18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studenci sadyści utopili kota..

Breslauer • 2013-11-21, 21:05
Z góry przepraszam za źródło.. jednak poziom sk***ysyństwa tego czynu mnie przerósł... Rozumiem śmianie się z kocich failów , czy nawet żarty o jedzeniu kotów.. ale ten czyn to PRZESADA.. w dodatku moje osiedle..
Temat naprawdę sadystyczny, a ostatnio tego tu mało..





Takich sk***ieli to do rzeki :psycho:

Nie mogę wkleić linku do artykułu , ale szukać w gazecie Wrocławskiej.

~Vuko

2013-11-22, 15:30
Anonymouz napisał/a:

Ja mam boksera


Mówiłeś że Twój tata nie żyje.
Anonymouz napisał/a:

Kolejny który nie zna sensu niektórych wypowiedzi. Ja nie oczekuje współczucia kretynie. Nie wypowiadaj jak nie ogarniasz tematu a p*zdę, to mogę ścisnąć Twojej matce by nie spłodziła takiego kolejnego kretyna jak Ty.


Twoja mama też nie żyje?

Anonymouz

2013-11-22, 16:02
Idź być "fajny", gdzie indziej. ;)

Brzydkii

2013-11-22, 16:19
Te anonimus czy jak Ci tam jest. Szczylem to sobie możesz starego nazywać to raz. Dwa sądząc po Twoich postach w innych tematach reprezentujesz bagno intelektualne. Idź Ty chłopie poczytaj jakąś książkę, a nie na sadola wrzucasz tematy o bonusie bgc. Wielki kozaczek co by wszystkich naj***ł, śmieszą mnie tacy ludzie :)

killerZeWsi

2013-11-22, 16:30
@Anonymouz
Blok Ekipa - Spejson - to Ty?

Jeadong

2013-11-22, 16:47
k***a to sadistic czy portal do stykania sie ch*jami. Fajnie, że podzieliłeś się infem ale jeśli to jest dla ciebie PRZESADA to może pomyśl o zmianie portalu i nie wystawianie tu swoich żali, które wk***iają jak incydenty z pedałami czy brudnymi. Do ch*ja pana to jest SADISTIC - od słowa SADYSTYCZNY, CZARNY HUMOR, sprawdź k***a logo. Jak mnie wk***iają takie posty, najlepiej wstawiać kotki, ktole nie potlafia zeskoczyc z łóżka, to takie słodkie.

Catacombe

2013-11-22, 17:04
Vuko napisał/a:

Anonymouz ojciec też CI tak mówi? Aaa sorki, zapomniałem, pewnie wysyła Cię na Nową Hutę po wpie**ol, bo on nie ma siły nawet Ci przypie**olić :amused:

Koty to cioty i ch*je a jaranie się nimi to pedalstwo.



doj***łes riposte że ja pie**ole

lizardhino

2013-11-22, 17:12
powiem krótko - za takie gówno posądach się ciągać.Z takim podejściem Polska W wieczynym gównie będzię sie taplać.
PS - pozrdowienia dla drugiego taty anonumosa

Kashero007

2013-11-22, 17:31
Vuko napisał/a:


Mówiłeś że Twój tata nie żyje.

Twoja mama też nie żyje?



Zajebańcu z tego co widać jedynie po rodzicach potrafisz. Nie szanuje takich sk***ysynów jak ty co wjeżdżają na rodzinę. Wracaj na kwejka balasie.

~Vuko

2013-11-22, 17:49
Kashero007 Twoja też umarła że masz ból dupy?

Zgon14

2013-11-22, 18:06
...a Vuko śmierdzi kupą i nie jest sadolem tylko p*zdeczką bo ma disy jak dzieci w przedszkolu.

Dziękuję, przyjdę później zobaczyć jego wspaniały pocisk na mnie.

Kristoff

2013-11-22, 22:48
Anonymouz napisał/a:

A najeżdżanie komuś na rodziców to oznaka gimbazy.



Anonymouz napisał/a:

a p*zdę, to mogę ścisnąć Twojej matce by nie spłodziła takiego kolejnego kretyna jak Ty.



j***ny hipokryta.

MorbidGod

2013-11-23, 00:07
Anonymouz na co stary wypie**olił? Dupa mu pękła po waszych wspólnych igraszkach? :goatse:

Anonymouz

2013-11-23, 11:03
Jesteście mega żałośni. Stado j***nych pozerów. ;)
Kristoff napisał/a:





j***ny hipokryta.


Zniżyłem się do jego poziomu wypowiedzi pedale. ;)

Kristoff

2013-11-23, 18:06
Anonymouz napisał/a:

Jesteście mega żałośni. Stado j***nych pozerów. ;)

Zniżyłem się do jego poziomu wypowiedzi pedale. ;)



zabrakło Ci argumentów i musiałeś odpisać w ulubiony sposób 12 latków? nie wnikam w Twoje preferencje seksualne, więc proszę wybacz, ale Twoje oczka pozostaną przemilczane.
Odnośnie pozerstwa, czy Ty przypadkiem nie miałeś jeszcze wczoraj awatara z ulubionym motywem wojowników ortalionu? i Ty k***a innym zarzucasz pozerstwo? do tego bardzo szybko puszczają Ci nerwy, dajesz się sprowokawać i tupiesz nóżkami jak siedmiolatka.
powtórzę się, j***ny hipokryta, do tego gimbus.