18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpijcie, Polacy, śpijcie.

SeedTV • 2012-03-04, 14:24

Film między innymi ukazuje jak bardzo jesteśmy r*chani w dupę. Bez wazeliny.
Akcja 1:40 pokazuje jak ludzie (służby porządkowe post j***ne zomowce) są sk***ieni.

.:...........:.

2012-03-04, 18:37
Pewnie się nie dowiem o czym jest ten filmik, jeśli nie obejrzę. :-/

3m

2012-03-04, 19:06
Ehhh filmik prawda ale sama jednostka nic nie zdziała. Indoktrynacja idealnie działa. Po co się wychylać. Popracować kilkadziesiąt lat, wyremontować kwadrat w bloku, kupować żeby nie odstawać od sąsiadów. Niby robisz co chcesz, a nie możesz nic. Wyhodowałeś coś, tutaj truskawki - nie wolno Ci sprzedać, państwo musi trzymać Ci łapę w kieszeni. Komu to przeszkadzało. Ano supermarketowi 100m dalej. Truskawki nie-wiadomo-skąd a tutaj krajowe i taniej! Jak to tak! ON nie daje zarobić zagranicznym inwestorom.
Boli mnie to, że ten filmik nie zyska popularności. Właśnie tacy ludzie jak tworzący takie klipy są dzięki takiej indoktrynacji uważani za spiskowców-szaleńców.

pawelwmd

2012-03-04, 19:27
Złapał mnie za serce moment w 1:40. Widać, że koleś zapie**ala gdzieś na swoim malutkim polu, na kucaka zbiera truskawki przy 30°C upale, gdy chce to sprzedać, przychodzą takie ku*asy z SM, wpie**alają mu pewnie mandat, zabierają jedyne źródło utrzymania, zapewne załatwią mu nadzór kuratora, dziecko wyślą do domu dziecka zapewne, bo powiedzą, że sobie chłop z utrzymaniem rodziny nie radzi. No ten kraj jest tak popie**olony, że poezja. Powinni mu kulturalnie powiedzieć: Słuchaj gościu, nie możesz tu handlować, bo to miejsce nie jest do tego przeznaczone. Masz 30minut żeby się stąd zabrać. - Ta, ch*ja. Pewnie od razu chcieli go gazem po ryju, paralizotorem i ch*j wie czym jeszcze. A propos tych zajebistych ziomeczków ze Straży Miejskiej - wczoraj dostałem 250zł mandatu za to, że zwróciłem im uwagę po tym, jak chcieli zwinąć dziewczynkę z psem ( nie wiem, jakiś szczurek, może ze 3kg ważył ), który nie miał kagańca. Jak się spytałem, czy ich czasem nie popie**oliło, to powiedzieli mi, że jestem agresywny i wj***li 250zł. Trolololololo.

toto92

2012-03-04, 19:27
niech będzie pochwalony święty Jarosław wiecznie cnotliwy AMEN

Adasi

2012-03-04, 19:30
pawelwmd napisał/a:

Złapał mnie za serce moment w 1:40. Widać, że koleś zapie**ala gdzieś na swoim malutkim polu, na kucaka zbiera truskawki przy 30°C upale, gdy chce to sprzedać, przychodzą takie ku*asy z SM, wpie**alają mu pewnie mandat, zabierają jedyne źródło utrzymania, zapewne załatwią mu nadzór kuratora, dziecko wyślą do domu dziecka zapewne, bo powiedzą, że sobie chłop z utrzymaniem rodziny nie radzi. No ten kraj jest tak popie**olony, że poezja. Powinni mu kulturalnie powiedzieć: Słuchaj gościu, nie możesz tu handlować, bo to miejsce nie jest do tego przeznaczone. Masz 30minut żeby się stąd zabrać. - Ta, ch*ja. Pewnie od razu chcieli go gazem po ryju, paralizotorem i ch*j wie czym jeszcze. A propos tych zajebistych ziomeczków ze Straży Miejskiej - wczoraj dostałem 250zł mandatu za to, że zwróciłem im uwagę po tym, jak chcieli zwinąć dziewczynkę z psem ( nie wiem, jakiś szczurek, może ze 3kg ważył ), który nie miał kagańca. Jak się spytałem, czy ich czasem nie popie**oliło, to powiedzieli mi, że jestem agresywny i wj***li 250zł. Trolololololo.




Sorry ale nieco pieprzysz głupoty. Ta i wiele innych podobnych scen było już omawianych. Gość tam handlował NIELEGALNIE! za co dostał nie jeden mandat czy upomnienie, mimo tego uporczywie się tam wpie**alał. Postępował niezgodnie z prawem a teraz wielki pokrzywdzony bo go siłą wywieźli. Ciekawe co ty byś zrobił gdyby nagle jakiś koleś koło twojego kompa zaczął truskawski sprzedawać i miał pretesne, że chcesz go wyj***ć.

To że straż wiejska to nieroby i złodzieje to każdy wie. Pomijam już fakt, że twoja historia z psem się kupy nie trzyma.

uyvu

2012-03-04, 19:32
youtube: syndrom okrągłego stołu

Matiel

2012-03-04, 20:06
zostawcie moją truskawkę! i ten patos muzyczny. k***a wzruszylem się

kl3juuu

2012-03-04, 20:12
Co nie zmienia faktu, że "truskawkowego" kolesia strasznie mi żal. Biedny facet.

bartula

2012-03-04, 20:28
"Śpijcie, Polacy, śpijcie."
"Film między innymi ukazuje jak bardzo jesteśmy r*chani w dupę. Bez wazeliny.
Akcja 1:40 pokazuje jak ludzie (służby porządkowe post j***ne zomowce) są sk***ieni."

Słuchaj człowieku bez wyobraźni i odrobiny wiedzy.
Miejsce w którym stał facet z truskawkami to tzw. patelnia w Warszawie przy głównym wyjściu z metra Centrum i przy głównym szlaku do dworca Centralnego, Śródmieścia, Złotych Tarasów i jest to największy węzeł przesiadkowy w Warszawie.

Stoją tam wielkie znaki 'zakaz handlu' itd. Prawo jest takie, że jak handlujesz w miejscu niedozwolonym to towar jest rekwirowany.

Można załatwić sobie w mieście pozwolenie na handel za parę złoty, i w miejscu bardziej przeznaczonym na handel, nie k***a w środku miasta, gdzie jest ciasno, ciągły ruch i nie ma miejsca na handel.

System jest dobry, zakupy na bazarach, tymczasowych targowiskach (miejsce kilka m kwadratowych za symboliczne kilkanaście złotych, nie żartuję).
pie**olę wszystkich kombinatorów, osób które oszukują i okradają państwo/miasto w tym mnie.
Nie oczekuję od tych ludzi zakładania działalności gospodarczej i płacenia krocia ale te kilkanaście złotych na rzecz miasta by się przydało.

I jeszcze tłumaczenia, że małe dziecko, no k***a rzeczywiście.
Te filmy to jest czysta propaganda jakiegoś matoła zza komputera co życia nie widział i on nic nie wie tylko mu się 'wydaje'.
Nie dajcie się nabrać gimbusy, pozdro ;)

Cz...........el

2012-03-04, 20:39
@grelix - masz całkowitą rację kiedyś też o tym wspominałem. Ale to nie powstrzyma j***nych gimbusów i lemingów od wpajania nam swoich racji politycznych, a szkoda :(

pakicito

2012-03-04, 20:45
Cytat:

"Stary dobry" Sadistic:
- martwe płody
- wypadki i złamania
- dzwony i potrącenia na przejściach dla pieszych
- "głupie blondynki" i inne, najczęściej parkingowe historie
- krosty, pryszcze, przerośnięte jajca
- baby z ku*asem i pięcioma dziurami
- akcje z mur... afroamerykanami
- akcje z cygan... brudas... romami
- czasem jakieś śmieszne aczkolwiek niesamowite filmiki


moze nie zauwazyles, ale z biegiem czasu wszystkie tego typu strony sie zmieniaja, dzieki obecnej elitcie gimnazjalnej

kszy725

2012-03-04, 21:38
rolnik zapie**ala żeby utrzymać rodzinę a takie ch*je jak na tym filmie chcą go tylko poniżyć facet sobie wypruwa żyły żeby towar miał jakość i zeby mugł go sprzedać na tak zwanym nie legalnym stoisku
w Niemczech każdy rolnik ze swoimi uprawami może stanąć wszedzie nawet pod tą j***ną biedronką i mu włos z głowy nie spadnie a te ch*je w polsce dążą do tego zeby ten pie**olony kraj sie rozpadł i takich ludzi tylko ośmieszyć koleś sie stara jak może żeby mieć co do gara wsadzić potraktowali go jak złodzieja może zamiast pracować lepiej kraść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k***a jestem pie**olonym rolnikie mam te pare zaj***nych ha robie od rana do nocy :jezdziec: zapiedalam zeby to wszystko jakoś wyglodała pilnuje wszystkiego woda odrzywki pierdoły robaki człowiek nie ma nawet czasu sie wysrać zeby na koniec takie zaj***ne ch*je przyszły i zabrały wszystko wpiedolą sami jego dorobek ciężką praće a na koniec jego zaj***na zona powie meżusiu smaczne truskawki kupiłeś a na koniec jeszcze dupy mu da w podzięce :homer: to wszystko jest tak głupie że aż chore :homer:

taziu

2012-03-04, 21:39
kszy725 - Jeżeli tak napie**alasz na polskie prawo to powiedz - czy kiedykolwiek spotkałeś się z posłem swojego okręgu? Czy kiedykolwiek napisałeś list do premiera lub prezydenta z ważną - według Ciebie - uwagą, pomysłem? Czy kiedykolwiek zapisałeś się do struktur jednej z partii i przedstawiałeś swoje wnioski i opinie? Czy kiedykolwiek zadałeś sobie tyle trudu by zopiniować lub skontaktować się z posłami sejmu?

JEŻELI NIE - MORDA W KUBEŁ. Jesteś typowym polaczkiem który napie**ala, a ch*ja zrobił. Pewnie nawet na wyborach nie byłeś.

Poza tym - druga strona wątku i ciągle mówimy o tym, że koleś handlował nielegalnie. Dostał w ch*j mandatów, w ch*j nagan aż w końcu straż miejska zdecydowała się go stamtąd wypie**olić.

Adasi napisał/a:

Ciekawe co ty byś zrobił gdyby nagle jakiś koleś koło twojego kompa zaczął truskawski sprzedawać i miał pretesne, że chcesz go wyj***ć.



Kwintesencja.

Mr Dan

2012-03-04, 22:16
@grelix

swoje płody, krew, złamania, itp. masz na hardzie

INOGIEKSA

2012-03-04, 22:39
ja pie**ole dodał to SeedTV. Jak to ta c**a z jutuba, która zaczęła otwierać nam wszystkim oczy to ja wyp***zielam z sadola w p*zdu