18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch do mongoła co nie chce śpiewać

Grzesiunio • 2013-01-08, 16:39
na żylecie jedna zasada : śpiewać k***a !! ( areszt dla Star*cha przedłużony do 27 kwietnia )Staruch - osobisty więzień Pana Donalda - można nie lubić legii, ultras -ale zawsze w takich sytuacjach kibole są po jednej stronie - PDW!

bloodwar

2013-01-13, 07:51
Fajnie się ogląda jak pospolity przestępca potrafi wyprać mózgi setkom ludzi, wmówić im że zatrzymanie za zwykła kradzież jest "polityczną walką o Wyższą Sprawę" - jaką k***a Wyższą Sprawę może mieć koleś, który we trzech bije kilka lat młodszego chłopaka i zabiera mu szalik? Jakim zamachem na Polskę i polskość jest zatrzymanie zwykłego złodzieja? I czemuż policja ma sie tłumaczyć z wykonywania swoich czynności służbowych? Jak wam złodzieje okradną samochód albo dom też będziecie się domagać "wypuszczenia politycznych zakładników" albo będziecie śpiewać piosenki "pamiętamy o naszych braciach za kratami"? Złodziej i k***a to jest najgorsze ścierwo świata, najniższy podtyp człowieka a Wy nobilitujecie go do niewiadomo jakiego honoru bycia "kimś kto walczy za sprawę". Poza tym - moim zdaniem jest wyraźna granica między Kolumbami walczącymi ze złymi gestapowcami w czasie II WŚ i poświęcającymi swoje życia dla dobra Kraju a pomyłką genetyczną bijącą po buzi młodych chłopaków za barwy klubowe i wykorzystywanie w tym celu symbolu Polski Walczącej to kurestwo najwyższych lotów!

djoshin

2013-01-13, 08:42
jak ja żałuje że w naszym kraju nie ma czegoś takiego jak rosyjski Omon powinni jeszcze mieć prawo do odj***nia takiego barana na miejscu ładując ch*jowi ołów w czachę

patrioci pie**oleni k***a

lapps

2013-01-13, 09:00
a potem kazdy z was jak tu siedzicie narzeka, ze jest gowno w kraju i nikt nie wychodzi na ulice cos z tym zrobic... bezmozgie pojeby.
w kraju gdzie ludzi sie wsadza do wiezienia za pomowienia, gdzie policjant moze kopac lezacego i mimo nagrania zostaje uniewinniony, a osoba pobita dostaje grzywne, znajdzie sie jakis cwe* ktory napisze "Robisz bydło na ulicy? To nie dziw sie ze pałami po łbie dostaniesz. "
nie ma nadziei

@bloodwar
a jego za co teraz zamkneli? bo jakos psina nie chcial powiedziec. czyzby k***a nie bylo powodu? jakis czas temu w necie byly nagrania jak jakies gowniarze regularnie okradali jeden sklep i wlasciciel wielokrotnie skladal doniesienia na policjie, a tamci nic bo do 200 zl im sie nie oplacalao druczkow wypelniac. a ten co ukradl?? ukradl cos wogole?? ktokolwiek sie poskarzyl na niego? zaloze sie ze jakbys sie urodzil 20 lat wczesniej to bys plul na stoczniowcow

bloodwar

2013-01-13, 09:53
lapps napisał/a:



@bloodwar
a jego za co teraz zamkneli? bo jakos psina nie chcial powiedziec. czyzby k***a nie bylo powodu? jakis czas temu w necie byly nagrania jak jakies gowniarze regularnie okradali jeden sklep i wlasciciel wielokrotnie skladal doniesienia na policjie, a tamci nic bo do 200 zl im sie nie oplacalao druczkow wypelniac. a ten co ukradl?? ukradl cos wogole?? ktokolwiek sie poskarzyl na niego? zaloze sie ze jakbys sie urodzil 20 lat wczesniej to bys plul na stoczniowcow



Staruch ma aktualnie prawomocny wyrok sądowy bodajże 2 lat więzienia w zawieszeniu na 5 za pobicie chłopaka kibicującego innej drużynie i kradzież jego torby, potem miał jeszcze zakaz "stadionowy" a potem złamał ten zakaz uczestnicząc w jakichś zamieszkach na meczu i do tego pobicie jakiegoś piłkarza i do tego teraz ma zarzuty za działalność przestępczą - handel narkotykami i wymuszenia, to wszystko złożyło się na areszt i przywrócenie kary więzienia, nie wiem dokładnie bo nie interesuje się wyczynami więziennymi patologii ale na 100% za "niewinność" go nie wsadzili.

"Psina" nie będzie się spowiadać z akt sprawy liczących pewnie kilkaset stron jakiemuś pożal się Boze dziennikarzynie i wtajemniczać go godzinami "co z kim i dlaczego", zresztą i tak pewnie większośc jest utajniona a i co by nie powiedział to prawicowe media określą jako "kłamstwa i pomówienia".

Co do "złodzei za 200 zł" - nie podoba się prawo? Zbierz 100 tysięcy podpisów i zmień ustawę, tylko żebyś potem nie narzekał że wsadza się "prawilnych chłpaków" na 3 lata do pierdla za kradzież batonika tak samo jak za kradzież samochodu, luksusowego zegarka czy telewizora.

Co do kolesia pobitego na Marszu Niepodległości - robisz bydło na ulicy? To nie dziw sie ze pałami po łbie dostaniesz, koleś który idzie na "patriotyczny marsz" z rękawicami do MMA wie, że nie idzie tam żeby sobie pośpiwewać Rotę i powspominać wielkie historyczne dokonania naszego kraju, on dostał wpie**ol - płacz i zgrzytanie zebów, jakby to on "wpie**olił jakiemuś psu" to by 10 lat wspominał jakim to jest bohaterem.

I nie plułbym na stoczniowców bo mieszkałem na południu Polski i mam wyj***ne na protesty obcych mi grup społecznych w nie dotyczących mnie całkowicie sprawach. A tak w ogóle co ma k***a plucie na stoczniowców do złodzieja, zadymiarza i handlarza narkotyków?

lakes666

2013-01-13, 10:10
Najpierw się wyzywa policjantów a potem pomóż mi !

artiee

2013-01-13, 10:44
Jakiś cwe* znowu przeniósł mój film, bo mu tak pasowało. Dałem do poczekalni. k***a powypie**alać takich "moderatorów". Są ch*ja warci, robią sobie co chcą.

P@...........@C

2013-01-13, 10:51
artiee napisał/a:

Jakiś cwe* znowu przeniósł mój film, bo mu tak pasowało. Dałem do poczekalni. k***a powypie**alać takich "moderatorów". Są ch*ja warci, robią sobie co chcą.



Napisz o tym do Brawo. ;)

Uwagi odnośnie cwe*i zachowaj sobie dla kolegów kibiców.

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

Masz szczęście, że filmik jest na głównej, jakbym to ja przenosił to wylądowałby w sucharach.

artiee

2013-01-13, 11:54
Nie broń, nie broń. Robicie co chcecie i jak wam pasuje, każdy to powie.

Gdzie był ten film? Chyba w dupie bo na sadolu nie.

Zresztą żebyś Ty miał pojęcie o byciu moderatorem forum, to byś wiedział, że poprzedniego posta się nie cytuje. No jaki moderator taka i moderacja...

Koniec Świata

2013-01-13, 13:45
conor napisał/a:

Przemilczę powyższe komentarze, ale krew zalewa jak te bezmyślne, pedalskie, transowe, pacyfiście, PrOrządowe ścierwo zabiera głos.




:facepalm:
Chorzy umysłowo tacy jak ty też zabierają głos i nic nie można na to poradzić.

~Bambi~

2013-01-13, 13:46
artiee napisał/a:

Nie broń, nie broń. Robicie co chcecie i jak wam pasuje, każdy to powie.

Gdzie był ten film? Chyba w dupie bo na sadolu nie.

Zresztą żebyś Ty miał pojęcie o byciu moderatorem forum, to byś wiedział, że poprzedniego posta się nie cytuje. No jaki moderator taka i moderacja...



Jaki nam się trafił ekspert :wali:

artiee

2013-01-13, 14:34
Tak się składa że jestem moderatorem na pewnym dużym forum. Już się sfapałeś?

~Bambi~

2013-01-13, 14:41
biorąc pod uwage Twoje wcześniejsze mało inteligentne wypowiedzi wątpię, byś był moderatorem gdziekolwiek.

artiee

2013-01-13, 15:28
Hmm, to chyba sadistic do ch*ja i mogę mówić jak wieśniak. Wszyscy tak tu mówią. Od mojej inteligencji łaskawie się odpie**ol bo na tym polu skasowałbym niejednego moderatora tego portalu. Co do mojej moderacji możesz nie wierzyć, ch*j mnie to obchodzi tak jak twoje mało inteligentne wypowiedzi z emotą kolesia walącego konia na kiblu...

Z mojej strony koniec. BTW nawet jeśli ktoś przenosi temat do innego tematu to należy się jakieś info po co, dlaczego? To chyba logiczne. Tu na sadisticu tego nie ma. Robicie sobie co chcecie i jak chcecie. ch*j, wielkiemu moderatorowi się nie podoba co już dostało kilkadziesiąt piw to se przenosi do sucharów, bez info, bez żadnego słowa dlaczego. Nie raz widziałem takie akcje.

Nara.

~Bambi~

2013-01-13, 15:34
To jest sadistic a nie forum dla chamów ;) Mylisz pojęcia i się ciskasz jak dziecko.

Koniec Świata

2013-01-13, 15:49
artiee napisał/a:

Hmm, to chyba sadistic do ch*ja i mogę mówić jak wieśniak. Wszyscy tak tu mówią.



Mów za siebie. Już samo stawanie w obronie kibolskich wieśniaków czyni cię wieśniakiem. :kupa: