18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studenci sadyści utopili kota..

Breslauer • 2013-11-21, 21:05
Z góry przepraszam za źródło.. jednak poziom sk***ysyństwa tego czynu mnie przerósł... Rozumiem śmianie się z kocich failów , czy nawet żarty o jedzeniu kotów.. ale ten czyn to PRZESADA.. w dodatku moje osiedle..
Temat naprawdę sadystyczny, a ostatnio tego tu mało..





Takich sk***ieli to do rzeki :psycho:

Nie mogę wkleić linku do artykułu , ale szukać w gazecie Wrocławskiej.

DeepInLove

2013-11-22, 07:39
no co jednego kota mniej macie ich miliony

Krak

2013-11-22, 07:56
Zgaduję...Był czarny?
I ch*j z tą nowomową: mieli go wyprać a już ich złapali za zabicie?

maniek84

2013-11-22, 08:16
kota sie pierze, tylko sie nie wykreca

DeepInLove

2013-11-22, 09:01
a fakt chcieli wyprac kota bo byl czarny a czarny przynosi pecha
oni poprostu walczyli o lepsze szczescie

Anonymouz

2013-11-22, 09:02
Vuko napisał/a:

Anonymouz ojciec też CI tak mówi? Aaa sorki, zapomniałem, pewnie wysyła Cię na Nową Hutę po wpie**ol, bo on nie ma siły nawet Ci przypie**olić :amused:

Mój ojciec nie żyje od 5 lat. Jak już chcesz mi cisnąć, to ciśnij na mnie a nie wjeżdżaj mi na rodziców j***ny pozerze internetowy. Widzę, że jesteś z Krakowa złamasie, jaka dzielnica? Będziesz taki kozak by mi to powiedzieć w twarz? Chętnie bym Ci szczękę poprawił za najazd na mojego tatę. Przez internet, to każdy kozak a jak przyjdzie co do czego, to okazuje się kto jest jakim pozerem. Założę się, że codziennie dostajesz od kumpli na p*zdę dlatego musisz się wyżyć na Sadisticu najeżdżając na rodziców niczym gimbaza która nie ma co robić na co dzień.

Vuko napisał/a:


Koty to cioty i ch*je a jaranie się nimi to pedalstwo.

A najeżdżanie komuś na rodziców to oznaka gimbazy.

Safin

2013-11-22, 09:16
Nie ma to jak rozczulać się nad jednym wypranym kotem na sadisticu... :idzwch*j:

Ober18

2013-11-22, 09:32
Yeah, sadole jestem z was dumny w chooj. Idźcie się wypłakać mamie, ze ktoś wyprał sierściucha.

tyrtum_pyrtum

2013-11-22, 09:41
Ojej jaki ty niedobry... :D

To, że popierasz takie akcje nie czyni cię sadolem, tylko idiotą.

~Vuko

2013-11-22, 10:03
Anonymouz napisał/a:

Mój ojciec nie żyje od 5 lat. Jak już chcesz mi cisnąć, to ciśnij na mnie a nie wjeżdżaj mi na rodziców j***ny pozerze internetowy. Widzę, że jesteś z Krakowa złamasie, jaka dzielnica? Będziesz taki kozak by mi to powiedzieć w twarz? Chętnie bym Ci szczękę poprawił za najazd na mojego tatę. Przez internet, to każdy kozak a jak przyjdzie co do czego, to okazuje się kto jest jakim pozerem. Założę się, że codziennie dostajesz od kumpli na p*zdę dlatego musisz się wyżyć na Sadisticu najeżdżając na rodziców niczym gimbaza która nie ma co robić na co dzień.

A najeżdżanie komuś na rodziców to oznaka gimbazy.


Skoro napisałeś to tutaj, to po ch*j do mnie pw piszesz :facepalm:
nie umawiam się z płcią męską, bo jestem zdrowy i preferuję kobiety.

Zastanawiam się tylko na ch*j mi to wszystko napisałeś, skoro tak bardzo wyj***ne :amused:

Anonymouz

2013-11-22, 10:14
Vuko napisał/a:


Skoro napisałeś to tutaj, to po ch*j do mnie pw piszesz :facepalm:

Hmm, pomyśl przez chwile (jeżeli masz czym). Wysłałem również do Ciebie PW bym miał pewność, że przeczytasz to co napisałem. Tak trudno się domyśleć?

Vuko napisał/a:


nie umawiam się z płcią męską, bo jestem zdrowy i preferuję kobiety.

No bo jesteś typowym pozerem który dużo szczeka w sieci a tak naprawdę jesteś p*zdą co bałaby się powiedzieć mi prosto w oczy to, co napisałeś o moim ojcu. Dawno chyba nie dostałeś w p*zde dlatego dowartościowywujesz się na Sadisticu.

Pozer na poziomie gimbazy detected.
Vuko napisał/a:


Zastanawiam się tylko na ch*j mi to wszystko napisałeś, skoro tak bardzo wyj***ne :amused:

Trudno, z pozerstwa Cię nie wyleczę, ale jak Tobie kiedyś umrze któryś z rodziców na raka, patrząc jak umiera dosłownie na Twoich rękach, to może zrozumiesz. To nie jest przyjemnie uczucie kiedy ktoś w ten sposób przypomina Ci o zmarłym rodzicu. Życzę Ci z całego serca byś tego doświadczył. Może wtedy dorośniesz.

nurburgringer

2013-11-22, 10:19
Nie lubię kotów, ale sk***ysynów nie lubię jeszcze bardziej.

Anonymouz

2013-11-22, 10:21
nurburgringer napisał/a:

Nie lubię kotów, ale sk***ysynów nie lubię jeszcze bardziej.

I to jest komentarz na poziomie. ;)

gonzzoo

2013-11-22, 10:39
Ludzie to jest sadistic a nie miejsce poszukiwania akceptacji :P

Qbbus1

2013-11-22, 10:49
Do pralki skur****... niech poczuja jak to jest...

~Vuko

2013-11-22, 10:49
Anonymouz brak Ci męskiej ręki w życiu skoro musisz się tak wypłakiwać na sadolu.