18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sopot VS Straż Miejska, 1:0 dla zdrowych na umyśle

Multifob • 2013-08-21, 02:45
Raduje się serce i raduje się dusza widząc tak przyjemnie Ludzkie zachowanie przypadkowego tłumu, polecam oglądać uważnie. Scena miejscami całkiem zabawna, swojskie hasła w tle i spokojne ale stanowcze ,,obsłużenie'' tych obrażających Polskie mundury pipek przez młodego grajka. Brawo Sopot! Brawo Artem! Precz z komuną i końskie przyrodzenia w rzycie ,,straży'' miejskiej!



p33r

2013-08-21, 02:54
"Nie moze pan tu grac, miasto sobie tego nie zyczy". Chwile pozniej "zagraj nam, zagraj nam". Chyba jednak sobie zyczy, no chyba ze miasto nalezy do paru ludzi w ratuszu a nie do ludzi?

Glebrin

2013-08-21, 03:08
Nie dziwię się jak jakiś Rumun chciał grac bez żadnego pozwolenia żeby kasę wyżebrać.

Ra...........py

2013-08-21, 03:22
Mogli jeszcze wezwać anty terrorystów albo GROM, toż to grajek uliczny ! Zero wyobraźni ...

EudezetReprezent

2013-08-21, 03:25
i dobrze bo k***a zamiast lapac bandziora to sie przypie**alaja do zwyklych ludzi

dziadZplatyny

2013-08-21, 03:58
A tłum swoją drogą bardzo ładnie prezentuje upadek obyczajów.

Sharsh

2013-08-21, 04:02
Niech ci "funkcjonariusze" cieszą się że wciąż żyjemy w państwie gdzie sprzeciwia się słowem a nie czynem... Mam nadzieję że ten filmik obiegnie po ogóle polskiego społeczeństwa żeby zauważyli w czym my k***a żyjemy, z jakimi przedstawicielami prawa mamy do czynienia, i żeby trochę nabrali odwagi wyrażać sprzeciw rządowym widzimisię...

brx

2013-08-21, 04:45
za milicji 2 minuty by krzyczeli az sierzant by z nysy wyszedl ...

donplicco

2013-08-21, 06:07
Sopot jest zbudowany ze spermy i gówna, więc nic dziwnego.

markedone

2013-08-21, 07:43
Padłem jak usłyszałem "precz z komuną" :amused:

AspStępień

2013-08-21, 09:42
O jaki solidarny tłum. Pewnie jakby ktoś kaleczył ich uszy rozstrojonym akordeonem to od razu by dzwonili na SM, że gra bez zezwolenia na pewno i żeby go usunęli. No, ale co sobie pokrzyczeli to ich.
Prawo wymaga zezwolenia na grę w miejscu publicznym. Nie masz takiego? No to nie grasz. Podoba ci się to czy nie, jeden ch*j, takie jest prawo - i nawet jeśli najgłupsze z najgłupszych - nie zmieni go tłum skandujący "zagraj nam".

kr...........wa

2013-08-21, 10:01
@up zgadzam się w pełni z kolegą.
k***a, nie rozumiem nigdy, jak ludzie się wk***iają, że miejska to, miejska tamto, sk***ysyny i ch*je..ble ble. Dlaczego to miejski ma obrywać za to, że musi egzekwować prawo. Miejcie pretensji do krawaciarzy w ratuszu, że takie prawo ustalili, a nie do strażnika, który musi wykonywać swoją pracę, bo taką ma. Tak jak do mnie kiedyś poj***ni turyści mieli pretensje, że 150 gram frytek to za mało. Idźcie z tym ch*jowym problemem do szefa, bo to on jest właścicielem restauracji. Tak jak i film na YT z handlarzem truskawek... każdy gadał, jaki biedny koleś, miejska go gnębi, uwzięli się na niego. Nie, nie miał prawa handlować w przejściu, nie ma pozwolenia i stawia się funkcjonariuszom i ch*j. Ale to zawsze miejscy najgorsi. Sam ich nie lubię, ale nie jako ludzi, ale jako instytucję całkiem niepotrzebną. ;-)

kombbatant

2013-08-21, 10:07
"tutaj sa swiadki"... noz k***a mam klaskac ze jakis gruzojad albo ukrainiec nie mogl zagrac na swoim akordeonie?? ch*jowe miasto=ch*jowi ludzie. kop w ryj i tyle. jak najbardziej uzasadniona reakcja SM. Czy autor jest gownoskorym?

To...........sz

2013-08-21, 11:15
Prawda jest taka, że mógł ominąć grajka, gra i tak w głośnym miejscu, nikomu nie przeszkadza.

edit. Nie musiał wcale interweniować, tak jak nie muszą wpisywać mandatu za nieodpowiednie przejście na pasach. Kto ludziom wmówił, że oni muszą być kurewsko dokładni? Oni sami...