18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpijcie, Polacy, śpijcie.

SeedTV • 2012-03-04, 14:24

Film między innymi ukazuje jak bardzo jesteśmy r*chani w dupę. Bez wazeliny.
Akcja 1:40 pokazuje jak ludzie (służby porządkowe post j***ne zomowce) są sk***ieni.

Ty...........ta

2012-03-04, 14:31
straszne troche . Co to za film na początku ?

master2711

2012-03-04, 15:11
wcześniej podobny filmik się pojawił z lepszą muzą w tle i jeszcze do tego przetłumaczony :P

dr_dex

2012-03-04, 16:07
1:25: strażnicy miejscy używają chwytów poniżej pasa. Słychac "zostawcie moją truskawke"

karolo4life

2012-03-04, 16:14
A ja tam coś po rusku słyszałem "ucim nurze" czy jakoś tak..

kubus12343

2012-03-04, 16:46
no już nie pie**ol, że w polsce jest aż tak ch*jowo.
powiem tak są przepisy ale kto je przestrzega.
tutaj wszystko możesz załatwić za przysłowiową "flaszke"

golip

2012-03-04, 17:32
Ja pie**olę co za gówno! Bo koleś handlował w miejscu do tego nie przeznaczonym i już wielce, że nie ma wolności? Jasne, że prawo w jakiś sposób ogranicza wolność ale jakby go nie było to dopiero byłby burdel. Filmik ch*jowy, stronniczy i tyle. 100% wolność nie istnieje nigdzie w świecie (np króliczek nie może iść sobie koło liska bo lisek go wpie**oli).

kokofon

2012-03-04, 18:12
@golip czasem lepiej jest milczec i udawac idiote niz sie odezwac i rozwiac wszystkie watpliwosci ...

KaeReS

2012-03-04, 18:17
@golip WOLNOSĆ, WŁASNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ!!! a co do króliczka to chcącemu nie dzieje się krzywda
Amen

Bartz

2012-03-04, 18:24
Jakaś nowa moda na wpie**alanie filmików "uświadamiających" zapanowała na Sadisticu?

Takeda

2012-03-04, 18:27
Chyba się już nie doczekamy jednego dnia bez j***nego moralizatorskiego uświadamiania na sadolu. Jakaś zasrana moda na proroków się zrobiła, co jeden to bardziej oświecony. Jakbym chciał się zamartwiać, to bym po prostu wyszedł na ulicę i się porozglądał, sadol ma dostarczać rozrywki...

Sfash

2012-03-04, 18:32
Kto sponsorował filmik? Bo coś mi się wydaje że Ojciec Dyrektor wraz ze swoim radyjkiem.

thewhitestar

2012-03-04, 18:36
Co za gówno? Czyżby Kaczor założył tu swoje konto?

taziu

2012-03-04, 18:36
Ale pie**olenie.

Takeda napisał/a:

Jakaś zasrana moda na proroków się zrobiła, co jeden to bardziej oświecony.



Dokładnie, najczęściej moralizatorskie filmiki mają gówno wspólnego z rzeczywistością a chłonie je masa osób o przytępiałych móżdżkach - choć oni twierdzą, że są wielce oświeceni.

Co do filmu - pierwsza połowa to film, druga połowa to likwidacja nielegalnych straganów. Było o tym głośno w TV i prowadzone były dyskusje czemu Ci ludzie dla głupich kilku dych miesięcznie w kieszeni opie**alają truskawy/ziemniaki/marchewkę nielegalnie.

Co mnie boli - na Sadisticu kiedyś działo się wiele. Wk***iony człowiek wchodził na harda żeby się "emocjonalnie" wyżyć lub po prostu wchodził w czarne filmiki żeby obejrzeć jak to skejtowi ryj odpadł pod zderzeniu z barierką czy coś w klimatach sadistica. A teraz?

Sadistic dzisiaj:
- moralizatorskie filmy zerżnięte z demotywatorów
- filmiki opisujące w jak wielkim systemie żyjemy i w jak wielkim spisku tkwimy
- rzeczy "z ch*ja wzięte" tj. cała masa śmiesznych filmików i zdjęć "a'la kwejk"
- pięćset ton polityki (i wzajemnego napie**alania na linii Platformersi - Papryka i Salami - Tylko Palikot - Król Korwin Mikke Pierwszy)
- gimnazjalne sklejki youtube'a i parabole tańczą
- ludzie popisujący się osiągami swojego samochodu i jego przyśpieszeniem mając koła napędowe w powietrzu


"Stary dobry" Sadistic:
- martwe płody
- wypadki i złamania
- dzwony i potrącenia na przejściach dla pieszych
- "głupie blondynki" i inne, najczęściej parkingowe historie
- krosty, pryszcze, przerośnięte jajca
- baby z ku*asem i pięcioma dziurami
- akcje z mur... afroamerykanami
- akcje z cygan... brudas... romami
- czasem jakieś śmieszne aczkolwiek niesamowite filmiki

Rzadko kiedy zdarza się jakaś perełka wśród tony syfu. Wielce nad tym ubolewam.