18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studenci sadyści utopili kota..

Breslauer • 2013-11-21, 21:05
Z góry przepraszam za źródło.. jednak poziom sk***ysyństwa tego czynu mnie przerósł... Rozumiem śmianie się z kocich failów , czy nawet żarty o jedzeniu kotów.. ale ten czyn to PRZESADA.. w dodatku moje osiedle..
Temat naprawdę sadystyczny, a ostatnio tego tu mało..





Takich sk***ieli to do rzeki :psycho:

Nie mogę wkleić linku do artykułu , ale szukać w gazecie Wrocławskiej.

Anonymouz

2013-11-22, 11:03
Nie pochlebiaj sobie. Tobie brakuje męskiej pięści na szczęce. Ja się nie muszę dowartościowywać na Sadisticu jak Ty.
Idź być fajny gdzie indziej tchórzu, bo Ci nie wyszło. ;)

Widzę, że ostrzeżenie od administracji dostałeś za tekst na podobnym poziomie:
Vuko napisał/a:

Wścieklizne to Ty masz w genach po matce, niedojebie


... przykre. ;)

eekz

2013-11-22, 11:06
Kocham koty za ich podejście do życia, tj. mają wyj***ne na wszystko. Wszelkich sk***ysynów którzy znęcają się nad kotami chętnie bym położył na glebie i powolutku jeździł po nich autem w przód i w tył zaczynając od stóp, poprzez dłonie a na kolanach i łokciach skończywszy. Oczywiście każdy by przeżył - przecież nie jestem sadystą czy mordercą. Ino k***a tacy jak ci z artykułu powinni zostać utylizowani i ch*j.
PS. Tak, jestem z tych którzy zahamują przed kotem z miłości do nich, a przed psem z miłości do swego auta (co by nie uszkodzić).

kam332

2013-11-22, 11:24
Anonymouz napisał/a:

@up
morda szczylu



a ty to kim jesteś ?? rocznik 90

dywan perski chcieli mieć to wyprali kota,
to jest sadistic, zrozum to, a jak nie to twój ból dupy, nie nasz.

Anonymouz

2013-11-22, 11:39
kam332 napisał/a:



a ty to kim jesteś ?? rocznik 90

To jest sadistic, zniżam się do poziomu niektórych wypowiedzi.
kam332 napisał/a:


to jest sadistic, zrozum to, a jak nie to twój ból dupy, nie nasz.

Przeczytaj 10 razy każdy mój post w tym temacie, to się dowiesz, że nie chodzi mi już o kota.
Nie wpie**alaj się jak nie wiesz o co chodzi pajacu.

pffffff

2013-11-22, 12:36
W ostatnim tygodniu znalazłam 3 spalone koty, z czego jeden już nieco "popruty", ze szpilkami powbijanymi w oczy i powyrywanymi pazurami. W ciągu ostatniego roku tylko jednego udało się odratować. Chyba zacznę nosić ze sobą aparat. A na pewno wezmę go ze sobą jak się dowiem, kto to robi.
Co jak co, ale są granice, a podejrzewam dzieciaki z pewnej podstawówki. Jak teraz są w stanie tak umęczyć cokolwiek, co żyje przed śmiercią, to za kilka lat nie chcę ich spotkać.

taajniak

2013-11-22, 12:56
Tak poczytałem te komentarze i stwierdzam, że Pan Vuko to jakiś niedoj***ny jest.
Za te jego wypowiedzi to już warna z kilka razy powinien dostać.

Dno i kilo mułu.

A co do tych co piszą, w skrócie że "ch*j" z tym bo to sadistic, to chyba nie rozumieją tego portalu. Te głąby co wyprały kota, może sami powinni zostać wpie**olni do pralki.

Zabijanie dla zabawy nie jest ani fajne, ani śmieszne.

WujaOsama

2013-11-22, 12:56
@Anonymouz ale ściśnij już tą p*zde. Nikt na sadolu współczuć ci nie będzie, zarówno straty ojca jak i bólu dupy.

kamik306

2013-11-22, 13:11
Mój kot prawie identycznie wygląda...

Skoro tak kotka dała się tak ściągnąć, to pewnie miała zaufanie do ludzi... Szczyt sk***ysyństwa :/

Anonymouz

2013-11-22, 13:28
WujaOsama napisał/a:

@Anonymouz ale ściśnij już tą p*zde. Nikt na sadolu współczuć ci nie będzie, zarówno straty ojca jak i bólu dupy.

Kolejny który nie zna sensu niektórych wypowiedzi. Ja nie oczekuje współczucia kretynie. Nie wypowiadaj jak nie ogarniasz tematu a p*zdę, to mogę ścisnąć Twojej matce by nie spłodziła takiego kolejnego kretyna jak Ty.

Janóż

2013-11-22, 14:07
zrobić im dokładnie to samo

JądroChaosu

2013-11-22, 14:08
Anonymouz napisał/a:

Kolejny który nie zna sensu niektórych wypowiedzi. Ja nie oczekuje współczucia kretynie. Nie wypowiadaj jak nie ogarniasz tematu a p*zdę, to mogę ścisnąć Twojej matce by nie spłodziła takiego kolejnego kretyna jak Ty.



@Anonymouz - daj spokój, człowieku. To tylko kot, a ty się zachowujesz jakby ktoś skrzywdził ci ojca :amused:

Takeda

2013-11-22, 14:30
Dobre komentarze, czekam na więcej.



Anonymouz

2013-11-22, 14:48
JądroChaosu napisał/a:



@Anonymouz - daj spokój, człowieku. To tylko kot, a ty się zachowujesz jakby ktoś skrzywdził ci ojca :amused:

Ja pie**ole, kolejny raz napiszę, że nie chodzi mi o tego kota k***a mać!!! Jak się wypowiadasz, to poczytaj kilka postów wcześniej byś wiedział o co kaman niedojebańcu.
Cytat:

Wiek: 33

Współczuje. ;)

AzbestoN

2013-11-22, 14:50
:) może użyli złego środka czyszczącego?

Koty to zwierzęta dla kobiet i niedorozwiniętych płciowo mężczyzn - to wszystko, dziękuję.

Anonymouz

2013-11-22, 15:10
Aleś Ty męski. :D Ja mam boksera a mimo to lubię koty.