18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch do mongoła co nie chce śpiewać

Grzesiunio • 2013-01-08, 16:39
na żylecie jedna zasada : śpiewać k***a !! ( areszt dla Star*cha przedłużony do 27 kwietnia )Staruch - osobisty więzień Pana Donalda - można nie lubić legii, ultras -ale zawsze w takich sytuacjach kibole są po jednej stronie - PDW!

Sorg

2013-01-11, 22:30
alterego napisał/a:

WoW, dzieci dorosłe zjadają doroślejsze....
Dodam tylko jedno do waszej zacnej konwersacji, kibole będą pierwsi, jeśli nasz kraj znajdzie się w obliczu wojny.....



Pierwsi rozj***ni z CKMu, bo tłumoków poślą na pierwszy ogień. :szczerbaty:

Koniec Świata

2013-01-12, 12:40
Sorg napisał/a:



Pierwsi rozj***ni z CKMu, bo tłumoków poślą na pierwszy ogień. :szczerbaty:



Pójdą pierwsi na rozbrajanie pola minowego i ściąganie na siebie ognia.

artiee

2013-01-13, 00:42
Nie jestem kibicem, ani kibolem, ale chłopaki mają w ch*j racji.



Baba w 5:35 dobrze gada.

ru_ziolo

2013-01-13, 00:44
Dobrze widziałem, że ci szmaciarze koszulki Polski Walczącej mają?
Profanacja symbolu.
Patrioci j***ni.

Shievel

2013-01-13, 00:55
4:00 - powiedzcie mi na ch*j tam te kobiety k***a wysyłają ? Po co im tam tyle jest ? Ze 4 różne baby naliczyłem, niech zapie**alają mandaty wypisywać a nie k***a na takie akcje. Później jednej z drugą morde obiją i będzie kolejny świetny materiał do pokazywania w telewizji, bo biedną policjantkę na służbie pobili, a nie wiadomo co się w kraju dzieje... Co taka marna kobiecina tam może zrobić ? A takie pytanie o te numery służbowe srowe itd to też niech sobie w dupe wsadzą. Takie cwaniakowanie i zasłanianie się prawem to też jest gówno warte, mogą wam gówno powiedzieć, wy im nic nie udowodnicie, a jak będą chcieli to wam udowodnią takie rzeczy, że wam się w głowie nie mieści. Nie, nie jestem kibolem, na meczu piłki nożnej nie byłem ani razu ;)

Sz...........an

2013-01-13, 00:58
Hmmm... oglądałem już wiele materiałów tego typu, i na każdym jest tak:
Policja stoi spokojnie i czeka, aż ktoś popełni wykroczenie. Jak już do tego dojdzie, to policja po prostu wypełnia swój obowiązek. Ot, taka prawda.

Samudaripen

2013-01-13, 01:05
ras dfa tszy pruba mikrofonó

Dzoshu

2013-01-13, 01:42
Ja pie**ole jaki plebs.

gaweleek

2013-01-13, 02:05
I znowu k***a to k***a tamto zwracanie się na TY, i jeszcze nawet funkcjonariusz pogotowia opie**ol dostał to już w ogóle jest porażka. Podziwiam tego pierwszego policjanta że w sposób opanowany i bardzo dyplomatyczny starał się odpowiadać na pytania. Do tego jeszcze proszenie o numery identyfikacyjne jeden przez drugiego krzyczy do wszystkich policjantów i tak na prawdę nie wiadomo po co. A i jeszcze jedno policja od teraz prowokuje a nie interweniuje :facepalm: tak oczywiście. Kibice siatkówki, tenisa, sportów motorowych mogą się kulturalnie zachowywać i nie trzeba ich odgradzać jak bydło od policji czy też innych kibiców a oni ? Po prostu szkoda słów.

Spartan78 Kce

2013-01-13, 02:12
Robisz bydło na ulicy? To nie dziw sie ze pałami po łbie dostaniesz.

Don_petro

2013-01-13, 02:34
Po obejrzeniu tego filmiku musiałem się zarejestrować, żeby dodać komentarz bo krew się gotuje oglądając takie sceny. Policja w naszym kraju nie ma reputacji. Dlaczego? Dlatego, że takie bydło myśli, że każda interwencja policyjna to łamanie praw czlowieka itp itd., a później mówią jacy to oni poszkodowani. To po ch*ja kozaczysz jeden z drugim. Jeden cwaniakował i dostał gazem po pysku...koniec cwaniakowania i nagle teksty "pomóżcie mi", "ratujcie". Wołanie o podanie numeru identyfikacyjnego...po co? Poda mu numer i co z nim zrobi? Śmiech na sali. W Ameryce by takie bydło przegonili i nikt by się nie pytał dlaczego i za co. Szkoda słów...

Ra...........py

2013-01-13, 03:04
Taak jak oni wyzywają od kur@#$@ itp itd to jest dobrze. Komuś z policjantów w końcu puszczą nerwy, odpyskuje coś i potem wielce płacz :D A hieny dziennikarskie oczywiście w samym środku młyna :D

pisuar

2013-01-13, 04:04
Życzę wszystkim cipciom, które tu tak mocno bronią naszych ukochanych stróżów prawa, że mało nie wejdą do tego filmiku i im nie obrobią kolby, żeby kiedyś ich dzieci (jak się dorobicie parówy) poszły na manifestację, zachowywały się jak porządni obywatele, a pomimo to dostali gazem po mordzie i pałą po łbie albo plerach tylko dlatego, że była w tłumie ludzi jakaś grupka, która zaczęła robić burdel.

conor

2013-01-13, 04:47
Pytam się Was rodacy czy wiecie co się teraz dzieje?

STARUCH- przywódca Legii, "kiboli", ludzi (jednych z wielu), walczących o swoje racje i wolność w państwie, które jest jawnie zabijane! Przemilczę powyższe komentarze, ale krew zalewa jak te bezmyślne, pedalskie, transowe, pacyfiście, PrOrządowe ścierwo zabiera głos.

Rozbija się na naszych oczach wszystko co Polskie, wszystko co jest przeciwko systemowi prowadzącemu do zagłady, ludzi, którzy w przyszłości mogą wyjść na ulice i powiedzieć nie tym sk***iałym złodziejom i zdrajcom Polskiej sprawy, tak się moi drodzy eliminuje ludzi niewygodnych.

Popełnienie samobójstwa zbyt inwazyjne i szkodliwe? Inaczej cię upie**olimy. MYŚLCIE