze czym wy sie zajmujecie? Nie pozdrawiam

cyb3r4m

2012-10-05, 19:23
zajebia ći z mocy facet

mariano22

2012-10-05, 19:25
chcialbym jeszcze dodac ze nie popelnia bledow ten ktory nic nie robi a z tego co widze to tu sami nie omylni

Morgotus

2012-10-05, 19:29
Daniken napisał/a:



Dokładnie a potem zsiądą z motocykli i odlecą w stronę zachodzącego słońca na magicznych jednorożcach :)


k***a ludzie... Gdzie oni mają motocyklami jeździć ? Po mieście źle bo dawcy, w terenie źle bo niszczą lasy, na torze źle bo k***a hałasują. Panie premierze - jak żyć ?!



krótko k***a,krótko!!

Raflik

2012-10-05, 20:09
ja bym na miejscu tego dziadka porozrzucał kawałki szkła imiałby chłopina cisze ja tak zrobiłem u siebie bo też przyjeżdżali autami z głosnymi wydechami palili gume itp ale o 6 rano to była przesada a teraz to tylko słysze szum wiatru hehehe

aros012

2012-10-05, 20:24
hahaha miecz samurajski made my day :piwo:

d1abol

2012-10-05, 20:28
Dziadzio ma racje i ma prawo sie wk***iac.. Chlop ma swoje lata, probuje normalnie z nimi gadac a ten najmadrzejszy wygadany ciagle prowokuje swoim zachowaniem i probuje z niego idiote robic.. a tak na prawde sam jest deklem. pie**oli a racji nie ma. Tor ewidentnie dla RC wiec moze wypie**alac swoim supermoto. Sam smigam na scigu ale gdybym tam mieszal i codziennie pod oknem napie**alali by mi tymi kominami to wypie**ololbym kanister oleju na ten tor. Widac ze "dojrzali motocyklisci" maja gowno w glowie i nie da sie z nimi dosc do konsensusu... A skoro policja nie pomaga to trzeba wziac sprawy w swoje rece i pokazac gowniarzom gdzie ich miejsce...

MareKSG

2012-10-05, 21:37
Z samego szacunku do starszych, którego niestety nie mają mogliby odpuścić. Dojdą do wieku tego dziadka to zrozumieją ocb. W sumie też by mnie wk***iało gdyby ktoś mi taką kosiarą pod oknem napie**alał.