18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Staruch do mongoła co nie chce śpiewać

Grzesiunio • 2013-01-08, 16:39
na żylecie jedna zasada : śpiewać k***a !! ( areszt dla Star*cha przedłużony do 27 kwietnia )Staruch - osobisty więzień Pana Donalda - można nie lubić legii, ultras -ale zawsze w takich sytuacjach kibole są po jednej stronie - PDW!

ti...........ax

2013-01-09, 00:11
Wrzuci ktoś jakiś filmik jak masakrują kiboli? proszeeee

Re...........ms

2013-01-09, 09:45
ee tam ja tam nic nie mam do tych co chcą śpiewać.. jak ktoś idzie oglądać a nie dopingować niech idzie na trybunę rodzinną, krytą, wygodną :) ja bym poszedł.

leoy

2013-01-09, 15:33
Zawsze i wszędzie Staruch poparcie mieć będzie!

luftwafel

2013-01-10, 22:26
Powinni zamknac caly plebs intelektualny pokroju star*cha.

bl...........ed

2013-01-10, 22:36
"8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu."

drakers4

2013-01-10, 22:43
było

Carol

2013-01-10, 22:43
On k***a dla mnie nawet za krzywy ryj może siedzieć. Bezmózg pie**olony. Przez takie p*zdy jak on (czyt. mocnych tylko w grupie) normalni ludzie rezygnują z oglądania tej ligi, a ile tracą kasy zespoły. 20-30 lat temu stadiony były prawie pełne.

MoDaN

2013-01-10, 22:45
@BongMan
W dupie byłeś, gówno widziałeś, ch*ja wiesz :)

Jamka

2013-01-10, 22:46
Chodziłam na żyletę od 10 roku życia, na każdy mecz u siebie. W staruchu widziałam autorytet. ZAWSZE zdzierałam gardło tak, że przez 2 dni nie mogłam mówić. Ale z biegiem czasu przyglądając się niektórym kibicom stwierdziłam, że to nie dla mnie. Za wulgarnie, za agresywnie. Nie ma się co oszukiwać, ale to była dobra atmosfera dla samców przepełnionych testosteronem i nienawiścią. Patrzę na to obiektywnie ze strony kibica. Pozdrawiam prawdziwych fanów futbolu. Wrócę na trybuny, gdy doping nie będzie polegał na obrażaniu przeciwników, rasizmie(na Legii akurat się to już nie zdarza), a na wspieraniu swojej ukochanej drużyny.

Kiper_lp

2013-01-10, 22:46
Staruch ma dyplom wyższej uczelni. I nie jest oskarżony o pobicie i kradzież tylko za handel narkotykami i posiadanie 2 znalezionych dowodów osobistych. Przy czym jedynymi dowodami są zeznania świadka koronnego, który nie widział Star*cha z narkotykami tylko coś od kogoś słyszał.

Wśród kiboli jest cały przekrój społeczeństwa. Pewnie na Żylecie, w Kotle czy na jakimkolwiek innym "młynie"(ta trybuna na której się śpiewa) znajdziesz i dresów i ustatkowanych ludzi. 13 latka i kilkudziestoletniego dziadka. Dilera i typa, który walczy z narkomanią. Także nie pier**l proszę o intelektualnym plebsie. Przestań oglądać TVN czy czytać GW i zacznij szukać informacji z innych źródeł. Wejdź na forum jednego czy drugiego klubu i zobacz jak jest naprawdę.

PS. Oczywiście nie jesteśmy aniołami ale kto nie nigdy nic nie przeskrobał?

PDK

drakers4

2013-01-10, 22:47
Carol napisał/a:

On k***a dla mnie nawet za krzywy ryj może siedzieć. Bezmózg pie**olony. Przez takie p*zdy jak on (czyt. mocnych tylko w grupie) normalni ludzie rezygnują z oglądania tej ligi, a ile tracą kasy zespoły. 20-30 lat temu stadiony były prawie pełne.



normalni ludzie rezygnują z oglądania tej ligi bo jest kiepska. ale cóż kiepska lub nie ale nasza i trzeba ją kochać ... jak upośledzone dziecko

Jamrock

2013-01-10, 22:52
Uwielbiam ten hejt bohaterów cyberświata, którzy widzą w kibicach tylko dzikusów i frustratów. Lepiej siedzieć w swoich nerdowskich ray banach przed komputerkiem i popijać kawusię ze starbaksa.

polik95

2013-01-10, 22:53
ręce opadają jak czytam te komentarze, ludzie przejrzyjcie na oczy, ale nie po co, lepiej żeby nas rząd w dupsko j*bał, niech podnoszą podatki, niech zwalniają jeszcze więcej ludzi, takiego Tuska gówno obchodzą losy Polski i Polaków. Jeśli uważacie go za dobrego premiera to aż chce mi się płakać. Lepiej niech nas r*cha razem z Rosją, bo przecież Rosja to nasz przyjaciel i sojusznik jak to było za PRL-u. Dla mnie Tusk jak Jaruzelski jest psem rosyjskim. W Polsce będzie jeszcze gorzej niż jest, ale lepiej siedzieć na dupie, czytać wyborczą i oglądać tvn niż wspierać takich ludzi którzy chcą, aby Polska się zmieniła była wolna od takich ludzi. Widocznie żyje wam się dobrze i dlatego nie chcecie tego zmieniać.

Cornys

2013-01-10, 22:58

Tak mi się skojarzyło, do 45 sekundy :)